STSL 18/19 H:13 | Göztepe 0-2 Başakşehir | MS | 26 Kasım - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
DsMdgJ8WwAAJcnJ.jpg

Bu yavsaklar simdi burda göztepe lehine hatali karar verir maci göztepe alir sonra bak herkese oluyor ayagina yatarlar...
Bu macdaki senaryo aynen bu olacak

ey cimbomlular doldurun göztepe tribünlerini renkdaslarimiz yanliz kalmasinlar! bu basaksporun bir oyunudur ve biz bu oyunu bozariz!

Ben bu katarlilar isine inanmiyorum , sebebi de su .. bir yatirim yapilacaksa sanirim ligdeki en hatali yatirim basaksehire olur

Cunku finansmanin yani kuluplerin finansmani kimdir , seyircisi .. e yok

Oyle 3-5 belediye iscisine mesai odeyip 5 bin kisi stadyumun bir tribununun yarisini doldurmakla olmaz bu isler

Hic bir akli selim yatirimci bu tarz sacma bir yatirim yapmaz , akla mantiga uymaz

Ben bu katarlilar isine inanmiyorum , sebebi de su .. bir yatirim yapilacaksa sanirim ligdeki en hatali yatirim basaksehire olur

Cunku finansmanin yani kuluplerin finansmani kimdir , seyircisi .. e yok

Oyle 3-5 belediye iscisine mesai odeyip 5 bin kisi stadyumun bir tribununun yarisini doldurmakla olmaz bu isler

Hic bir akli selim yatirimci bu tarz sacma bir yatirim yapmaz , akla mantiga uymaz

10 sene once Chelsea'nin de seyircisi yoktu. Adini avrupada kimse duymamisti.

Başakşehir gibi kulüp Almanya'da olsa var ya.. Yaşatmazlar o kulübü. Leipzig'e karşı bile sırf "yapay para" muhabbettinden büyük tepki gösteren bir yer Almanya. Üstelik altyapıdan oyuncu çıkaran,gençlere yatırım yapan bir kulüp.

Başakşehir ise aleni biçimde hükümete yakın, bunu da defalarca itiraf etmiş ve asla saklamamış, altyapıyla işi olmayan, nerede antipatik oyuncu varsa dolduran, ligin en yaşlı kadrolarından biri..

Bu takıma ciddi ciddi sempati besleyen,oyununu beğenen her kim varsa en hafif tabirle FUTBOL DÜŞMANIDIR.

Bakın mesele sadece yapay takım olması değil. Leipzig gibi ya da Altınordu gibi başarıdan çok altyapıya önem veren bir kulüp olsa yine bir nebze kabul edilebilecek bir takım ama bu takım hiç bir sempatik durumu yok. Ülkemizin büyük bölümü hala hak ediyorlar falan diyor.

Üst Alt