STSL 18/19 H:1 | Fenerbahçe 2-1 Bursaspor | MS | 11 Ağustos - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:1 | Fenerbahçe 2-1 Bursaspor | MS | 11 Ağustos

Necid geri dönmüş Bursa'ya, yeni gördüm.

Bizde olsun ister miyim? İstemem.
Rakipte olsun ister miyim? Onu da istemem.

Pis oyuncu.

bursa geçen seneki gibiyse pek bir beklentim yok maçtan. yapacakları tek şey aslında 60 a kadar gol yememek eğer bunu başarırlarsa fenerin pili erken bitiyor, o zaman belki puan çıkarabilirler

Bursa kendi evinde Ankaragücü'ne yenilmiş yani dün izlediğimiz takıma yenilecek bir seviye ben çok tahayyül edemiyorum hele şu aşamada, bu maçtan puan almaları imkansız rakip Fener olduğu için değil belli ki hiç hazır değil Bursa.

Aslinda Bursa Kadikoy'de iyi oynayan takimlardan, gecen senenin de intikamini almak isteyeceklerdir (Fener hakemle yenmisti) ama hem takim cok kotu durumda hem altyapi duragan hem de Samet'in Kadikoy'de puan almasi imkansiz

Ayrica Ali Koc sebebiyle Fener taraftari muthis ac olacaktir. Bursa'nin hezimete ugramamasi icin hicbir sebep yok.

Sürpriz falan olmaz Bursa transferleri kamptan sonra yapıldı defansın en sağlamı satıldı. 4-0 veya 4-1 fener alır Fener bi 8-10 hafta eser sonra kesilir sezonun 2.devresi başını alır 3. veya 4.olur

bursaspor, ankaragücü ile birlikte en kötü durumda olan takimlardan. ankaragücü dogru dürüst hazirlik maci yapmadan bunlari yendi. bursaspor ise yaptigi hazirlik maclarini hep kiytirik takimlarla oynadi. üstelik titi falan da gitti cerez parasina. maddi durumlari zaten kötü. adam akilli transfer de yapamadilar. rahat 4-5e gider bu mac. bursa ilk haftadan kiminle deplasmanda oynasa yenilirdi. bisey beklemeyin mactan.

DkVhO8XX4AAqVp_.jpg

DkVhc6eWsAIEa4o.jpg

Üst Alt