STSL 18/19 H:1 | Başakşehir 2-0 Trabzonspor | MS | 12 Ağustos - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Aslında orta saha ve ilerisi isim olarak çok iyi ama aynı bizim milyonluk Araplar gibi sadece isimleri var . Defansları ise zaten küme düşme adayı bir defans , teknik direktör değişimi ile yine 5-6 olurlar

SM-A320F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Sene başında taraftar tepkisinden korkup Samet Aybaba'dan vazgeçtiler. Hem gençleri geliştirir, hem de çok daha iyi futbol oynatırdı.

Kayseri,Göztepe,Sivas bana göre çok daha iyi durumda. Burak büyük golcü ama bir anda sakatlanabiliyor. Bugün Rodallega sahada yoktu.

Sene başında taraftar tepkisinden korkup Samet Aybaba'dan vazgeçtiler. Hem gençleri geliştirir, hem de çok daha iyi futbol oynatırdı.

Kayseri,Göztepe,Sivas bana göre çok daha iyi durumda. Burak büyük golcü ama bir anda sakatlanabiliyor. Bugün Rodallega sahada yoktu.
Vallaha bu sene çok çetin geçecek . Bütün takımlar hiç güç kazanmadı

SM-A320F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Cidden düşünen var mıydı küçüle küçüle yok olan ts'nin birikimli şekilde bu günlere gelen Başakşehiri yenebileceğini?

Maçı izlemedim ama yorumlardan anladığım Yusuf'un filan bayağı kötü olduğu e çok normal ülkede ki genç oyuncuların tamamının sorunu bu cep para görünce şöhret sahibi olunca yatışa geçmek. O yüzden parlar parlamaz yurt dışına gitmeleri lazım yoksa yerlerinde sayarlar.

Basak iyi takım ama nefesleri yine yetmeyebilir , Kadroları çok oturmuş durumda hocaları da iyi ama bi yerden sonra taraftar gerekiyor

Üst Alt