STSL 18/19 H:17 | Galatasaray 4-2 Sivasspor | MS | 23 Aralık - Sayfa 82 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:17 | Galatasaray 4-2 Sivasspor | MS | 23 Aralık

DvHt18TXcAAzbpJ.jpg

hayvanseverler seni doğduğuna pişman etmeden bu iletiyi imha etmelisin

Futbolu güzelleştirdiler iki takım adına da keyifli maç olmasında bu faktör de çok önemli...
Sivas oyunu cirkinlestirmedi, adam gibi top oynamaya gelmisler idi. Bir ara faulleri gösterdiler, biz 12 onlar 3tü sanirim. Cok temiz mac oldu. Teknik direktörün de etkisi var elbette. Hakan hoca anti futbol oynatsa fauller havada ucusurdu.

Sivas oyunu cirkinlestirmedi, adam gibi top oynamaya gelmisler idi. Bir ara faulleri gösterdiler, biz 12 onlar 3tü sanirim. Cok temiz mac oldu. Teknik direktörün de etkisi var elbette. Hakan hoca anti futbol oynatsa fauller havada ucusurdu.
Böyle oynandığı sürece ülkede futbol bir yerlere gelir tabi bir sonra ki hafta Ankaragücüyle maç bu kadar tempolu mu olur %90 olmaz

Bizim için ölüm kalım maçında böyle olması iyi değildi ama dediğin gibi seyir zevki yüksek oldu özellikle başşak gibi topu kaptırdıkları an bilerek faul yapmadılar başşaktan nefret ediyorum bu yüzden.
Alanya tempo yaptı başak faul yaptı maç boyu bunun özetini izledik Başakşehir de Alanya temposuna ayak uydursa keyifli olabilirdi mesela dün Kasımpaşa maçında da az faul vardı zevkli oldu

Alanya tempo yaptı başak faul yaptı maç boyu bunun özetini izledik Başakşehir de Alanya temposuna ayak uydursa keyifli olabilirdi mesela dün Kasımpaşa maçında da az faul vardı zevkli oldu

Başşak o ihtiyar heyetiyle tempo yaptığı an patlar ki hiç yapmadan Mossoro , Mahmut sakatlandı keşke Avrupa olsaydı görürdüm 35 değil 25 puan alamazlardı 2.yarı daha da az puan alıcaklar deplasmandaki tüm maçları zor duruyor.

Başşak o ihtiyar heyetiyle tempo yaptığı an patlar ki hiç yapmadan Mossoro , Mahmut sakatlandı keşke Avrupa olsaydı görürdüm 35 değil 25 puan alamazlardı 2.yarı daha da az puan alıcaklar deplasmandaki tüm maçları zor duruyor.
Büyük camia olmayınca önde götürme psikolojisine sahip değiller aynı senaryo onlar bize 8 puan fark varken geliyor olsalar 11 yapar gönderirdik büyük takım farkı burada şu an 6 puana düştü muhtemelen trabzon maçıyla 3'e düşecek sonrasında lastikleri tamamen patlar koşa koşa giderler :D

Böyle oynandığı sürece ülkede futbol bir yerlere gelir tabi bir sonra ki hafta Ankaragücüyle maç bu kadar tempolu mu olur %90 olmaz
Ankaragücü helva takim olmus. Oyunculara dogru dürüst ödeme yapilmamis. Su kadroyla 20 puan almis hocayi paramizi vermiyorlar dedigi icin kovdular. Rahat bir mac olmali bizim icin. El Kabir'i tutarsak paspas yapariz, istedigimiz gibi tempoyu ayarlariz. 1 puana yatmaya geleceklerdir.

Her sene istim üzerimde maç izlemekten bıktım arkadaş ya, geçen sene bütün duran topları kornerleri aha yine gol yicez diye izliyorduk bu senede öne geçtiğimiz maçları yine yenemeyeceğiz diye. Mutlaka bi bokluk çıkacak illa. Allahtan duran toptan gol yeme sorununu çözdü bizimkiler

Ersun Hocam Basak deplasmanindan 3 puanla cikip Galatasaray'i sampiyon yapacaktir. Tipki Aykut Hoca'nin gecen yil Fernandao ile Basaksehir'i duman etmesi gibi.

Büyük camia olmayınca önde götürme psikolojisine sahip değiller aynı senaryo onlar bize 8 puan fark varken geliyor olsalar 11 yapar gönderirdik büyük takım farkı burada şu an 6 puana düştü muhtemelen trabzon maçıyla 3'e düşecek sonrasında lastikleri tamamen patlar koşa koşa giderler :D

19.Hafta paşa dağıtır bunları Diagne cezalı 18.haftada makineyi yağlar başşaklara patlar 19 da :asd:

Üst Alt