STSL 18/19 H:12 | Beşiktaş 1-2 Sivasspor | MS | 11 Kasım - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:12 | Beşiktaş 1-2 Sivasspor | MS | 11 Kasım

Belediye takımına şampiyonluk kaptırmaz Galatasaray. Tek rakibimiz onlar kalmış gibi görünüyor. Önümüz açık devre arasına kadar minumum puan farkıyla gidersek. Gelecek hamlelerle şampiyonluğu konuşabiliriz.

DrvuVa7W4AE1Mvz.jpg

Ligde herşey bizim şampiyon olmamız için ideal, bu kadar sıkıntılara ve sakatlara hatta Federasyona rağmen bu ipi Fatih hocam 8. kere göğüsler gibime geliyor

Şu konya maçını kayıpsız geçelim sonya Kayseri deplasmanında oynadığımız oyunun aynısını Fernando ve Nagatomo-Linnes takviyeleri ile oynayalım

Tinerciler 'i kendi evinde sağlam bir mağlubiyete uğratırız ...

Ligin en iyi 4 takımı kopuyor yavaştan.

Başakşehir 27
Galatasaray 23
Kasımpaşa 22
Malatya 21

Şu Başakşehir'i yenerse Göztepe haftaya dengeye gelir lig biraz.

Kasımpaşa-Malatya
Fenerbahçe-Kasımpaşa

maçları Kasımpaşa'nın da konumunu tayin eder.

Maç berabere biterse biz ile Başakşehir'li 2'li yarışa doğru gideriz.

BEŞİKTAŞ:

Ankaragücü-Beşiktaş
Beşiktaş-Galatasaray
Alanya-Beşiktaş
Beşiktaş-Trabzonspor
Kasımpaşa-Beşiktaş

şu 5 maçta Alanya hariç kolay maçları yok.

Katılmıyorum Malatya ligin en iyi 4 takımından biri değil, ben tüm maçları izliyorum elimden geldiğince. Defansları rezalet, bu hafta 5-0 yendiler ya Trabzon o kadar rahat golleri kaçırdı ki maç tam tersi 5-0 bitebilirdi. Bence Fenerbahçe bu yarışa dahil olacaktır. Ben ilk 4'ün dışında kalacaklarını düşünmüyorum.

Ligin en iyi 4 takımı kopuyor yavaştan.

Başakşehir 27
Galatasaray 23
Kasımpaşa 22
Malatya 21

Şu Başakşehir'i yenerse Göztepe haftaya dengeye gelir lig biraz.

Kasımpaşa-Malatya
Fenerbahçe-Kasımpaşa

maçları Kasımpaşa'nın da konumunu tayin eder.

Maç berabere biterse biz ile Başakşehir'li 2'li yarışa doğru gideriz.

BEŞİKTAŞ:

Ankaragücü-Beşiktaş
Beşiktaş-Galatasaray
Alanya-Beşiktaş
Beşiktaş-Trabzonspor
Kasımpaşa-Beşiktaş

şu 5 maçta Alanya hariç kolay maçları yok.
Malatya tutunamaz yukarıda kopar yakında.

sent via GSC

Katılmıyorum Malatya ligin en iyi 4 takımından biri değil, ben tüm maçları izliyorum elimden geldiğince. Defansları rezalet, bu hafta 5-0 yendiler ya Trabzon o kadar rahat golleri kaçırdı ki maç tam tersi 5-0 bitebilirdi. Bence Fenerbahçe bu yarışa dahil olacaktır. Ben ilk 4'ün dışında kalacaklarını düşünmüyorum.

lobi lig tv ve bazı hakemler dahil etmek isterler şüphesiz cünkü bu olayın lokomotifi biz ve feneriz havuzun %60ını biz temsil ediyoruz

lakin fener hocasız bu 1,comoli inanılmaz kötü kazıklamıs bunları benzia ve süleyman haric gerisi vasat çöp civarı oyuncular

valbuena olmasa pozisyona bile giremiyorlar hatta mahkum oynuyorlar anderlet ve alanya gibi savunmaları rezalet takımlar bile bunların kale önünde oynadı sürekli

valbuena skretel su an bunları tasıyor fakat cok kırılganlar

Defansları iyi değil ama kompakt oynuyorlar. İyi hava yakaladılar.

Başakşehir deplasmanından puan alma. Fenerbahçe, Galatasaray, Trabzonspor'u gol yemeden mağlup etmek az buz da değil yani.

Malatya tutunamaz yukarıda kopar yakında.

sent via GSC

Kasımpaşa ile yapacakları maç bence önemli. ilk 10 da bitirirler o kesin de bence 4-8 arasında bir konumda olacaklar sene sonu. 4. takım bu sene geriden takip eder baya.

Defansları iyi değil ama kompakt oynuyorlar. İyi hava yakaladılar.

Başakşehir deplasmanından puan alma. Fenerbahçe, Galatasaray, Trabzonspor'u gol yemeden mağlup etmek az buz da değil yani.

Kasımpaşa ile yapacakları maç bence önemli. ilk 10 da bitirirler o kesin de bence 4-8 arasında bir konumda olacaklar sene sonu. 4. takım bu sene geriden takip eder baya.

Onu bunu bilmem de ilk 2 apaçık ortada:

Başakşehir
Galatasaray

Kimin 1,kimin 2 olacağını zaman belli edecek.

Onu bunu bilmem de ilk 2 apaçık ortada:

Başakşehir
Galatasaray

Kimin 1,kimin 2 olacağını zaman belli edecek.

Başak gol sıkıntısı yaşıyor aslında. Defansif açıdan mükemmele yakınlar ama Emre, Arda 11'e dönünce bu açıdan zayıflayabilirler.

Gol konusunda ben bunun üzerine çıkabileceklerini düşünmüyorum mevcut kadro ve oyun şablonu ile.

Ama 12 haftada 5 gol yemek çok büyük başarı.

Açıkçası biraz fiyaka bozacak bir sonuç almaları lazım. Biz eski gücümüzde olsak (2011-2014) gider yener düşüşe sokardık derdim de bizim de ne oyun ne kadro olarak o tarz bir gücümüz yok. Üstüne sakat ve cezalılar. Donk'un karakterini çok ararız bu tarz deplasmanlarda.

Bakalım. En zoruna yenilmemek şart kopmamak adına.

Üst Alt