STSL 18/19 H:12 | Fenerbahçe 2-0 Alanyaspor | MS | 11 Kasım - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:12 | Fenerbahçe 2-0 Alanyaspor | MS | 11 Kasım

MS Fenerbahçe 2 - Alanyaspor 0
26bd.png
19' Ayew
26bd.png
31' Frey
Topla Oynama %48/%52
Toplam Şut 12/10
İsabetli Şut 5/3
Başarılı Pas 401/435
Korner 3/6
Faul 11/17
Ofsayt 3/3

bu mu la iyi oynayan fb
Dirilmiş fb

ilk golden önce faul varmış.hayırlı işler olmuş yine.(gerçi ne kadar hayırlı olacak göreceğiz,bizim maçta hakemle puan caldıktan sonra) ayrıca o kalecinin yedigi 2.gol nedir öyle?niye cıkarsın ki kaleden,adamın topa vuracagı belli.saçmasalak bi gol.ilk golde merih ne pok yiyo onu da anlamadım.

fener harbiden toparlanmış.düşme hattındaki akhisar,alanya ve kayserinin 1,erzurumun 2 puan önünde sadece...4 haftadır gol dahi atamayan hocasız alanyayı da yensinler bi zahmet.gerçi ilk golden önce faul var (golde merih ve kaleci de hatalı ),2.gol kaleciden ötürü şaibeli..harun da iyi cıkarmış ikinci yarı 2 pozisyonu.ben izlemedim maçı ama alanya 2.yarı tek kale oynadı dediler.

valbuena da canlanmış harbiden bizim maçta olmayan penaltıdan attıgı gol ve olmayan tactan yaptıgı asist sonrası.anderleth maçında da yaptıgı orta şansa gol olmuştu.bu maçta da ayewin golünden önce faul yapmış.frey piçi de beleşe gol atıyo sürekli.bakalım trabzon feneri ne yapacak

Üst Alt