STSL 15/16 H:5 | Trabzonspor 0-1 Galatasaray | M.S | 19 Eylül - Sayfa 89 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:5 | Trabzonspor 0-1 Galatasaray | M.S | 19 Eylül

hamzanın maçtan sonraki açıklamaları nedir öyle sanki akhisar teknik direktörü. taraftara laf söylemeler fln. bu takımın başında ben yokum derken hamza hoca şunu bilsinki önceki haftalarda da sen vardın evet gördük neler yaptığını. taraftar tepki gösterdi ve son iki haftaki lig maçları ve şamp. ligi maçları ikinci yarılarında oynanan futboldan sonra deneme tahtası yapmayı bıraktın ve oynaman gereken kadronlar çıkınca işler değişti işte. maçın içinde göze çarpanlar ise bence rodrıgez ve sinan dı bence. podolskinin de acilen kendini düzeltmesi gerekli yoksa sıkıntı. tabi birde burak faktörü var. inş bu süreçte sinana şans verir hoca...

Kadroda maça göre maçın durumuna göre bulunan çözümler hep geçici. Uzun vadede böyle kısıtlı bir kadroda formül üretmek çok zorlaşacak. Burak sakatlandığında ne olacak diyorduk, göreceğiz.

Trabzonu begendim. Marin ve N'doye yüzde 100lerine ulasirlarsa, iyi bir takim olurlar. Ortasahada Ekicinin yaraticiligina ihtiyaclari var. Kadro mühendisligini cok iyi yaptilar ama biraz eksik olmus. Djilobodjiyi birkac milyon euro yüzünden almamalari büyük hata.

Sadece Bjki 1-2 kere izledim. Fb ve Tsyi 3 kez izledim. Bjk haric tüm takimlar, 60dan sonra fiziksel acidan berbat bir seviyeye geliyorlar. TS, bize ve Fbye göre, bu konuda biraz daha iyi.

TS, sampiyon olur mu bilemem. Eger yarista olacaklarsa, formda bir Ekici, Marin ve N'doyea ihtiyaclari var. Kaleci sorunlarini da cözmeleri gerek.

Üst Alt