STSL 15/16 H:9 | Fenerbahçe 1-1 Galatasaray | MS | 25 Ekim - Sayfa 114 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:9 | Fenerbahçe 1-1 Galatasaray | MS | 25 Ekim

CSPQqG1XIAAIS-s.jpg:large

adamın yakın çevresinde pek kimse yok. herif o kadar çok küfür ediyor o kadar çok aklını kaybediyor ki insanlar bile yanından kaçmış :)

Fenerbahçeyi yenmenin tek yolu, 80 lere kadar 0-0 götürüp son 10 dakikada golü atıp maçı o şekilde bitirmek. Dün aksam ilk golü biz atsaydık ilk yarıda falan. Türlü türlü çirkefliklerle mutlaka 2 tane gol atip maçı çevirirlerdi.

Hamza Hamzaoğlundaki şans bugüne kadar gördüğüm hiçbir t.direktörde olmadı. Öyle yada böyle bir şekilde yırtıyor adam. Okundumu kurşunmu döktürdü bilemem.

Kadıköyün büyüsünü bozamaması ilginç bu şansla...

Kadıköy büyüsü filan yok amca, varsa dün bizden yanaydı. Muslera olmasaydı sıkıntı büyüktü. Dk 65 te fenerin pilinin biteceğini ben dahil maçı izlediğimiz herkes biliyordu. Ondan sonra bile doğru düzgün pozisyonumuz yok. Sneijder ın katledilmesine ses çıkartmayan anne mesleği belli hakemi saymıyorum bile. Sonuç olarak Hamzaoğlu yırtmıştır bu maçta. Skora gelince malum denge meselesi kardeşim ;)

Fenerbahçeyi yenmenin tek yolu, 80 lere kadar 0-0 götürüp son 10 dakikada golü atıp maçı o şekilde bitirmek. Dün aksam ilk golü biz atsaydık ilk yarıda falan. Türlü türlü çirkefliklerle mutlaka 2 tane gol atip maçı çevirirlerdi.

Hamza'nın kafasındaki de buydu,37. dakikada gelen gol planı bozdu.Ofsaytı verse adi hakem,0-1 almıştık belki de kim bilir.

Kadıköy büyüsü filan yok amca, varsa dün bizden yanaydı. Muslera olmasaydı sıkıntı büyüktü. Dk 65 te fenerin pilinin biteceğini ben dahil maçı izlediğimiz herkes biliyordu. Ondan sonra bile doğru düzgün pozisyonumuz yok. Sneijder ın katledilmesine ses çıkartmayan anne mesleği belli hakemi saymıyorum bile. Sonuç olarak Hamzaoğlu yırtmıştır bu maçta. Skora gelince malum denge meselesi kardeşim ;)

Var aga orada büyü... :) Baksana adamın beynini durduruyor işte... Herhangi bir teknik meziyet göstermeden şansı sayesinde 1 puan geliyor. Demek biraz akıllı olsa 3 puan cepteydi... Hakem faktörünü pas geçiyorum.

Yedigimizin golü şimdi tekrar izledim.
Ofsayt bilmem her şey bir yana bırakırsak sorumlusu Selçuk tur.
Top beklenmedik anda volkana geri atmayıp sabrinin eline free kick verilse gol Mol olmayacak anı hazırlıksız yakalanmayacagiz. Fair play havasına gireyim derken çalarlar sana öyle işte Selçuk beyefendi

Yedigimizin golü şimdi tekrar izledim.
Ofsayt bilmem her şey bir yana bırakırsak sorumlusu Selçuk tur.
Top beklenmedik anda volkana geri atmayıp sabrinin eline free kick verilse gol Mol olmayacak anı hazırlıksız yakalanmayacagiz. Fair play havasına gireyim derken çalarlar sana öyle işte Selçuk beyefendi

aynen öyle, ben de bunu yazacaktım da yazmışsın zaten

2. devreyi izlemeye devam edersek selçuk kardeşimizin fenere başlatacağı 2 hızlı atağı daha görebiliriz

Son düzenleme:

Şimdi gündem bu olmalı. Başkan ve yöneticiler basın toplantısı düzenleyip bu korku imparatorluğundaki rezaletin boyutlarını söylemeli. Ayağı kayıp düşene faul verme modunda korkak sinmiş hakemler.

Ayrıca Sabri, Bilal gibi kişilik olarak kaliteli ama profosyonel olamamış oyuncular yerine yabancı oyuncularla oynanmalı kadıköyde! Hakemlerde yabancı olmalı. İtoğlu it bize ezeli dostumuz değiller diyor açık açık meydanda basının karşısında bizimkiler 1 gr hakkımızı konuşamıyor, Selçuk fair play derdinde rabiki kontra atağa çıkarıyor.

Yenmek yada yenilmenin dışında en önemlisi başta şerefsiz ve şikeci sözde başkanları azize olmak üzere bunlara en çok koyan kendi ifadelerindede olduğu gibi bizim onların evinde şampiyon olmamız ve kupa kaldırmamızdır.Bu yavşaklar bunu hayatları boyunca unutamaz.

Yedigimiz golun bas sorumlusu net bilal 1metrr onune dusen topu izliyor sadece izliyor topa hareketlense gol falan olmazdi bak sadece hareketlense diyorum.

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geçen sene Dünya Kupası finali öncesi fenerli arkadaşımla finali kim alsın muhabbeti yapıyorduk. Almanya alsın, Arjantin alsın, şu şu sebeplerden dolayı falan diye tartışıyorduk. En sonunda dedim Arjantin alsın, onlar da bizim gibi en büyük rakibinin sahasında şampiyonluk kupası kazanmanın tarif edilemez hazzını yaşasın dedim. Adam sarardı, bozardı, şekilden şekle girdi ve susup çayını içmeye devam etti. :) İtiraz bile etmedi, sadece sustu.

Ahanda bunu 50 tane Kadıköy galibiyetine değişmem!!!!!!

20l06rk.jpg

Üst Alt