STSL 18/19 H:14 | Başakşehir 0-1 Sivasspor | MS | 1 Aralık - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:14 | Başakşehir 0-1 Sivasspor | MS | 1 Aralık

Analarının babalarının hesabından oynuyorlardır, belkide yasal olmayan sitelerde oynuyorlardır o da mümkün. Onu sittir et zaten hiç gerek yok.

Bİr sebebi yok, ben nesineden oynadığım için onu yazdım. Bilyoner,tuttur,misli.com falanda var... Bunlar resmi bayi, herhangi bir sıkıntı olmaz %100 yasal... Dışarıda gördüğün iddaa bayiler ne ise bunlarda o.

İddia dışındaki bu sitelerin kazancı ne bu işten? Senden para mı kesiyorlar yoksa iddiadan komisyon mu alıyorlar? Ya da oranları mı değiştiriyorlar?

Bir de hocam caiz mi :)

İddia dışındaki bu sitelerin kazancı ne bu işten? Senden para mı kesiyorlar yoksa iddiadan komisyon mu alıyorlar? Ya da oranları mı değiştiriyorlar?

Bir de hocam caiz mi :)
Oranlar tek merkezden belirleniyor değiştirme gibi bir hakları yok, oynadığın kuponun tutarının yüzde 5 ini alıyorlar diye hatırlıyorum. Yani sen kazanmışsın kaybetmişsin farketmiyor ne kadar fazla oynarsan o kadar para kazanıyorlar.

Benden çok daha iyi bilirsin şaka olsun diye yazmışsındır ama yinede cebaplayayım kazandığın para haram tabiki ?

Oranlar tek merkezden belirleniyor değiştirme gibi bir hakları yok, oynadığın kuponun tutarının yüzde 5 ini alıyorlar diye hatırlıyorum. Yani sen kazanmışsın kaybetmişsin farketmiyor ne kadar fazla oynarsan o kadar para kazanıyorlar.

Benden çok daha iyi bilirsin şaka olsun diye yazmışsındır ama yinede cebaplayayım kazandığın para haram tabiki ?

O zaman tatlıdır :)

8 puan alsak kesin sampiyonuz. Hatta Basak ile berabere kalsak yine sampiyonuz. En az 2 transfer yaparsak bu takimin 17'de 17 potansiyeli var. Takim cok kotu ama en buyuk sebebi forvetsizlik. Forvetsizlik sol beksizlige veya stopersizlige benzemez. Yahu bu sporun ilk amaci gol atmak ? Simdiye kadar bir sezona forvetsiz baslayan tek takim bizizdir.

Üst Alt