STSL 18/19 H:1 | Ankaragücü 1-3 Galatasaray | MS | 10 Ağustos - Sayfa 78 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sen beni fener maçına niye etiketliyirsun benim senin söylediğine karşı çıkan bir yorumum mu oldu

Bak kısa ve net söylüyorum Fernando nun pozisyonu sarı kart hakem art niyetli değil veya art niyetli diye bir yorumum yok
Fernandonun pozisyonu için sarı karta itirazım olmaz, o benim yanlış değerlendirmem derim. Ama ben mesajımda esasen ne demek istemişim, bakalım rakiplere de bu kadar kolay kart çıkacak mı.

Daha üzerinden bir gün geçmedi, hakemler rakiplerimizden birinin lehine VAR sistemine rağmen basit bir penaltı çalıp, ikinci gol öncesi foulü atladı.

Sen ve diğer boş Sinan dün benim bu mesajımda esasen daha ne demek istediğimi anlamadan laf çakmaya kalkıştınız, alın buyrun bakın rakiplerin lehine ne kadar kolay kararlar alınıyor. Sen hatta öyle bir şey yazmadım diye iddia ettin bugün fener maçının konusunda, onun için mesajımı koydum görmen için kimin yazdığını veya yazılanı anlamadığını göstermek için.

Hiç kimse kırmızı kart görmedi deplasman da feghouoi gördü
Düzeltiyorum, Trabzon maçı değil, Akhisar maçı. Mustafa Yumlu yüzünden takımları karıştırdım. Ama bu senin o kırmızı kartı Belhanda'nın yediği kırmızıları aklamak için diline doladığın gerçeğini değiştirmez. Gerçi şimdi sen onu da inkar edersin.

Son düzenleme:
Normal sonuc Ankaragücü Bursayi 3-0 yendi

Edit:sikeci başlığı bile karistirdim,demekki neymis bu sicakta rakı icerken mac takip etmeyeceksin

Son düzenleme:
Üst Alt