STSL 15/16 H:6 | Beşiktaş 3-2 Fenerbahçe | M.S | 27 Eylül - Sayfa 56 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:6 | Beşiktaş 3-2 Fenerbahçe | M.S | 27 Eylül

Yav alvesi ve kajeri niye Semih ile kiyasliyorsun. 3'üde berbkt oynuyor. Çogu boş oyuncu. Tarihinin en iyi kadrosu 2005-2006 dönemidir fenerin.. 2007-2008 de olabilir. Bu şişme kadro iyi kadro filan degil. Saydiklarinin çogu düz oyuncu.

Şener iyi oyuncu mu:asd22:
Bence en iyi kadroları Rıdvan Aykut kocaman Tanju Çolaklı kadroları.

2. gol faul diye ağlıyorlar bence değil.

formayı tutup bırakmış alves in ivmelenmesinde kayıp yok gomez avantaj kazanmıyor.
alves adamını kaçırıyor buna faul verilecekse her forma tutulduğunda faul olması lazım.

Evet bendim kardeşim. Hala da aynısını söylüyorum.

Fener tarihinin en iyi kadrosu..

Öğlen şunuda söyledim ama bu kadar iyi bir kadro berabt bir hocanın elinde sürünüyor...

Futbol bu Barcelona da gidip Celtadan 4 yiyor. En iyi kadro var diye en iyi oyunu oynuyor demedim. Oyunu oynatacak hocadır. Oda çok şükür fenerde yok....

Kardeşim ben ne kadar kuş damgası vursanızda sapına kadar GSlıyım...

AMa gözlerim kör dilim bağlı çıkarı uğruna doğru bildiğini yanlış söyleyecek değilim...

Bu gün şu Fenerderki hangi adamı GS almazsın ? adamların en kötü yeri stoperleri onlarda kjaer ve Alves bizdeki semihi top diye oynarlar...

Volkan lazar Markovic Nani Van persie Mehmet Topal Şener Gökhan Caner Hasan Ali Ozan Tufan

Hepside çok çok iyi oyuncular...

Ama hoca yok başlarında uzun bir sürede olmaz inşallah....

Ben kussun falan demedim ki zaten. Bence en iyi kadrolari bu degil tarihlerinde.

Ayrica cok abarttigini düsünüyorum. Eyvallah Nani,RvP Markovic iyi oyuncular gercekten ama yerli oyunculari sisirilmis topculardan baska birsey degil.

Yav alvesi ve kajeri niye Semih ile kiyasliyorsun. 3'üde berbat oynuyor. Çogu boş oyuncu. Tarihinin en iyi kadrosu 2005-2006 dönemidir fenerin.. 2007-2008 de olabilir. Bu şişme kadro iyi kadro filan degil. Saydiklarinin çogu düz oyuncu.

Şener iyi oyuncu mu:asd22:

alves ve kjaer semih'i top diye oynar yalan değil.
fenerin kadrosu muazzam ama hocaları tırt.
şener şu an en iyi yerli sağ bek . sabri'yi donundan aşşağı sallar...
şu an takımımızdan muslera , sneıjder , denayer hariç hiçbir oyuncumuz fenerde ilk 11'e giremez...

alves ve kjaer semih'i top diye oynar yalan değil.
fenerin kadrosu muazzam ama hocaları tırt.
şener şu an en iyi yerli sağ bek . sabri'yi donundan aşşağı sallar...
şu an takımımızdan muslera , sneıjder , denayer hariç hiçbir oyuncumuz fenerde ilk 11'e giremez...

abartili bir yorum. Bedava Rodrigez Ozandan iyi. Denayer kajerden Chedjou alvesten iyi. Şener önce donunu toplasin. Sabriyi begenmem ama Sabriye donunda sallar lafina güldüm. Şener'i iyi izle bence. Begenilmeyen Sabri 2 haftada 3 asist yapmiş. O bölge için defans önemlii tabi.

Fenerin kadrosu baya muazzam Norveç 7. sine evinde yenilecek kadar. Lig için iyi deyin anlarim ama muazzam nedir.:red:

Son düzenleme:
Kalecisi senden iyi değil 2 stoperi senden iyi değil orta sahanın ortası 1 i senden iyi değil hucumcu orta sahası senden iyi değil bana göre artık sol bekide senden iyi değil sonra tarihinin en iyi kadrosuymuş... İlk 11 i senden çok iyi değil yedekleri senden iyi lakin yedek kalınca sıkıntı yaratacak oyuncular olursa maalesef buda büyük problem olur böyle... Sonra adam kayırıyor damgası yersin kapının önüne koyuverirler (Perreia) bir celtic yenilgisine bakar...

Kalecisi senden iyi değil 2 stoperi senden iyi değil orta sahanın ortası 1 i senden iyi değil hucumcu orta sahası senden iyi değil bana göre artık sol bekide senden iyi değil sonra tarihinin en iyi kadrosuymuş... İlk 11 i senden çok iyi değil yedekleri senden iyi lakin yedek kalınca sıkıntı yaratacak oyuncular olursa maalesef buda büyük problem olur böyle... Sonra adam kayırıyor damgası yersin kapının önüne koyuverirler (Perreia) bir celtic yenilgisine bakar...

Sadece bizden geniş kadrolari var. Bizimde kadromuz eksik 3 nokta transferle bizim kadromuz iyi. olur asil. Groosu saymiyorum.

Gomez degilde Kalinici kacirdigimiza cok üzüldüm. Kalinic profili bir forvet bizde cok daha faydali olurdu. Oyun olarakta cok sey katardi.

Kalinic+kaliteli bir ön liberoyla yine Hamzaogluna ragmen sampiyon olurduk.

dün gomezi ağzımın suyu akarak izledim !! poldi ve şinoyla birlikte oynadığını falan hayal ettim sonra divandan düştüm :( kesinlikle katılıyorum kalinice hatta en sonlarda niasseye bile razıydım !! ama buz hokeyi yöneticileri ve buz hokeyi teknik direktörünün futbol sahasının çim olduğundan bile haberleri olmadığı için koskoca ş.ligi takımını forvetsiz oynatmaya mahkum bıraktılar!! ne kadar sövsek az gelir !!

dün gomezi ağzımın suyu akarak izledim !! poldi ve şinoyla birlikte oynadığını falan hayal ettim sonra divandan düştüm :( kesinlikle katılıyorum kalinice hatta en sonlarda niasseye bile razıydım !! ama buz hokeyi yöneticileri ve buz hokeyi teknik direktörünün futbol sahasının çim olduğundan bile haberleri olmadığı için koskoca ş.ligi takımını forvetsiz oynatmaya mahkum bıraktılar!! ne kadar sövsek az gelir !!

Sneijder , poldi , kevin , gomez vay arkadaş 4 lüye bak :D

Üst Alt