STSL 15/16 H:9 | Fenerbahçe 1-1 Galatasaray | MS | 25 Ekim - Sayfa 112 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:9 | Fenerbahçe 1-1 Galatasaray | MS | 25 Ekim

benim anlamadigim medyanin fenevi bukadar sisirmesi?
nasil ezdiler onu anlamadim, kac gol pozisyonlari var?

hatirlayin sacma play off varken biz 2-1 evimizde kaybettik, o maci belki 4-0 alirdik!

eger ofsayt gol olmasa biz o maci alirdik, taktik olarak topu fenere verdik ve hizli paslarla ileri gitmeye calistik
25 dk sonra top bizdeydi, belki kaleye gitmedik ama fenevin pili bitene kadar saldirmayi dusunmedi takim.

eger bir drogba ve melo olsaydi o maci farkla alirdik

bizim baskandan naber onu anlamadim?
resmen saibeli bir mac oynandi, serefsizler birde hakim yaz 2011 sampiyonu ve galatasaray sekizinci diye..

Bukadar pislik bir takim yok olamazda.. aslantepede bunlara her turlu koymak farz oldu

Şu fenerin kadrosu efsane masallarını da geçelim artık.Kelimenin tam anlamıyla bok gibi kadroları var.60 milyon euro yu resmen çöpe atmışlar.Rvp kaliteli adam fakat onu küstürdüler.Mikine takmıyor adam bu malları.Surat ifadesinden belli.Nani 1 maç parlar 5 maç adını duyamassın.Kaleci defans ve orta sahaları tam facia zaten.Resmen kazmalar ordusu.Başımızda adam akıllı bir hoca olsa bunları çok rahat yenerdik.Arenadaki maçı iple çekiyorum.

Simdi soru:

Biz ofsayt golu ile feneri yenmis olsak , ched rvp ye bodoslama girip dusurse ve Firat penalti vermese, Hakan balta fernandao kuyruk sokumuna diz atip kirmizi kart gormese:

1. Aziz ne yapardi mac sonu?
2. Mahmut ne yapardi mac sonu?
3. Basta volkan ayisi olmak uzere fenerli futbolcular hakeme ne yapardi?
4. Seyirci ne yapardi?
5. Hafta ici fenerli arkadaslariniz neler soylerlerdi?
6. Aziz ve Mahmut hafta ici kac basin toplantisi duzenlerlerdi?
7. Basta tvler olmak uzere i.basin "GS in hakemle 16 yil sonra kazanabildigine 1 ay boyu nasil vurgu yaparlardi?

Peki simdi bu igneler 1 puani hakemle kazaninca bu yukarida yazdiklarimin hangisi olacak sizce?

Ama eyyyyy onun bunun evlatlari igne basin. Sunu bilin ki benim gibi 3 yasindan 17 yasina kadar sampiyonluk gormeden de insanlarin GS li olmalarinin sebebi nedir biliyor musunuz? Sizin gibi,Fırat gibi serefsiz onun bunun cocuklarinin yaptigi haksizliklara sinirlenip daha da GS sevdalisi olurlar.

Hepiniz oylesiniz ve hepimiz bunu biliyoruz! ;)

Son düzenleme:
Galatasaray´in fark atamasinin en büyük nedenlerinden biri derbilerde Volkan Demirel´dir. Bize karsi hata yaptigi da olmustur, ama bize karsi hep beast mode da olmustur. Normalde kaleciler hata yaparsa, o macta performanslari negatif etkilenir. Ancak Volkan 2:1´lik Sampiyonluk macinda, 2008´de bile, bir tane yedirse bile, kac tane kurtarmistir.
Bizim galibiyetimiz, yada beraberlik ile sonuclanacak bir cok maci, Volkan direk aleyhimize etkilemistir. Farka gidecemiz maclar, hep tek farkli skorlar ile bitmistir.

Yani futbolda sans bir kere olur, iki kere olur...
anakondoyı unutma

1356714_Galatasaray_SK.jpg

Zlatan-xabi-balanta-feghouli sözleşmeleri sezon sonu bitiyor devra arası bu kadro kurulsa şampiyonluk garanti

Üst Alt