STSL 15/16 H:9 | Antalyaspor 1-5 Beşiktaş | M.S | 26 Ekim - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:9 | Antalyaspor 1-5 Beşiktaş | M.S | 26 Ekim

Ya ondan değil.Biliyor ki geldiği kulüpte bu içinde.Şike sürecine atıfta bulunursa "Fener'e laf atıyorsun ama aynı soruşturma Bjk için de açıldı neden Bjk'ye geldin o zaman" sorusuyla karşı karşıya kalacak.

Bu yüzden bir şey diyemedi.Daha geçen Cumartesi Aziz divanda konuştu.Şenol Güneş Bjk'nin şike soruşturması hakkında ne düşünüyor dedi.Şenol'a basın mensupları bunu sordular Şenol cevap veremedi dansöz gibi kıvırdı.Söylediği ifade aynen bu:

"Ben Aziz Bey hakkında konuşmadım. Bir kulüp başkanı hakkında konuşmam doğru olmaz. Ben hukukun herkese lazım olduğunu söyledim. Hâlâ da aynı şeyleri söylüyorum"

https://www.youtube.com/watch?v=9RmWAbPhV6A

burda ne söylediyse ayni fikirde adam.

Bu videonun konuyla alakasını çözemedim.Şenol Güneş'i Bordomavi.net'te bile seven adam kalmadı.Enteresansın valla.Neyse daha fazla uzatmayacağım.

Konu : Senol Günes adam midir , sözünün erimidir oldugu, benim görüsüm evet senin ki hayir oldugu icin tez anti tez video koyulmustur. Neyse senin fikrine de saygi duyararak bu konuyu buz dolabina koydum .

Üst Alt