STSL 18/19 H:15 | Alanyaspor 0-0 Beşiktaş | MS | 7 Aralık - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ben penalti demistim ama her kosulda dogrulari soyleyen , oyle erman ahmet mustafa culcu gibi de seneler oncesinde kalmayan burcin keskin baglandi , detayiyla anlatip penalti degil dedi ama gri dedi

Net bir hatadan bahsedilemeyecegi icin video hakem orta hakemin kararini onaylar dedi

Kendisi cok bilgilidir ve su ana dek sayisiz pozisyonu lehimizde yorumlamistir

Her Gs macinda da keyifle purosunu tutturerek tribundeki yerini alir

Net penaltı neresi gri. Gecen haftakine ben hala gri diyorum ki bana kalsa vermem ama bu haftaki iki pozisyonda net penalti birini kundeye getirmis digerini çok ner bir avantaj sagliyor.

Gel gelelim bunlar en son sampiyon olduklarinda da aynı şeyler oluyordu hakemlerin gözlerine perde inmişti, teknoloji kullanarak bu yapılanlar buyuk sorusturmalar acılıp dünyada olay olmasını saglayabilecek şeyler.

Efecan kendimi biraktim mi ne demis ama burcin mesela o pozisyona daha penalti yorumu yapti

cunku tek tarafli dedi ve yuz kafa bolgesinden cekme ve temaslara daha az tolerans var mealinde konustu

Elle oynamaya ise 3 kriter var dedi , hakemlik ogretilerinde bu mesafe yakin mesafe olarak kabul edilir dedi , kol acikligi ikinci kriter dedi , biraz kol acik dedi , son olarak hamle olarak el mi topa gidiyor yoksa top mu gelip kola vuruyor dedi

Ben penalti diye dusunuyordum ama ikna oldum anlatisindan

Bu arkadas medyadaki temiz kisilerden biridir , ustelik bizle hic bir sorunu olmamistir ve cogu pozisyonda lehimize de yorum yapmis bilgili duzgun biridir

Hatta gecen ic saha macinda mac basligina fotosunu attiydim

2 sene önce Quaresma ne yaparsa yapsın hiç bir şekilde kırmızı kart görmüyordu.

Benzerini şimdi Vida ile yaşıyoruz adam ne yaparsa yapsın penaltı çalmıyorlarlar.

sent via GSC

Alanya fark atmasi gereken macta ancak bir puan almis. Bizim capsiz yönetim transfer döneminde dogru hamle yapsaydi lider olurduk. Besiktas olsun fener olsun les durumda bir kasimpasa birde basaksehir ile carpisirdik onlarda belirli bir zaman sonra yarisdan kopar cok rahat bir sampiyonluk elde ederdik. Tarihi bir firsat kacirdi cengiz albayrak ikilisi. Adam gibi üc dört tane bonservizi elinde olan oyuncu alsaydi hangi hafta sampiyon oluruz diye tartisirdik

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

alanya alanya deyip duruyorlardı , Allah bu tinercileri bir çarptı .Şimdi artık konuşamazlar.Fark yiyecekleri maçtan 1 puan aldılar hakem yardımıyla.

Üst Alt