STSL 15/16 H:7 | Fenerbahçe 2-2 Akhisar Belediyespor | M.S | 4 Ekim - Sayfa 32 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:7 | Fenerbahçe 2-2 Akhisar Belediyespor | M.S | 4 Ekim

Yav isterse golü atan oyuncu rakip oyuncuların 100 metre önünde olsun(kaleci de dahil) şayet topun gerisindeyse,başka hiç birşeye bakılmaksızın, ofsayt yoktur.Bu iş bu kadar basit.Daha fazla cahilce konuşmayın.Kural bundan ibaret.Oyuncu topun gerisindeyse gol,değilse ofsayt fenerin golü için

Son düzenleme:
Bu arada; Yolsuzluğa ve şikeye batmış FİFA kurallarını kaç hakem biliyor acaba?

Ayrıca şu golü biz atsak hakem iptal ederdi. Ofsayt veya değil ama tartışmalı tüm kararlarda hakemler bu it oğlu itlerin lehine karar veriyor.

sosyal medyada devamli algi pesinde bir güruh var, kuraldan, nizamdan uzak. Bana da ofsayt gibi geldi izlerken, ama önemli olan top, ve topun ayagindan ciktigi an önemlidir.

Yemin ederim bizden berbatlar 50 milyon harcadılar su takıma nani leş ozan leş merveleş berbat sarı saclı kajer kasarı berbat diego şener hepsi berbat biz iki tane evimizde puan kaybettik iki maçtada top resmen çizgiyi gecmek istemedi 2 macta da 5 yapardık şansımız gülmedi şu takım adam akıllı 2 tane transfer yapsaydı yada devre arasında yapsa gene sampiyonuz.

Gol net ofsayt.Fernandao topun ilerisinde.Fb nin bu skorlarını şaşırmıyorum ben.Bu kadro yapısı ve şaklaban vitorla bunlar daha iyi günleri.Nani ve Persie yi çıkar bombok bir takım fb.Bu sene Canerde rezalet.Zaten stoperleri berbat.Bide bu kadroyu kurduklarında burada bazıları barcelona ilan etti feneri.Biraz futboldan anlamak lazım tabe.İlk baştan beri şampiyonlukta en şanslı bjk yı görüyordum fakat hamza da inanılmaz bir bal bu senede.Sonlara dogru kafa kafaya gidersek kargalarla yine şampiyonuz.

Biz puan kaybetmedik, Hamzaoglu hediye etti. Puan kaybedecegimiz maclarda da sansa bala kazandik. Bu kadar sansla +7 puanimiz daha olmaliydi.

Evet ofsayt değilci renkdaslarımız sadece biz değil şikecilerde aynı görüşte.
7533cc8aa9151c28cacf3fbdc9b52c2d.jpg

Deniz Coban i sıkıştırdılar iyice canli yayinda ama adam tam politikacilar gibi konuşuyor

Envoyé de mon Lg G3 Cloudy 2.5 en utilisant tapatalk

RVP, Nani, Poldi gibi oyuncular, ne zaman rakiplerin fiziksel kalite seviyeleri ve tempo artsa, yoklari oynuyorlar. Zaten bu yüzden artik Turkiye Liginde oynuyorlar.

Antu'dan günün mesaji :D

[TABLE="class: tablodis"]
[TR="class: tr32"]
[TD="class: tabloic, bgcolor: #FFFFE5, align: left"]
ok.gif
DavidGilmour - 04.10.2015 22:32[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

[TABLE="class: tablodisbeyaz"]
[TR="class: tr32"]
[TD="class: tabloicbeyaz, align: left"][TABLE="width: 298"]

bos.gif

takımın son durumunu öğrenmek için yandexten "+18 gangbang" diye aratabilirsiniz.

[/TABLE]
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

Üst Alt