STSL 18/19 H:16 | Başakşehir 1-1 Galatasaray | MS | 15 Aralık - Sayfa 78 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:16 | Başakşehir 1-1 Galatasaray | MS | 15 Aralık

Skoru begenenlere sunu hatirlatayim , biz basaksehire yaklasamadigimiz gibi ligin sonuna 1 hafta daha yaklastik

Ligin boyunun kisalmasi , puan farki ayni kaldigi surece arkadakine degil ondekine yarar

Daha onemlisi , 2-9 arasindaki 8 takimdan kendin haric 7 tanesine karsi 2 puan kaybetmis durumdasin

Skorun begenilecek bir tarafi yok bence de. Galip gelsek buyuk bir avantaj elde edecektik ama 1-0 yenik dusup yenilmek lige havlu etmek demekti. Kotunyn iyisi oldu en azindan ki sampiyon olmasak da 2.ligi mutlaka kovalamaliyiz. Elemelerden S.ligine gitme imkanimiz bana gore var.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

matih ferim makıma maktik malıştırmıyor len mq

2 kere fıstık gibi geldik. şunu city arsenal yapsa översiniz sabah akşam. adam bunu bu topçularla yaptırıyor eren ve onyekuru sağolsun beyinsiz topçu olunca böyle sonlanıyor işte ataklar

evet topçularda sorun var. evet fiziksel bir problem var ve tek suçlu terim forum sağolsun. 1-2 ay önce muğdat diye ağlıyodunuz şimdi kimseden muğdat lafı çıkmıyor. daha düne kadar feghouliye ''çölüne dön a. k. bedevisi'' diyordu forumun %75i ve şimdi neler deniliyor. feghoulinin olayında %99 yönetim suçludur.
Yazdığın bütün şeyler bana göre yanlış olsa da üstüne tartışılır da o en son cümle ne öyle ya ? Feghouli konusunda niye yönetim suçlu ? En son hangi kanat oyuncusundan 15 gole katkı alabildin de bu adamı kesebiliyorsun ? Savunacağız diye komik durumlara düşmeyin. Takım sene başından beri bok gibi top oynuyor ayrıca 2 kere fırstık gibi geldik diye unutacak değiliz rezil oyunları. Kraldan çok kralcılık yapmayın.

Bence biz bu sonuçla şampiyon olacağız 11 puan çok büyük bir psikolojik eşik olurdu, Ama şimdi fark 8 ve Başakşehir üst üste Alanya ve Trabzon deplasmanına giderken biz içerde iki maç oynayacağız farkı iyice kısabiliriz ve Başak son hafta bize gelecek. Daha sakatlar dönecek golcü falan alacağız bence şartlar bize dönük.

Yazdığın bütün şeyler bana göre yanlış olsa da üstüne tartışılır da o en son cümle ne öyle ya ? Feghouli konusunda niye yönetim suçlu ? En son hangi kanat oyuncusundan 15 gole katkı alabildin de bu adamı kesebiliyorsun ? Savunacağız diye komik durumlara düşmeyin. Takım sene başından beri bok gibi top oynuyor ayrıca 2 kere fırstık gibi geldik diye unutacak değiliz rezil oyunları. Kraldan çok kralcılık yapmayın.

Forumda bazi kisiler var , kimisi ile fikirlerim ortusuyor , haliyle bir bag olusuyor ve "ne guzel soylemis" diyorum , fakat bazilari da zit fikirlere sahip oldugum kisiler oluyor

Ama anlayamadigim veya cozemedigim bir sey var . Senden alinti yapiyorum cunku sen 90% ayni seyleri dusundugumu hissettigim birisin , o yuzden zitlasmam olmayan birinden alinti yapayim dedim

Hatta denk geldi , alinti yaptigin kisiyle de fikirlerim hic uyusmaz ..

Fakat be birader . Adam bir fikir one surmus ,

"Yazdiklarin yanlis olsa da ..."
"Kraldan cok kralci olmayin..."
"Komik duruma dusmeyin.."

Bu cumleler nedir ? Usuluyle kendi fikrini aciklamak yerine alinti yapip neden biriyle cephelesiyorsunuz , senelerdir anlamam

Burasi kres mi ? Yani insanlari egitme yeri mi ? Ki komik duruma dusme tesbiti , kralcilik suclamasi yapiyorsun adama

Ozgun fikrini belirtiyor ve konuyu irdelemek yerine , mesajinda tamamen karsindakine saldiri uslubun var .

Neden ? Kendi dusunceni ifade edip , bunu baska biriyle karsilikli olarak yapmamak daha mantikli degil mi ?

Edit : bu arada o kisi de "oversiniz" , "agliyordunuz.." gibi benzer seyler yazmis .. o da ayni sey

Forum cogulcu dusuncenin harmanlandigi yerdir , amaci budur , ama birilerini egitmek , ya da saldirida bulunmak yeri de degildir

Son düzenleme:
Başakşehir Semih Kaya olsaydı çok rahat alırdı maçı ozan bütün planlarını bozdu

Galatasaray Düşmanlarının .........

Feghouli ile attamah in mac sonrasi koridorda birbirine girdigi , temsilci raporuna yansirsa ikisinin de ciddi cezalar alabilecegi yaziyor internette

Forumda bazi kisiler var , kimisi ile fikirlerim ortusuyor , haliyle bir bag olusuyor ve "ne guzel soylemis" diyorum , fakat bazilari da zit fikirlere sahip oldugum kisiler oluyor

Ama anlayamadigim veya cozemedigim bir sey var . Senden alinti yapiyorum cunku sen 90% ayni seyleri dusundugumu hissettigim birisin , o yuzden zitlasmam olmayan birinden alinti yapayim dedim

Hatta denk geldi , alinti yaptigin kisiyle de fikirlerim hic uyusmaz ..

Fakat be birader . Adam bir fikir one surmus ,

"Yazdiklarin yanlis olsa da ..."
"Kraldan cok kralci olmayin..."
"Komik duruma dusmeyin.."

Bu cumleler nedir ? Usuluyle kendi fikrini aciklamak yerine alinti yapip neden biriyle cephelesiyorsunuz , senelerdir anlamam

Burasi kres mi ? Yani insanlari egitme yeri mi ? Ki komik duruma dusme tesbiti , kralcilik suclamasi yapiyorsun adama

Ozgun fikrini belirtiyor ve konuyu irdelemek yerine , mesajinda tamamen karsindakine saldiri uslubun var .

Neden ? Kendi dusunceni ifade edip , bunu baska biriyle karsilikli olarak yapmamak daha mantikli degil mi ?

Edit : bu arada o kisi de "oversiniz" , "agliyordunuz.." gibi benzer seyler yazmis .. o da ayni sey

Forum cogulcu dusuncenin harmanlandigi yerdir , amaci budur , ama birilerini egitmek , ya da saldirida bulunmak yeri de degildir
Sinan bey , rasyonel gerçeklerden bağımsız öne sürülen fikirler bende alerji yaratıyor ve genellikle karşımdakinin üslubuna göre tavrımı belirliyorum. Hocayı eleştiriyorsunuz o zaman gidin hocalık yapının ehuhe diyen bu mantığa sahip birine böyle cevap verilir. Elde veri,argüman olmadan yapılan canhıraş savunma yüzünden emin olun hocayı daha itici hale getiriyorlar. Daha 2 ay evvel AKK gibilere karşı hocayı savunan da benim ama burada eleştiri yapanlara sallamak, hele ki durum güpegündüz önümüzde duruyorken, kraldan çok kralcılıktır. Galatasarayın bu yok zamanda böyle bir oyuncuya sahipken kişisel takıntılar yüzünden bunu kullanamıyor olması ayıptır. Bunun muhatabını eleştirmeye maçası yemeyenlerin yönetimi suçlaması da komiktir. Mantıklı şeyler söyleyebilenler ile güzelce tartışıyoruz zaten. Bu millette varolan sorgulayana saldırma mantığına tahammül edemiyorum. Cezalık birşey söylersem gerekeni yaparlar.

Terimin saha ici , yonetimin idari ve bazi noktalarda ikisinin de sucu olmayan maddi durumlar bizi bu noktaya getirdi

Basaksehir su an yarisin 3/4 unu onde kosan tavsan atlet gibi . Geriye duseceklerdir , bize dusen sivassporu yenerek 29 puanla ikinci yariya baslamak

Ve ankaragucu gibi nispeten kolay bir macla baslayip 32 puanla izmire gitmek

bende diyorum takımın kondüsyonu niye yerlerde diye. Adam bırakmamış ki takım sezonbaşı kondüsyon yüklesin "uşağum dur bi fıkra daha...." :D
37069552795648_n.jpg

Sıkıntı Başak'ın puan kaybedebileceği maç sayısı az. Geçen yılki gibi içerde Sivas'a dışarda Alanya'ya kayıpları gibi kayıplar lazım.

Örneğin üst üste Alanya ve Trabzon deplasmanlarına gidecekler bunlarda mağlup olabilirler biz de Sivasla Ankaragücü'nü yenersek fark bir anda 2 olur.

Bence başakşehir çok puan kaybedecek maç kazanıyorlar ama 1 0 onlarda zorla yani güle oynaya değil 2.yarı çok zor dep maçları var

Ts
Bjk
Gs
Malatya
Sivas
Antalya

Bu maçların hepsinde puan bırakabilirler, Alanya maçı da zor geçicek puan kaybı olursa Ts de iştaha gelir kendi sahasında daha iyi oynar yeterki biz maç kazanalım baskı altına girsinler baskı da değilken puan vermiyorlar.

Üst Alt