STSL 18/19 H:12 | Fenerbahçe 2-0 Alanyaspor | MS | 11 Kasım - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:12 | Fenerbahçe 2-0 Alanyaspor | MS | 11 Kasım

30.10 tarihli disiplin sevklerinde slimani nin ismi yok . Haliyle sonraki pfdk kararlarinda da yok

Acikcasi anlayamadim . Bariz gol sansi engellemesindeki kirmizi kart gibi davranilmis

Pepe den filan farkli . Orada sevk yapilmisti en azindan . Sevk yapilmamasi hakem raporunda sevke gerek olmamasi ile aciklanir ama o zaman kirmizi kart nasil oldu

Reis adamlar ölüydü gelen giden çakıyordu her hafta dalga geçiyorduk kendimiz el attık düzeldiler yalan değil ki şampiyon olamazlar da o önemli değil zaten o ben Fb maç alsın istemiyorum özellikle böyle bizim sayemizde.

E geçiyorduk da kötü bir dönemden geçiyorlardı+avatarımdaki reis bunları iyi baltalıyordu.Yeni hocanın da havası var biraz.Koeman da daha iyi kullanıyor Fb'nin ofansif gücünü Cocu'ya nazaran.Dün biz Kayseri'yi yendik herkes kötüler falan dedi.Ya Alanya ne de burda Fb dirildi falan deniyor?Ligin en çok yenilen takımı.Son 4 maçtır gol bile atamamış.Yendikleri Anderlecht bu sene berbat.Hakkaten bu forumdakileri anlamak mümkün değil bazen.

E geçiyorduk da kötü bir dönemden geçiyorlardı+avatarımdaki reis bunları iyi baltalıyordu.Yeni hocanın da havası var biraz.Koeman da daha iyi kullanıyor Fb'nin ofansif gücünü Cocu'ya nazaran.Dün biz Kayseri'yi yendik herkes kötüler falan dedi.Ya Alanya ne de burda Fb dirildi falan deniyor?Ligin en çok yenilen takımı.Son 4 maçtır gol bile atamamış.Yendikleri Anderlecht bu sene berbat.Hakkaten bu forumdakileri anlamak mümkün değil bazen.

Biz şampiyonluk yarışındayız Fb ile bir değiliz.

Daha düne kadar Alanya gibi takımlar rezil ediyordu Fb'yi onu da hesaba kat.

Tff kayitlarinda slimani ayni dakikada cift sari karttan ihrac edilmis gorunuyor ama ben birak 2 yi , 1 sari bile gormedim o macin ozetlerinde

Sarper haklı, yenme ihtimalleri de yüksek normal şartlarda ama taraftar ve ünal bir bokluk yaparlar yine.

Keza Onur hatalı gol yer falan

Bu da bence biraz klişe taraftar falan.Takım olarak Ts zaten onu aştı son senelerde Fb'ye en azından yenilmemeye direnç koymaya başladılar da geçen sene içerde 1-1 kaldıkları maçta bir şey olmamıştı mesela.Neticede sahada oynanıyor futbol,o açıdan sorun olacağını sanmıyorum.

Ha Onur yiyebilir o ayrı ona katılıyorum.

Slimani hadisesinde kesin bir gariplik var . Adamin mac ici sari karti yok bein sports kayitlarinda

Bu durumda cift sari karti 72. Inci dakikada pesi sira gormus olmasi lazim . Ama hakem net sekilde tek kart , o da kirmizi gosterdi

Hani sari karti olsa mac icinde , sonra kirmizi degil sari gosterecektim diye rapor yazabilirdi filan (onun da neticesi kirmizi diye) ama ortada sari kart yok hic ama 2 sari gormus sekilde yazilmis mac sayfasina ve sevk de edilmemis

Yani siddetli itirazdan 2 inci sariyi gosterdim bile diyemez cunku adamin sarisi yok onceden

Bu isi kurcalamak lazim , nasil is bu yahu

Edit : slimani nin kirmizi kart videosunu inceledim , sari kart goruyor once (ya da sonra) , ardindan da kirmizi goruyor

Zannediyorum kameranin hakemi cekmedigi esnada itirazdan sariyi goruyor , sonra devam ediyor itiraza ve bir sari daha goruyor

Bu durumda tamam ama kotu cekim ve basina da haliyle yanlis yansidigi icin yanildim

Ege can nereye kayboldun
Hesap makinasiyla puan durumunu mu hesaplıyon

2016-2017 sezonunda bu adamlar geriden gelip öne geçti. Gecen sene az kalsın yapıyorlardı. Bu sene de yapabilirler. Bunun neresini kabullenmek zor anlamadım.

Bir an önce kaostan çıkıp toparlanmamiz lazım. Başakşehir ve Beşiktaş deplasmanlarinda yenilme tamam

Fenerin kadrosu geçmiş yıllara göre çok daha kötü bunu ısrarla es geçmeyin düşünün valbuena dışına tek bir yaratıcı adamları yok

2016-2017 sezonunda bu adamlar geriden gelip öne geçti. Gecen sene az kalsın yapıyorlardı. Bu sene de yapabilirler. Bunun neresini kabullenmek zor anlamadım.

Bir an önce kaostan çıkıp toparlanmamiz lazım. Başakşehir ve Beşiktaş deplasmanlarinda yenilme tamam

Genetik olarak bu refleksleri var.

Biz şampiyon olamadığımız zaman kopuyoruz.

Bu arada Yuh be Efecan.

Geçen sene ile bu seneyi kıyaslamayalım. Geçen sene fb ile berabere kaldiğimizda 9. hafta sonu puan durumunda bizim 23 sıralamadaki yeri sırasıyla göztepenin 17, akhisarın 17, kayserinin 17, basaksehirin 17, fbnin 15 , besiktasın 15 puanı vardı. Biz haric diğer takımlar birbirlerine çok yakındı. Bugün ise fb için en iyi ihtimal alanyayı yenip besiktas ile antalya yenildiğinde dahi fbnin 5 puan önünde 2 takım (göztepe, beşiktaş), 6 puan önünde 1 takım (ankaragücü), 7 puan önünde 1 takım (antalyaspor), 8 puan önünde 1 takım (yeni malatya), 9 puan önünde 1 takım (kasımpaşa), 10 puan önünde biz ve 14 puan önünde başakşehir var. Üstelik geçen seneye göre 3 hafta geçmiş. Yani demek istediğim fb için ilk 5 e girmek çok zor.

ASUS_Z00ED cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt