STSL 18/19 H:15 | Ankaragücü 0-1 Başakşehir | MS | 10 Aralık - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:15 | Ankaragücü 0-1 Başakşehir | MS | 10 Aralık

Başakşehirin başı da sonu da siyaset buna itiraz eden yok. Orada çalışması bir antrenörü boş hoca yapmaz. Yarın aynı adam muhtemelen büyüklerden birini çalıştıracak. Ve başarılı olduğu da ortada şu ana kadar.

Büyüklerde başarısız olur dersen görüşündür derim anlarım. Bu konuda iddialı olamam ama adam bence performansı ile bir büyük takım çalıştırmayı haketti.
Ben fatih terim ve şenol güneşin çok altında bi hoca olduğunu düşünüyorum.övüldüğü kadar bi hoca olmadığını yani bi balon olduğunu düşünüyorum. Fatih terim daha geçen yıl bu adama haddini bildirdi.şimdi sakatlıklar,cezalar, hakem skandalları,ffp belasının bize çelme taktığı dönemde üstünlük sağladı diye adamı övecek halim yok kusura bakma

Basaksehir bize karsi beraber kalirsa bile onlari yakalamak zor olur. Gecen sezon ikinci yarida baya iyidik ve 40 puan topladik (13x galibiyet 1x beraberlik ve 3 maglubiyet). 40 puani gecmek simdiki ligde ve fiziksel durumda bence baya zor olur. 40 puan alirsak adamlara 33 puan yetebilir ve hakemler + son haftalarda kücük takimlar hafiften yardimci olursa, o 33 puani rahat toplarlar.

2. olsak ve sampiyonlar liginde bizim kura cekimi sansimizla dandik takima düsersek, genede SL kalabiliriz

Başakşehir'e karşı Başakşehir gibi oynarsak kazanabiliriz bence. Aksi durumda bir ihtimal görmüyorum, rezil bir sonuç çıkmasın yeter. Duran top ve kornerlerde pek gol atamadığımız için defansif futbolla da kazanma şansımız baya düşük ama. Ekstra iş yapacak hiçbir oyuncu yok takımda. Maicon oynarsa o yapar belki.

3 buyuklerin dograndigina katilmiyorum , ama bjk nin artik oyle kollandigina da katilmiyorum eskisi gibi

Beşiktaş ta kollanıyor. Ama Başakşehir ve Kasımpaşa kadar değil.

Geçen hafta Vida nın yaptıkları. Ondan önceki haftalarda Lens Pepe ve Quaresma nın yaptıkları görmezden gelindi.

Başakşehir ve Kasımpaşa siyasetin futboldaki ayakları.

Ben ufak tefek kart hatalari haric bjk nin bu sene kollandigini dusunmuyorum . Ama bu sadece bu sene icin gorusum . Fb nin de lehte aleyhte bir kac pozisyonu oldu

Fakat isin garibi ben basaksehir lehine de bir hata hatirlamiyorum , hatta bir hata degil ama adaletsizlik diyelim , golleri verilse fb macinda 8 yerine cift haneli puan farki olacakti

Yani GS aleyhine olan hatalar haric baktigimizda 3 asagi 5 yukari adil gidiyor bence

Beşiktaş ta kollanıyor. Ama Başakşehir ve Kasımpaşa kadar değil.

Geçen hafta Vida nın yaptıkları. Ondan önceki haftalarda Lens Pepe ve Quaresma nın yaptıkları görmezden gelindi.

Başakşehir ve Kasımpaşa siyasetin futboldaki ayakları.

Bizim maçta 2 penaltıyı yedi hakem ,olmayan pozisyonda çift vuruş verdi döndü penaltıdan gol oldu.

Alanya maçında vidanın voleybol oynamasına yine izin verildi.

Sadece 2 maçta olanlar bunlar.

Daha ne olması lazım cidden anlamıyorum.

Son 2 senem hatta fb sampiyon olmasin bjk olsun dedigimiz 3 sezon evveli dahil bjk nin ciddi sekilde kollandigini hep soyleyen benimdir , hele de bu 3 un ortadaki sezonu skandaldi

Ama bu sene ne olmus da "manyak" kollanmislar . Bu sezon icin reddediyorum bu fikri cunku zaten 25 puandalar . Antalya ve sivas maclarinda dogru VAR uygulamalari ile gol yediler ve penaltilari iptal oldu (kiyak degil , dogru kararlardi)

Bu sezon bence tek magdur takim Gs , onun disinda ne cok kiyilan ne de cok kayrilan takim var

Ben ufak tefek kart hatalari haric bjk nin bu sene kollandigini dusunmuyorum . Ama bu sadece bu sene icin gorusum . Fb nin de lehte aleyhte bir kac pozisyonu oldu

Fakat isin garibi ben basaksehir lehine de bir hata hatirlamiyorum , hatta bir hata degil ama adaletsizlik diyelim , golleri verilse fb macinda 8 yerine cift haneli puan farki olacakti

Yani GS aleyhine olan hatalar haric baktigimizda 3 asagi 5 yukari adil gidiyor bence

Başakşehir ve Kasımpaşa devlet destekli 2 kulüp. Neden başka kulüpler değilde bu 2 kulüp ilk 2 de ?

Bizim maçta 2 penaltıyı yedi hakem ,olmayan pozisyonda çift vuruş verdi döndü penaltıdan gol oldu.

Alanya maçında vidanın voleybol oynamasına yine izin verildi.

Sadece 2 maçta olanlar bunlar.

Daha ne olması lazım cidden anlamıyorum.

Beşiktaş kollanmıyor demedim zaten. Evet kollanıyorlar ama Başakşehir ve Kasımpaşa daha fazla korunan 2 kulüp.

Dogru isler yapiyorlar . Devlet destegi diyorsan kanitin nedir ? Kasimpasa ve trabzon son senelerde (bu seneye dek) herkesce en hakem magduru ikili diye dillendiriliyordu

Bu sezon basaksehir lehine kritik ve macin skoruna etki eden hangi hata oldu mesela ? Ben bilakis fb macindaki aleyhlerine gole bedel hatayi hatirliyorum

Kasimpasayi yalan olmasin mac mac takip etmedim .

Ligin ilk iki sirasinda olmalarini ise soracagin merci istanbulun diger 3 takiminin yoneticileridir

Birisi 4 senedir istikrarla sistemini oturtmus , digeri diagne , trezeguet (cakma da olsa) gibi adamlari sakiz parasina bulmus , sen erenle freyle ugrasirsan elbette ustunde yer alirlar

Dogru isler yapiyorlar . Devlet destegi diyorsan kanitin nedir ? Kasimpasa ve trabzon son senelerde (bu seneye dek) herkesce en hakem magduru ikili diye dillendiriliyordu

Bu sezon basaksehir lehine kritik ve macin skoruna etki eden hangi hata oldu mesela ? Ben bilakis fb macindaki aleyhlerine gole bedel hatayi hatirliyorum

Kasimpasayi yalan olmasin mac mac takip etmedim .

Ligin ilk iki sirasinda olmalarini ise soracagin merci istanbulun diger 3 takiminin yoneticileridir

Birisi 4 senedir istikrarla sistemini oturtmus , digeri diagne , trezeguet (cakma da olsa) gibi adamlari sakiz parasina bulmus , sen erenle freyle ugrasirsan elbette ustunde yer alirlar

Kanıtı mı var bu işin ?

Başakşehir de Kasımpaşa da devlet destekli 2 kulüp. Bunu herkes biliyor. Bu 2 takım korunuyor. Beşiktaş ta öyle.

Şu anki lig sıralaması bile herşeyi açıklıyor. Neden başka kulüpler değilde Başakşehir ve Kasımpaşa ilk 2 de ?

Allah allah , birader takim siralamasi kollanmayla mi aciklanir , o zaman 2002 den beri 6 sampiyonlugumuzu kollanmaya mi baglayacagiz

Soyledik iste , bu sezona dek cok goze sokulan tonla hata vardi , dile getirdik de

Bu sezon da en cok magdur edilen takimiz , onu da soyluyoruz

Madem basaksehir bu kadar kollaniyor ve tepede , 3-5 ornek verelim maclarin sonucunu basaksehir lehine degistiren , benim aklima fb macinda verilmeyen golleri geliyor , yani aleyhlerinde hata

Sen de saymaya basla lehindekileri , biz de verdigin anektoda inanalim

Allah allah , birader takim siralamasi kollanmayla mi aciklanir , o zaman 2002 den beri 6 sampiyonlugumuzu kollanmaya mi baglayacagiz

Soyledik iste , bu sezona dek cok goze sokulan tonla hata vardi , dile getirdik de

Bu sezon da en cok magdur edilen takimiz , onu da soyluyoruz

Madem basaksehir bu kadar kollaniyor ve tepede , 3-5 ornek verelim maclarin sonucunu basaksehir lehine degistiren , benim aklima fb macinda verilmeyen golleri geliyor , yani aleyhlerinde hata

Sen de saymaya basla lehindekileri , biz de verdigin anektoda inanalim

Maçları herkes izliyor verilen kararları da görüyor. Takım sıralaması tabi ki kollanmayla açıklanmaz. Ama neden bize ve diğer takımlara verilen cezalar Başakşehir ve Kasımpaşa ya verilmiyor ? Hatta Beşiktaş a ?

Ben de kararlardan biraz bahset diyorum iste . Mesela biz serdar penalti diyoruz , ne bileyim fb macindaki cezalar diyoruz , linnes itildi rize macinda diyoruz ... daha da zorlasak cikaririz

Basaksehir adina mesela hangi macta hangi mac skoruna etki eden hatalar sayabiliyoruz

Üst Alt