STSL 18/19 H:15 | Galatasaray 2-2 Rizespor | MS | 8 Aralık - Sayfa 71 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:15 | Galatasaray 2-2 Rizespor | MS | 8 Aralık

Penaltiyi bosverin denmez , konya ve rize maclarinda 4 puan demek bu hatalar

Fakat dedigim gibi yani bu pozisyona penalti vermeyen hakemi asmam , ayakta kalsaydi , bu temas yeterli degil diyebilir ama bence faul bu pozisyon

Asporda erman,levent harici köpekler her takıma hatalar yapılır diyor. Allah belanızı versin köpekler. Bok her takıma yapılıyor siz de biliyorsunuz ama işte. Nolursa olsun bu maçı hakem makem demeden rizelileri,ligte ki düşmanları sahaya gömerek alacaktın noktaaa.

Senin bugün önünü kesen hakemmiydi sence ? Takimin en iyisi Feghouliyi çıkartıp Ömeri aliyorsan, Umarı birkez bile geçirmeyen Marianoyu ortaya alip Umara buyur kardeşim saha senin dersen maç böyle gider. Kimse hakem falan demesin

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
okumadin galiba net bir sekilde diyorumki taktigi falan gectim KÖTÜYÜZ her neyse artik ama ortada senin mac esnasinda SANSLA bile olsa pozisyon eline geciyorsa ve bunu hakem vermiyorsa bu SUCTUR!!!! CALMAKTIR!!!! HAK YEMEKTIR!!!

Hakemlerin balansini bozan bir mhk var anlasilan , hakemlerin hepsinin bu kadar orta kararlari hep aleyhte yorumlamasi hayra alamet degil

Hep bekliyorum bir macta donecek diye ama devam ediyor

Cok umursadigimdan degil ama bir kere de bir hata oldugu anlasilan pozisyon lehimize verilmis olsun

Burada ya namoglunun GS li degilim ben cabasi var , ya da baska bir dolap

Hakemlerin balansini bozan bir mhk var anlasilan , hakemlerin hepsinin bu kadar orta kararlari hep aleyhte yorumlamasi hayra alamet degil

Hep bekliyorum bir macta donecek diye ama devam ediyor

Cok umursadigimdan degil ama bir kere de bir hata oldugu anlasilan pozisyon lehimize verilmis olsun

Burada ya namoglunun GS li degilim ben cabasi var , ya da baska bir dolap
Başkan,Yönetim,Teknik Ekip,Futbolcular bunlardan en az 3 tanesi güçlü olmak zorunda.Hepsi birden güçsüz olduğu zaman gelen giden vurur.

Birader sonuncu rizeyi yenmek için penaltidanmi medet umuyorsun ? Bırakın bu işi.

evet futbol hata oyunu, bir söz vardir sürekli kullanilir nolursa olsun 1:0 olsun bizim olsun, isterse kötü oynayalim tabelaya 3 puan yazilsin!!!! eksik kadroyla bu hatalar olmasaydi su an herseye ragmen bütün cezalilara ragmen hoca basimizda olmamasina ragmen LIDERDIK!!!!!

Birader sonuncu rizeyi yenmek için penaltidanmi medet umuyorsun ? Bırakın bu işi.

evet futbol hata oyunu, bir söz vardir sürekli kullanilir nolursa olsun 1:0 olsun bizim olsun, isterse kötü oynayalim tabelaya 3 puan yazilsin!!!! eksik kadroyla bu hatalar olmasaydi su an herseye ragmen bütün cezalilara ragmen hoca basimizda olmamasina ragmen LIDERDIK!!!!!

Lig sonuncusuyla 2-0dan 2-2 berabere kalıyorsak sorunu dışarıda değil kendimizde aramalıyız.

2012-2013 sezonunda da benzer hakem hatalarıyla birçok maçta geriye düşmüştük ama orada tepki koyan futbolcular ve teknik edip vardı.

Şuan ise ne teknik ekip de ne de oyuncularda bir tepki göremiyorum. Sanki herkes halinden memnunmuş gibi bir hava içerisinde.

Ben şu durumda yarım sezonluk da olsa Melo'nun gelmesi taraftarıyım.

Hasta hasta yatiyorum suan

3fe906cd87.png

Hakem kararları ile iki maçta kayıp 4 puan var. Ama şunu söyliyim son yıllarda, özellikle demirören federasyonu geldiğinden beri genelde hakem takdirleri hep aleyhimize olmuştur. Buna rağmen 4 şampiyonluk aldık. Sen her zaman sahada güçlü olacaksın, işi hakeme bırakmayıp vura vura maçı alacaksın. Bu şekil takım ve kadro kuracaksın. Drogbalar, sneijderler, melolar varkende hakemler doğruyor du ama güçleri yetmiyordu. Sen önce sahada güçlü ol, kadron güçlü olsun, lig sonuncusuna 2 gol avantajdan kaybediyorsan ki adamlar üçüncü golüde çok defa kaçırdı, o zaman hakemden önce yönetim, hoca ve kadro ekseninde ciddi özeleştiri yapmamız lazım.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt