STSL 15/16 H:8 | Galatasaray 4-1 Gençlerbirliği | M.S. | 17 Ekim - Sayfa 60 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:8 | Galatasaray 4-1 Gençlerbirliği | M.S. | 17 Ekim

Muazzam bir oyun. Yeri geldiğinde tebrik de edeceksiniz! Tebrikler hamza hoca ve futbolcular. İkinci yarı izlediğim en iyi galatasaraydı son yıllardaki. Bir forvet transfer etmiş olsak çok daha fazla gol atmıştık ligde şu ana kadar. Defans ve kaleci türkiyenin en iyisi. Selçuk sneijder podolski de usta ayaklar

Sent from my iPhone using Tapatalk

ulan Chedjou olmasa maci kaybederdik. Bilal sevdasi ne alaka bu herifin.

..................Muslera................

Dena......Semih.......Balta....Carole

..................Ched....................

.............Jose.........Sneijder.........

Gümüş..........................Yasin

................Podol..................

Benfica ve şikecilere karşı bu kadro lütfen hamza. Edit: 12 kişi yazmışım :(

Selcugun son maclari baya iyi nazar degmesin.

Selcugun son maclari baya iyi nazar degmesin.

Ben bu adamlardan bıktım. Yere atıyor kendini. Sözümona kaptan ama itirazdan kart alıyor. ŞL maçında kendini atıp topu elle tutup kart alıyor.

Yetenek, performans fln geçtim bunları, karakter olarak yakışmıyor takıma. Umut'u, Burak'ı da bu yüzden sevmiyorum. Kazma olmaları önemli değil, adam değiller. Sabri keza öyle, Emre öyle. Bu adamlardan temizlemek lazım takımı.

Yasin de yakışmayan bir adam ama başkasını bulamadım yazacak.

Takımımdan utanmadan maç izlemek istiyorum, özellikle ŞL'de. Kötü oynasınlar da pislik olmasınlar.

Muslera-Sabri-Chedjou-Hakan-Carole-Selçuk-Bilal-Podolski-Sneijder-Yasin-Burak

Galatasaray için ideal olan tek kadro.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben bu adamlardan bıktım. Yere atıyor kendini. Sözümona kaptan ama itirazdan kart alıyor. ŞL maçında kendini atıp topu elle tutup kart alıyor.

Yetenek, performans fln geçtim bunları, karakter olarak yakışmıyor takıma. Umut'u, Burak'ı da bu yüzden sevmiyorum. Kazma olmaları önemli değil, adam değiller. Sabri keza öyle, Emre öyle. Bu adamlardan temizlemek lazım takımı.

Yasin de yakışmayan bir adam ama başkasını bulamadım yazacak.

Takımımdan utanmadan maç izlemek istiyorum, özellikle ŞL'de. Kötü oynasınlar da pislik olmasınlar.

itirazdan Kart yedi dedin. Bu hakemi kimse dövmedigine sükür et . Hakem resmen faciaydi. Sneijder sari kart sinirinda olmasaydi, Melo takimda olsaydi, Burak bastan beri oynasaydi var ya , sana yemin ederim 3 de itirazdan sari yerlerdi. Selcugun yaptigi gayet normal birseydi sahiplendi.

Keza Yasini herseyden ayir derim sana sahsi fikrim olarak. Yasin her zaman mücadele eder, iyi oynar. Tüm kalbi ve karakteriyle oynayan bi oyuncu.

Tabi digerlerine birsey diyemem kisisel fikrin ve düsüncen

ister misiniz 16 senedir drogbayla, elmanderle, jardelle... en sağlam kadrolarımızla bile yenemediğimiz şikecileri Bilal'in 35 mt.den golüyle yenelim. Bilalde ve Hamza hocada bu balı görüyorum sanki :D

___________Muslera_____________
Jason___Chedjou__H.Balta___Carole
_________Jose___Selçuk__________
____Yasin___Sneijder___Podolski___
____________Burak______________
Sub:Cenk,Sabri,Semih,Bilal:mad:,Emre,Sinan,Bulut:mad:
Maximum bu

itirazdan Kart yedi dedin. Bu hakemi kimse dövmedigine sükür et . Hakem resmen faciaydi. Sneijder sari kart sinirinda olmasaydi, Melo takimda olsaydi, Burak bastan beri oynasaydi var ya , sana yemin ederim 3 de itirazdan sari yerlerdi. Selcugun yaptigi gayet normal birseydi sahiplendi.

Keza Yasini herseyden ayir derim sana sahsi fikrim olarak. Yasin her zaman mücadele eder, iyi oynar. Tüm kalbi ve karakteriyle oynayan bi oyuncu.

Tabi digerlerine birsey diyemem kisisel fikrin ve düsüncen

Benim GS kaptanı olarak görmek istediğim adam, diğer topçular itiraz ederken onları sakinleştiren adamdır. Gidip hakeme bağırmanın birşey değiştirmeyeceğinin bilincinde olmalı kaptan kişi.

Bunu duygularına yenik düşüp yaptıkları da yok, ŞL maçlarında hepsi mum gibi oluyor. En fazla no faul diyip gidiyolar. Niye? Çünkü orada takmazlar seni. Bunu biliyorlar. Burada horoz gibi oluyor bu tipler. Karaktersizler çünkü. Sporcu değiller.

Yasin de çok iyi top sektiriyor fln. Kendini iyi atıyor.

Hepsinden kurtulmalıyız, Mümkünse Türk olarak sadece Balta, Semih ve Gümüş kalacak şekilde bir kadro kurmalıyız. Jose, Carole gibi adamlar düzgün adamlar istiyorum takımda. Olacak iş değil de istiyorum işte.

Spor Toto Süper Lig'in 8. haftasında Türk Telekom Arena'da Gençlerbirliği'ni konuk eden Galatasaray, sahadan 4-1'lik galibiyetle ayrıldı.

Spor Toto Süper Lig'in 8. haftasında Galatasaray, Türk Telekom Arena'da Gençlerbirliği ile karşılaştı.

Konuk ekip Gençlerbirliği ilk yarıyı El Kabir'in golü ile 1-0 üstün tamamladı. İkinci yarıda oyuna hamle yapan teknik ditrektör Hamza Hamzaoğlu, Jose Rodriguez'in yerine Yasin Öztekin'i oyuna sürdü.

İkinci yarıda rakip kalede ataklarını sıklaştıran Galatasaray, 49. dakikada Aurelien Chedjou'nun sol çizgiden güzel ortasına sert bir kafa vuruşu yapan Bilal Kısa ile beraberliği yakaladı.

Golün ardından öne geçmek için bir kez daha atağa kalkan sarı kırmızılılar, Sneijder'in köşe vuruşunda ilk golde asisti yapan Aurelin Chedjou'nun ön direkte güzel kafa vuruşu ile skoru 2-1'e taşıdı.

Üstünlük sayısının ardından oyunda hakimiyeti bir kat daha arttıran Galatasaray, sağlı sollu ortalar ile Gençlerbirliği kalesine yüklendi. Sabri'nin ortasında arka direkte müsait pozisyonda bulunan Yasin Öztekin, iyi kontrolün ardından düzgün bir vuruşla takımımızı 2 farklı üstünlüğe taşıdı.

84. dakikada Umut Bulut'un yerine oyuna dahil olan Burak Yılmaz, 2 dakika sonra ceza sahasında düşürüldü. Beyaz noktada topun başına gelen Kral, kalecinin sağından toğu bir kez daha Gençlerbirliği ağlarına gönderdi ve sakatlığının ardından golle geri dönüş yapmış oldu.

Kalan dakikalarda başka gol olmayınca, Galatasaray Gençlerbirliği'ni 4-1 mağlup ederek Spor Toto Süper Lig'in 8. haftasında maç fazlasıyla liderliğe oturdu.

Galatasaray, Gençlerbirliği karşısına şu ilk 11 ile çıktı:

Galatasaray XI: Muslera, Sabri, Hakan, Chedjou, Carole, Selçuk, Bilal, Jose Rodriguez, Sneijder, Podolski, Umut Bulut.

Yedekler: Cenk Gönen, Burak Yılmaz, Yasin Öztekin, Sinan Gümüş, Semih Kaya, Olcan Adın, Emre Çolak.

Üst Alt