STSL 18/19 H:10 | Yeni Malatyaspor 2-0 Galatasaray | MS | 28 Ekim - Sayfa 86 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:10 | Yeni Malatyaspor 2-0 Galatasaray | MS | 28 Ekim

Malatyaspor ‘a tebrikler. Kalitesiz ama mücadele eden, sert oynayan ve oyun disiplinine bağlı bir takım yaratmışlar.

Bizim takım klasik hücum ve defansta iyi organize olmayan, sertlikten uzak ve çabuk sinen bir görüntü çizdi.

Takımda kalitesiz oyuncular var tamam da, Fatih Terim’in de takımı takım gibi oynatması lazım. Fizik gücümüz yerlerde. Bu takımın kondisyonu neden bu kadar kötü? As futbolcular yok, olanlar kalitesiz ama sahada bir organizasyon bir mücadele görememek kabul edilebilir bir şey değil.

Fatih Terim'in hataları, oyuncuların çoğunun mücadele dahi etmemesi, eksikler, haftalardır süren ve her hafta daha da kötü bir hal alan oyun, gidişat pek iç açıcı değil.

Bunun yanında bugün bir kez daha kadro planlamasının ne kadar önemli olduğunu gördük. Kötü oyuna rağmen fena pozisyonlar yakalamadık ama bitirici bir forvetin olmayıșı sıkıntı oldu. Keza yine stoper mevkii, Serdar'ın oynadığı zaman mücadelesine ve kalitesine diyecek bir şey yok ama işte sakatlık geçmişi sabıkalı bir oyuncu ve böyle oyuncuların iyi bir sezon sonrası tekrar dağıldıklarına bir çok kez şahit olduk. Buna rağmen Maicon, Ahmet ve Serdar ile yola çıktık, elimizde kalan ise 18 yaşında elinden gelenin fazlasını yapan bir çocuk. Daha da geriye gitmek gerekiyor bu konuda, sadece bu sezon başı değil, geçen sezon başı performans olarak geriye gitmekte olan veya yaşı ilerlemiş oyunculara fahiş paralar ödedik.

Bu sezon başı bütün bu sorunları görüp hamleler yapılması gerekiyordu ama ne yazık ki tek bir doğru hamle bile yapılmadı. Sanırım şu son haftalar şampiyonluğun çok da kolay olmadığını göstermiştir. Şampiyon olamaz isek neler olacağını da tekrar etmeye gerek yok.

Şampiyon olursak rakiplerimizin sayesinde olacağız yine. En çok onlara ve taraftarımıza güveniyorum yoksa bu teknik ekiple ve futbolcularla mucizeden öte olur.
Yönetimi saymıyorum bile.

Yönetim sezon başında ki hatasını telafi etmek zorunda yoksa gideceklerini kendileri de biliyorlardır. Rahat şampiyon olamayız tabi ki geçen sezon gibi son haftaya kadar heyecan sürecektir.

Yine şampiyon olacağız. Başımızda kriz yönetimini iyi yapabilen hocamız var... devre arasına kadar sabredelim renktaşlar.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Hocalar götürsün sizi ya,Terim diye diye anasini becerttiniz Takimin.Takim Termle resmen geriye gitti,oyuncular geriye gitti(Fernando,Mariano,Feghouli,Belhanda,hatta Rodrigues).Takimin bu kadar sakat vermesi de cabasi,nasil bir antreman yaptiriyorsa,Takim iyice gücsüzlendi.Tudor a küfür edenler Terim deyenler nerdesiniz,ne oldu simdi Terimle süper oldu demi?Gecen sene Takim Tudor un fizik gücünü arttirmasiyla Sampiyon oldu Terim sayesinde degil,Terimle de dis sagada bir sürü Mac kaybediyoruz,ve iddia ediyorum Tudorla daha iyi oynuyorduk ve bu kadar ezilmiyorduk,ama maalesef Terimin usaklari olan oyuncular Tudor u sattilar ve Takimin ipini cektiler,cünkü Tudor yüzlerine bile bakmiyordu.Sakin kimse oyuncui yok,kapasite bu kadar deyip de kendini de kandirmasin,Yeni Malatyanin kadrosu senden cok daha düsük ama seni yeniyor iste.Takimda taktik yok,sut yok,ortalar les,hersey les,bunun da sorumlusu Terimdir,gerisi Hikaye.Ha birde haftaya Fener bir 6 daha atar,ilk 6 attiklari Macta da Terim vardi,alisik nede olsa

Yönetim sezon başında ki hatasını telafi etmek zorunda yoksa gideceklerini kendileri de biliyorlardır. Rahat şampiyon olamayız tabi ki geçen sezon gibi son haftaya kadar heyecan sürecektir.

Puan olarak halen çok iyi durumdayız. Feghouli ve Belhanda gibi adamları iyi bir fiyata gönderip 2-3 tane iyi adam alırsak kolaylıkla bile şampiyon olabiliriz ama bunlar para yok diyip Muslera’yı da satabilir.

Takimin formsuzlugu büyük ihtimal sakat oyuncularimizin takima dönüsü ile son bulacaktir

Porto macindaki futbola dönüs sart

Hocalar götürsün sizi ya,Terim diye diye anasini becerttiniz Takimin.Takim Termle resmen geriye gitti,oyuncular geriye gitti(Fernando,Mariano,Feghouli,Belhanda,hatta Rodrigues).Takimin bu kadar sakat vermesi de cabasi,nasil bir antreman yaptiriyorsa,Takim iyice gücsüzlendi.Tudor a küfür edenler Terim deyenler nerdesiniz,ne oldu simdi Terimle süper oldu demi?Gecen sene Takim Tudor un fizik gücünü arttirmasiyla Sampiyon oldu Terim sayesinde degil,Terimle de dis sagada bir sürü Mac kaybediyoruz,ve iddia ediyorum Tudorla daha iyi oynuyorduk ve bu kadar ezilmiyorduk,ama maalesef Terimin usaklari olan oyuncular Tudor u sattilar ve Takimin ipini cektiler,cünkü Tudor yüzlerine bile bakmiyordu.Sakin kimse oyuncui yok,kapasite bu kadar deyip de kendini de kandirmasin,Yeni Malatyanin kadrosu senden cok daha düsük ama seni yeniyor iste.Takimda taktik yok,sut yok,ortalar les,hersey les,bunun da sorumlusu Terimdir,gerisi Hikaye.Ha birde haftaya Fener bir 6 daha atar,ilk 6 attiklari Macta da Terim vardi,alisik nede olsa

Boş konuşma geçen hafta hoca hakkında takım dizilişi konusunda eleştirdim. Kimseyi ilah etmeyiz. Takım geriye gitmiş milli takım arasında adamlar karıya kıza gitsin kendine bakmasın ilk maçta sakatlanır tabi hoca ne yapsın hepsinin ardına adam mı koysun. Kadro dar futbolcular vurdumduymaz bu krizi de Terim halledecek senin gibi fırsatçılarda o zaman ağlacak hatırlatırım.

Puan olarak halen çok iyi durumdayız. Feghouli ve Belhanda gibi adamları iyi bir fiyata gönderip 2-3 tane iyi adam alırsak kolaylıkla bile şampiyon olabiliriz ama bunlar para yok diyip Muslera’yı da satabilir.

Aynen öyle renktaş bjk-başak kadro olarak çok yaşlı senin dediğin gibi fb saymazsak 2 transfere bakıyor. Bunun için iş yapmayan mali yükü fazla Feghouli ve Belhanda’yı satıp stoper-forvet hamlesiyle oluruz. Bu tür mağlubiyetler ardında takımımızın arkasında durmalıyız. Eleştireceğiz fakat mağlubiyet sonrası değil galibiyet sonrasında rehavete girmemek için eleştireceğiz.

Persembenin gelişi Çarsambadan bellidir..

Uyardık ; Takım bu sene başından beri futbol oynamıyor.. Bu takım çalışmıyor, çalıştırılmıyor, özel antremanlar yapmıyor dedik.. Fizik kondusyonu berbat dedik.. CL nin en az koşan takımı olma ayıbı bize yeter dedik..

Kötü adam olduk.. Bazıları bana "sende Terim nefreti" var dedi, bir kişi daha da ileri gidip, bana "kuş" dedi..

Bana laf atanlar bugun kayıp.. İçim kan aglıyor.. Bu takım bu hallere mi düşmeliydi?? Malatya seyircisi 3, 3 derken mutlu muydunuz??

UltrAslan ne demiş ne dememiş umrumda değil açıkçası

Benim için isimler önemsiz tek önemli olan Galatasaray.Şu da bir gerçek ki kimse Fatih Terim ismini Galatasaray tarihinden söküp atamaz

Bizim skor odaklı taraftarımız Terim'i de kendinden soğutmayı başaracaktır beklediğin şey oysa yakında olur gibi

Terim gittikten sonra manzarayı hep beraber görelim bakalım

kötü gidişi tek bir kişiye yada duruma bağlamak yanlış. Bunca puan kaybının sebebi kadro derinliğinin olmaması. Her yönetim, her teknik direktör kendinden öncekilerin de kamburunu olumlu yada olumsuz sırtında taşır. Bu kadroyu F.terim kurmadı. Elinde olsa bu takımda tutacağı 3-5 oyuncu anca vardır. Muğdatla, Erenle, Selçukla, Çalıkla oynamayı ister mi hoca. 2017 yazında saçılan paralar yüzünden UEFA bizi iyice mimledi ve hiç transfer yapmaz hâle geldik. Yine de yönetim az becerikli olsa birsürü bonservissiz oyuncu vardı, birkaçı alınabilirdi. Anadolu takımlarının aldığı adamlara bakıyorsun, kendi çaplarında efsane transferler yapıyorlar. Daha önce de yazmıştım inşallah devre arası Belhanda, Feghouli, Maicon'u satabilirsek direkt ilk 11 oynayacak 4-5 oyuncu almalıyız. Yoksa bu kadroyla bundan fazlası olmaz. Hele bir de Fatih terim olmasa noolurduk düşünmek bile istemiyorum.

Belhanda sakatlandı ahmet çalık kazmasını oyuna almak nedir yunus u al bir kere dene hoca çocuğa hiç şans vermediniz hoca herşeyi bilirci tayfa gene gelir şimdi

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Biz yenilmişiz, fener yenilmiş. Haftaya derbi var kazansak ne olacak gram mutlu olmayacağım.
Şu maçı almış olsak daha çok sevinecektim. Şimdi hiç birşeyin tadı yok.
İki tane vasat takımın kör dövüşü şeklinde geçecek bir maç zevksiz tadsız tutsuz muhtemelende berabere bağlanacak.

Üst Alt