STSL 15/16 H:8 | Galatasaray 4-1 Gençlerbirliği | M.S. | 17 Ekim | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:8 | Galatasaray 4-1 Gençlerbirliği | M.S. | 17 Ekim

a6752stsllogo.png

88f85gs.png
c80ecv.png
genclerbirligi.png

galatasaray-ttarena2.jpg

Spor Toto Süper Lig 15/16 Sezonu 8.Hafta
Galatasaray - Gençlerbirliği
17 Ekim
19.00

Geçen sene de Gençler'den çekiniyordun 3 puanı aldık.Tam tersi olacak.Kadıköy'de taş çatlasa 1 puan alırız.

Çekiniyordum ama zar zor da olursa kazanırız demiştim puan kaybederiz dememiştim zaten.Dediğim gibi de oldu,ecel terleri döke döke kazandık.

Kadıköy'ün bir numarası yok,tek numarası seyircinin oluşturduğu atmosfer,sadece bize karşı değil,Beşiktaş ve Trabzon'a da yıllardır kaybetmiyorlar.Bjk 10,Trabzon 18 senedir yenemiyor.

Bu Hamza gerçekten talihli adam.Bunu dememin bunun da etkisi var aslında.

Çekiniyordum ama zar zor da olursa kazanırız demiştim puan kaybederiz dememiştim zaten.Dediğim gibi de oldu,ecel terleri döke döke kazandık.

Kadıköy'ün bir numarası yok,tek numarası seyircinin oluşturduğu atmosfer,sadece bize karşı değil,Beşiktaş ve Trabzon'a da yıllardır kaybetmiyorlar.Bjk 10,Trabzon 18 senedir yenemiyor.

Bu Hamza gerçekten talihli adam.Bunu dememin bunun da etkisi var aslında.

Yanlış hatırlamışım demek ki.

Kadıköy'ün normal maçlarda bir numarası yok doğru ama bizim maçlar da öyle değil.Geçen sene dolduğu tek maç bizim maç.Adamlar bize farklı hazırlanıyor.Hamza'nın balı yetmez.

-----Sinan--Poldi
---------Wes--------
Selçuk--Emre--Jose

Adam gibi kanatlara sahip olmadığımız için bu sistemle daha çok iş yaparız diye düşünüyorum.

Yanlış hatırlamışım demek ki.

Kadıköy'ün normal maçlarda bir numarası yok doğru ama bizim maçlar da öyle değil.Geçen sene dolduğu tek maç bizim maç.Adamlar bize farklı hazırlanıyor.Hamza'nın balı yetmez.

Seyirci atmosferi işte,adamlar özellikle bizim maça ölüm kalım maçı gibi hazırlanıyor puan durumu ne olursa olsun.Yenmeyi geçtik,bu 16 yıl içinde ilk yarıyı önde kapattığımızı veya 15-20 dakika oyunu önde götürdüğümüzü hatırlıyor musun?

2000-2001 Türkiye Kupası Yarı Final maçı,5. dakika Emre attı 0-1 oldu,22. dakikada 1-1 oldu.17 dakika.Maç da 4-4 bitti,penaltılarla elendik.
2008-2009 Lig,Lincoln 1. dakikada attı 0-1 oldu,6. dakikada 1-1 oldu,5 dakika.Maçı 4-1 kaybettik.
2012-2013 Lig,Burak penaltıdan 25. dakikada attı 0-1 oldu,33'te Webo 1-1 yaptı.Sadece 8 dakika.36'da da 2-1 oldu.Maçı da 2-1 kaybettik.

16 yıldır sadece 3 kez öne geçebilmişsin ve önde oynayabildiğin süre toplam 30 dakika sadece.İlk yarı sonunda soyunma odasına bile önde gidememişiz hiç.

Üst Alt