STSL 18/19 H:11 | Galatasaray 2-2 Fenerbahçe | MS | 2 Kasım | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

1538848669948-png.30399

1538848675218-png.30400
1538848679786-png.30401
ewaq6vtr.png

galatasaraydan_tarihi_proje_1502010269_8147.jpg

Süper Lig 18/19 Sezonu 11. Hafta
Galatasaray - Fenerbahçe
Türk Telekom Stadyumu
2 Kasım
21.00

camianın ve taraftarın fb galibiyetine ihtiyacı var
oynanan les futbolu ve puansal durumu bir kenara bırakıyorum bu maç için

ne yapıp edip kazanacaksanız aksi bizim için felaket olur.

Ya 0-0 biter ya da 0-1 yeniliriz gibi duruyor.Nasıl gol atacağımızı hayalimde bile canlandıramıyorum.Sakatların durumu ne bilmiyorum ama hiçbiri düzelmese bile Sinan 1 dakika bile oynamamalı.Donk ise forvette olmalı.

Yeniliriz ve yarıştan koparız hoca malesef bize inat yapar gibi işler yapıyor.
Devamli inat ile olayi aciklama pesindesiniz ama hoca inat yapmiyor, hocanin capi bu kadar.

Ben olsam Sabri'yi yollamazdim demeleri felan yeterlidir herhalde.

Hoca artik ise gecmis, kalitesiz, taktiksiz, motivasyonu eksik bir takim cikariyor ve bu takimin hic kondisyonu yok.

Devamli inat ile olayi aciklama pesindesiniz ama hoca inat yapmiyor, hocanin capi bu kadar.

Ben olsam Sabri'yi yollamazdim demeleri felan yeterlidir herhalde.

Hoca artik ise gecmis, kalitesiz, taktiksiz, motivasyonu eksik bir takim cikariyor ve bu takimin hic kondisyonu yok.

Yapacak bir şey yok Terim'den iyisi gelmez ya hoca kendine gelecek ya da tekrar 5. 6. Olduğumuz dönemlere geri dönücez net şekilde belli.

Yapacak bir şey yok Terim'den iyisi gelmez ya hoca kendine gelecek ya da tekrar 5. 6. Olduğumuz dönemlere geri dönücez net şekilde belli.
Yav he Hidayet.

Hoca kendine gelecek derken neyi kast ediyorsun? Ya siz ciddi sekilde hocanin artik 2018'de basarili olacagina inaniyormusunuz? Hoca bitmis bitmis, adamin hala kafasinda arkadaysam forvet alim var, oynaticagi futbol kabiz gibi.

Takimda futbolcularla baba-ogul olacam diye calismiyo futbolcular, herkesle gulecek diye kosmuyor oyuncular.

biktik artik Terim'den, cahil taraftarindan, beyinsiz lisesinden, kanser kongre uyelerinden.

Yav he Hidayet.

Hoca kendine gelecek derken neyi kast ediyorsun? Ya siz ciddi sekilde hocanin artik 2018'de basarili olacagina inaniyormusunuz? Hoca bitmis bitmis, adamin hala kafasinda arkadaysam forvet alim var, oynaticagi futbol kabiz gibi.

Takimda futbolcularla baba-ogul olacam diye calismiyo futbolcular, herkesle gulecek diye kosmuyor oyuncular.

biktik artik Terim'den, cahil taraftarindan, beyinsiz lisesinden, kanser kongre uyelerinden.

Kim gelecek ulan kim?

Bu çapsız yönetim gelen hocanın istediği transferleri yapacak mı?

Geçen yıl şampiyon olan kimdi?

Üst Alt