STSL 18/19 H:14 | Beşiktaş 1-0 Galatasaray | MS | 2 Aralık - Sayfa 94 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Vida nın pozisyonuna erman nededi. Ceza alanı içinde eller sonuna kadar açık çarpma olabilirmi ya varmı böyle bişey.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Önce net penaltı dedi, turgay falan geveledi bir seyler. Sonra göğüsten geldigine kanaat getirdiler, bence de devam kararı dogru göğüsten sektiği icin.

Ama bir pozisyon var kimse konusmuyor, vida-eren arasında topsuz alanda. Ona stüdyoda herkes net penaltı dedi, net penaltıydı.

Eren’in şut cektikten sonra Necip’e takılıp düstügü pozisyona devam dedi erman, devam kararı dogruydu bence de

Besiktasın golden onceki cift vurus kararına da erman dahil herkes yanlıs dedi. Ayakla oynama mesafesinde kafayı uzatıyor adam, besiktasli hatali dedi.

Onyekuru’nun penaltı pozisyonunda da onyekuru itiyor necip’i, oraya faul calması gerekirken el veriyor cüneyt, ama elden önce darbeyi alıyor onyekuru. Cüneyt burada da sınıfta kaldı yani ama penaltı yok pozisyonda, onyekurunun aptallıgı once itiyor necipi.

Bir de medel’in selcukla girdigi ikili mücadelede medel’e net sarı kart verilmeli dedi erman, o pozisyonda sarısı vardı 2. sarıdan atamadı cüneyt. Selcuk’a verdi kartı sadece

Yani adaletli bir sekilde bakacak olursak besiktasın kazandıgı cift vurus hatalı, akabinde gol geldi.

Bizim bekledigimiz 3 penaltı pozisyonundan sadece 1’i penaltı.

Besiktas’ın golü oncesi verilen çift vurus hatalı.

Medel’in 2. sarıdan atılması lazım, 35. dakikaydı sanırım.

Ama her seyi gectim hakemlere satasacagımıza kendimize bi bakalım, şu beşiktaşa şut atamadık. Geçen hafta kendi evimizde hemen hemen aynı kadroyla aynı sistemle Konya’ya şut atamamışken aynı hatayı Besiktas deplasmanında yapıyoruz. Eksikler var tamam da hic mi calısmıyor bu takım, ilk 20 dakika topa değemedik resmen. 2. yarı besiktas cekilince yalandan oynamaya basladık ama doğru düzgün şutumuz yok.

Bizi eren’e mahkum eden bu sahtekar yönetimde suç, kimse çıkıp yönetime laf söylemiyor

penaltı öncesi çift vuruş kararı yanlış

onyekuru nun pozisyonu tamamen facia.adam rakibin müdahalesinden sonra elle oynuyor,penaltıyı iptal edip elle oynama verdi.

bunlar fenere yapılsaydı adamlar sokaklara dökülürdü

nasıl bir komplonun içine sokmaya çalışıyorlar bizi anlamadım

ama Allah hepsinin belasını versin

@Emre Zeytinli

Burada hakemi elestireceksek ayri , bize yapilan haksizliklar konusuna gireceksek ayri

Bjk lehine verdigi vermedigi kararlar da elestirilmeli . Mesela endirekt vurus yanlis , ama arkasindan eren in elle oynamasina net sekilde "ben gordum alakasi yok" isareti yapiyor , yani video hakem olmasa o eli bile gormeyecek

Onyekuru pozisyonunda onyekurunun itmesini gormuyor , penaltiyi dogru veriyor ve elle oynamanin sonra oldugunu cozemiyor (hadi bu zaman acisindan gri)

Bazi kartlari atmosfer, derbi su bu diye yumusatalim hadi

Tartistigin pozisyonlarin hemen hepsinde vardigin sonuca katiliyorum

Direkten donen top , kacan maicon ve omer pozisyonlarina da bakinca , konya fb ve bu maclardaki kritik pozisyonlara bakinca futbol tanrisinin da tamamiyle elini bizden cektigi de goruluyor

Konya macinda o sacma pozisyon oluyor mac 1-0 dk 88 de , bjk macinda olan garip pozisyonlar (eren ve onyekurunun elleri) , ne bileyim fb macinda hersey yolunda iken , adamlar bitmisken musleranin gereksiz kaymasi , schalke macinda kaleyi bosaltip bedava yedigi gol , ozanin adam topu vurduktan sonra penalti yaptigi bursa maci

Vida’nın pozisyon için bir şey diyemeyeceğim ama Onyekuru net penaltı.

Beşiktaş’ın penaltısı öncesi frikik hatalı.
Medel’in kırmızı kartı verilmedi.

Çok önemli gibi gözükmese de ofsayt diye kesilen bir Onyekuru pozisyonu var korner olması lazımdı.

Bilerek yapıyorlar. 2 gün önce TFF başkanı ne konuştu acaba Cüneyt ile. Ezilme Galatasaray’ın baskısından etkilenip vs dediğine eminim.

Sanirim git hepsine kendin bak demis , var daki hakemleri korumak amaciyla , zaten o yuzden de bugun kimse mete yi konusmuyor , hepsinde git bak dedi

Benim dedigim baska bir sey , demek ki cuneyt o eren in elle oynamasini bile goremeyecek kadar yetersiz , o elle oynamayi goremeyen hakemden gidip endirekt vurusta , onyekuru penaltisinda dogru karar bekliyoruz

Onyekurunun necip topla didisirken ittigini dusunuyorum fakat itmeden degil elle oynamadan iptal ediyor

Bu macta en azindan var sisteminden kaynakli bir hata yoktu , hepsi izlenerek karar verildi ama iki takimin da tempo yapmasina engel bir sey bu , surekli oyun durmasi , eklenen 6+ dakikalar

Düşündükçe kuduruyorum. Midem bulanıyor ligden gerçekten. O meşhur ocak ayından sonra bu şekilde devam ederse izlemeye ara verebilirim ya da umursamadan ayak üstüne ayak atıp ekrana boş boş bakarak 90 dakikamı çöpe atabilirim.

Marianoyu orta sahaya çekip selçuğun yerine yunusu, erenin yerine kraldatı izlesek daha iyi olurdu. klasik terim işte bildiğini okuyacak yine. sağda mariano önde erenle sadece feg ve onyekuruya kaldık bile. 2 adamla kaç maçtır gol atamadığımızı görmeyen sevgili imparatorumuz ikinci yarı fark yememek için sol öne ömeri alacaktır. 4-4-2 mariano ömer önde onyekuru eren olur. sonra şişirmek için ahmeti stopere alıp onyekuruyu kenara getirip maiconu forvete çekebilir

HTC U11 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

@Vasfi Vural

Maiconu forvete çekti mi ömeri sola aldı mı 4-4-2ye döndü mü. Ahmetin 11 olacağını düşünemedim sadece. Ah be hoca resmen bile bile kaybettik. Onyekuruyu kenara alacağını bile söyledim.

Üst Alt