STSL 15/16 H:6 | Galatasaray 2-1 Gaziantepspor | M.S | 26 Eylül - Sayfa 66 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:6 | Galatasaray 2-1 Gaziantepspor | M.S | 26 Eylül

@ligtv hay allah belanı versin be na mal bir siteniz var arkadaş !
chrome video yüklemiyor , internet explorerda 1,5 dak reklam koymuşlar onu geçiyorsun tam ekran olmuyor ekran kararıyor.

.ıçayım yapacağınız işe

Burak ve Selçuk bu takımın kanserleri defolup gitmeliler. Her maç takımın içine edip rezil oynuyorlar zaten. Bu maç sürekli kendini yere atan oyuncular görmedik. Uzun zaman sonra başıma ağrılar girmeden maç izledim.

Takım iyiydi beğendim. Paslaşmalar falan oyunu sürekli kontrolde tutmalar artı hanemize yazılacak nüanslardı. Onun dışında forvette ve stoper bölgesinde yetersizliğimiz var. Semih yerine Ched geldiğinde defansif sıkıntılar çözülecektir diye düşünüyorum. Biraz daha yırtıcı olmamız gerekiyor ayrıca.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bireysel performansi kenara birakirsak taktiksel hatalar var takimda 2. Gol gelene kadar savunma dogru oynadi donen topa duvar oldu ve gol de geldi baskiyla

Semih hem ofsatyt cizgisini bozuyor hem pozisyonunu kaybediyor hemde ilk toplarda fiziken ywtersiz bugun muhammetle guresti ona ragmen sindiremedi her fizikli futbolcu cok rahat top indirip saga sola servis yapiyor bize karsi

Birde savuanin geri kacma olayi var kendilerini ceza yayi cizgiye cekip dis alani rakibe teslim ediyorlar kolay sutlar ve rahat arapaslari yiyoruz 2 1 iken semihin yanindan adam 5 saniye dusunup 2 metreye arrapas atti gol olmamais mucizeydi

Takim savunmasinda taktiksel dizilissel kademe ve hamleler konusunda ciddi bilgi eksikligi var teknik direktor denilen zat bunlari duzeltsin gormuyor mu

Trt sporda gerizekalilar (denizli, hunsal, ersin) gulunc.

Denizli: Rodriguez vasatti, Galatasaray orta sahasinda oynayan adam fark yaratmali

Hunsal: hele yabanciysaaa xD

Habercilik namina birsey de yok.

Denizli: Rodriguez kiralik demi

Ersin: satin alma opsiyonuyla evet.

Haram zikkim olsun kazandiklarinoz itogluitler.

Denizli: Rodriguez vasatti, Galatasaray orta sahasinda oynayan adam fark yaratmali

Hadi rezil yorumlar olabilir ki Türkiye'de futbolu bilmeyenler hocalar var sonuçta.
Ama bunlar devlet kanalında resmen ırkçılık yapmışlar cahilce. Ne demek üstelik yabanciysa arkadaş? Yabancı sınırı olsa hadi neyse.

Karde 80 milyondan yetenek cikmama ihtimali var mi bu ulkeden disariya futbolcu gidiyor hakem de gidiyor ama bunlari elestirebler calistiranlar ust seviyelerde nerelerdeler ??? bu bunaklar yillardir spor camiasinda hangi farki yaratmislar turk futbolu adina

Bu ulkede ne antrenir ne teknik direktor ne de spordan anlayan spor medyasi var asil bunlar giderse gelisecegiz ona gore modricle iniestada sadece pas atiyor 8 yasindaki bebeler bunlardan cok mac izleyip futbolcu taniyor ???

Muslera
Gross Denayer Ched Carole
Rodriguez Selcuk
Sinan Sneijder Podolski
Buraya kadar gayet iyi..
AMA BU TAKIMA BIR FORVET LAZIM..

Sabri umarim bugün utanmisdir.

Genc Stoper olan Denayer resmen bir sag bek nasil oynar gösterdi.

Yer Tutma
Oyun Zekasi
Orta acmak
Pas oyunu

Daha adami aldigimizi bile bilmiyor gerizekalilar. Hic bir bilgileri olmadan fikirleri oluyor, iste cogu "yorumcu" böyle.

Gecelerde denk geldim Telegol'ü izledim biraz Ugur Meleke yüzünden sadece. Aynen bu gerceklesti bir kac defa:

Serhat bir soru sordu Ugur'a bir oyuncu hakkinda, Ugur ya bildigi icin birseyler söyledi ya da "dur bir arastirayim biraz sonra cevaplarim" dedi eline telefonu aldi. Diger yorumcular hic bir bilgileri olmamasina ragmen direk konusurdu birseyler anlatirdi ki zaten yapiyorlar. Adamlar maci izlemeden programa cikiyor bazen yahu, sonra atip tutuyorlar yok o böyle oynadi yok bu böyle oynadi diye.

Oh ne ala.

Muslera
Denayer, ched, hakan, carole
Jose, selçuk
Sinan, sneijder, yasin
Podolsi

Olmalı. Ama nerde öyle iş bilen hoca...

Takım iyiydi beğendim. Paslaşmalar falan oyunu sürekli kontrolde tutmalar artı hanemize yazılacak nüanslardı. Onun dışında forvette ve stoper bölgesinde yetersizliğimiz var. Semih yerine Ched geldiğinde defansif sıkıntılar çözülecektir diye düşünüyorum. Biraz daha yırtıcı olmamız gerekiyor ayrıca.

hangi tribündeydin pirireis
bende stattayıdım

bu takimda defans sikintisi var. Semih süperlig topcusu falan degil. Iyi yürekli cocuk, iyi insan, rezalet bir defans oyuncusu. Hakan in bu hiyarin bosluklarini doldurmaktan anasi agladi macta. Podolski yi ilk defa begendim, umut gol atmasi disinda herzamanki gibi sac bas yoldurdu.

Bilal selcuktan iyi oldugunu gosterdi selcuk burak yokya nasil 2 maci kazandik bal bile olsa selcuk aliyo yana geriye atmaktan istatikci olmus bence umut yerine poldoski oynasa daha verimli olur

bu takimda defans sikintisi var. Semih süperlig topcusu falan degil. Iyi yürekli cocuk, iyi insan, rezalet bir defans oyuncusu. Hakan in bu hiyarin bosluklarini doldurmaktan anasi agladi macta. Podolski yi ilk defa begendim, umut gol atmasi disinda herzamanki gibi sac bas yoldurdu.

Aga defans sorunu uzun zamandir var. En son Mancini döneminde ben adam akilli savunma görmüstüm, ondan beri bir daha iyi savunma yapamadik zaten.

Takim savunmamiz cok berbat, stoperlerimizin uyumundan ziyade yeterliligi bile tartisilir, ki senin de bahsettigin Semih stoper falan degil. Balta devsirme stoper olmasina ragmen Semihi cebinden cikarir. Adam gibi ön liberomuz yok, kanatlarimizin savunmaya katkisi düsük. Rakipler hala ellerini kollarini sallaya sallaya bizim kaleye kadar geliyorlar, gecen seneden degisen hic birsey yok bu konuda.

Üst Alt