STSL 18/19 H:13 | Galatasaray 1-1 Konyaspor | MS | 23 Kasım - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:13 | Galatasaray 1-1 Konyaspor | MS | 23 Kasım

Bu saatten sonra içerde dışarda kim olursa olsun her zaman tokadı basmak gerekiyor

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cuma günü maç, umarım milli takım dönüşleri problem olmaz yine. 2 maçlık beraberlik serisini bozup kazanırız diyorum. Konsantrasyon üst düzey olmalı. Hem sahada hem de tribünde.

Konya
Lokomotiv (D)
Beşiktaş (D)
Rize
Porto
Başakşehir (D)
Sivas

28 Kasım'da Moskova'ya gideceğiz döndükten sonra kalan bütün maçlar İstanbul'da. Bunun çok bi faydası olur mu bilemiyorum ama yinede güzel bir detay.

Maçlarla ilgili ise CL'de ilk 2 şansımız kalmadı bana göre, 3. olup UEFA'ya gideceğiz büyük olasılıkla. Bu yüzden Moskova'daki maçta bizi çok yıpratmayacak sonuç ne olursa olsun. Porto, Schalke'yi yener Sami Yen'e yedeklerle gelir.

Ligte ise içerde 3 maçımız var. Konya'yı ne yapıp edip yenmeliyiz. Bence en kritik maçımız bu maç. Beşiktaş ve Başakşehir deplasmanlarından daha kritik ve önemli bir maç. Olası puan kayıbı bizi çok zor duruma sokar. Konya'yı yenersek ben Beşiktaş ve Başakşehir'den 4 ya da 6 puan alacağımızı düşünüyorum. Kayseri maçıyla gördük ki bizim kadromuz her rakibe karşı kendi oyun anlayışımızı kabul ettirecek, maçı domine edecek kalitede değil. Fatih Terim'in G.Saray savunma yapmaz, yaptırır anlayışından bir an önce çıkıp önce savunmayı sağlama alıp bir tane araya sıkıştırmayı hedeflemesi ve bunu bu iki deplasman ve sonrası her deplasmanda uygulaması lazım. Bu dediğimi yaparsak ben deplasmanların ve derbilerin en başarılı takımı olarak ligin sonunda şampiyon olacağımızı düşünüyorum, bekliyorum.

Galatasaray düşmanlarının hepsini üst üste koyup sene sonunda yine şampiyon GALATASARAY yazacağız inşallah.

Bu maça çıkılırsa veya paf takım hariç ana kadro ile çıkılırsa, Mustafa Cengiz ve yönetiminin Dursun ve Adnan Polat'dan farkı kalmayacaktır.

Dirayetli olun, siyasi tehditleri halk ile paylaşın, şahsi vergi cezalarından korkmayın ve delikanlı olun bu maça çıkmayın.

Üst Alt