STSL 15/16 H:8 | Kayserispor 0-1 Fenerbahçe | M.S | 18 Ekim - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:8 | Kayserispor 0-1 Fenerbahçe | M.S | 18 Ekim

Kural hatası yapmış fener deniliyor kadro kurgusunda. 1 alt yapı oyuncu en az olması lazımmış ilk 18de. Yokmuş bunlarda

Haftaya maç tekekomda olsaydı, ağlayacakları bir skorla biterdi maç acayip bir fark olabilirdi, böyle bir feneri 10 yılda bir buluruz, çok kötüler

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ligtv rvpnin golü yılın golüne aday olur diye başlık atmış komedi o nasıl baraj öyle ya bu tarz adamlar süper ligde kalecilik yapıyor yazık valla

SM-A500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aziz maç sonu soyunma odasında 45 dakika fırçalamış takımı, galatasaraya yenilirseniz hepinizi döverim demiştir:-D bakalım nekadar etkileyecek

Son düzenleme:
Aziz maç sonu soyunma odasında 45 dakika fırçalamış takımı, galatasaraya yenilirseniz hepinizi döverim demiştir:-D bakalım nekadar etkileyecek

O sene bu sene,biliyorum kazanacağımızı.İnanıyorum demiyorum bak biliyorum.Fener bu sene yazı transfer şampiyonu olarak bitirdi ama elbet bir kayıp verecekler bu sezonda.

maç sonu gscimbom hariç maç konuşmam ama bugün bi-iki kelam ettim fbli arkadaşlara hepsi volkan'ı savundu dunkoflar ya anlamadılar beni,yaw furkan'ın pozisyonda itlik yapan volkan,çelme çakıyo kızana bu spor programlarında tartışıldı mı?

Fener'in defansa bak.Adam gibi forvet yok ki şundan faydalanalım.

1t8zyg.jpg

Üst Alt