STSL 18/19 H:1 | Fenerbahçe 2-1 Bursaspor | MS | 11 Ağustos - Sayfa 25 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:1 | Fenerbahçe 2-1 Bursaspor | MS | 11 Ağustos

Ozeti izledim skrtel pozisyonu penalti degil.Carpisma var
.
d2049197b8f9c49dbc3fd37ca90f1d53.jpg

aykut dönemine göre farklarını anlayabilen varmı ? bence cok benzer hatta daha riskli oyun skoru korumak yerine geride acık vermeyi göze alıyorlar

hakem tercihlerini fb'den yana kullandi

bursaspor ileri cikislarda ayaga pas yapsa ve topculari "kahraman" olmaya calismasaydi, bursa bu maci alirdi

bunca taraftara ragmen fb'de is yoktu

baris da fazla sisirildi, bu takimda fena gözükmedi ama kendini daha fazla gelistirmeli kalici olmak istiyorsa

VAR ın hem futbol federasyonu, hem ali koç tarafından ilk aylarda sıkıntı olabileceğini, taraftarların zorluk çıkarmaması gerektiği söylenmişti. İlk başlarda anlam verememiştim. Dün akşamki maçı gördükten sonra bu açıklamaların neden yapıldığı ortaya çıkmış oldu.

Bence mesela VAR değil çünkü VAR son pozisyon da hakemi uyardı iş hakeme kaldı ve hakem kararı verdi yoksa VAR o pozisyonla ilgili bir sıkıntı olduğunu söyledi zaten bu sistem onları bir yere kadar kurtaracak Cocu'nun defans ve orta saha kurgusuyla deplasmanlarda dediğim gibi şampiyonluğa havlu atarlar şu oyunuyla deplasman da fenerin kazanacağı maç sayısı 4 veya 5'i geçmez hatta daha da düşük olur bu sene bizle başakşehirin arkasında kalırlar

Görünen köy kılavuz istemez geçen hafta boşu boşuna ortalık yangın yerine çevrildi :D

Geçen hafta hille hurda yoluyla iş çevirdiniz yine yanınıza kar kalmadı
Kodumun 3kağıtçı şikeci arsız köpekleri
Siz şike yaptıkça biz size koymaya devam edicez

evet sanırım ifşa oldum

azılı bir sarı kanarya olduğumu 31 907. mesajımda itiraf edecektim ama forumun tecrübeli admini erken davrandı ta 1 sene önceki mesajımı bularak aydının da katkılarıyla

Üst Alt