STSL 18/19 H:20 | Alanyaspor 1-1 Galatasaray | MS | 2 Şubat - Sayfa 116 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Sinan sığırı kontra atakta saga vermeyip sola verse goldü,sinan sığırı ceza sahasında sag ayagina almayip vursa veya calima gitse penaltıydı .bütün bunların yanında hakem olsaydı 1 kırmızı kesindi alanyaya.

Yorum yapmak için maçı mı bekledin tamam kartal şampiyonsunuz tebrikler;)

İyi bir bize Kagawa tarzı Visca tarzı bir oyuncu lazımdı ortaya dedim.Leştaş ın kiralaya bildiği bir oyuncuyu biz hayli hayli kiralardık dedim, sende Kagawa maça çıkıncaya kadar Lig biterdi dedin adam da seni ilk maçında rezil etti. Nedense karşınızdaki haklı çıkarsa ya kuş oluyor yada leştaşlı oluyor. Şükür ikisi de değilim de senin gibi boş bir taraftar da değilim, doğruyu yanlışı söyleyebiliyorum, gözüm kör değil.Şimdi düşün bakalım Stoperler Marcao ve Luyindama, Sağ bek Mariano (Linnes) Sol bek Nakatomo, Ön libero Fernando Belhanda, 10 Numara Kadawa, Solda Onyekeru Sağda Feghouli, önde Diagne, karşımızda hiç bir Takım duramazdı

aslında 2. yarıya başlangıç olarak 2si deplasmanda 3 maç 7 puan kötü bir başlangıç değil

içerideki konya-rize ve bursa maçları extra puan kaybı oldu çok

hatta fb maçı bile 2-0dan berabere bitti hadi o derbidir diyelim olabilir normal

ama konya-rize ve bursa maçları yüzünden fark 8 puan

o üç beraberliğin telafisini 2 tane extra deplasman galibiyeti ile gidermek lazım

ya da başakşehir’in bu şekilde extra 5-6 puan kaybetmesini bekleyeceğiz

aslında 2. yarıya başlangıç olarak 2si deplasmanda 3 maç 7 puan kötü bir başlangıç değil

içerideki konya-rize ve bursa maçları extra puan kaybı oldu çok

hatta fb maçı bile 2-0dan berabere bitti hadi o derbidir diyelim olabilir normal

ama konya-rize ve bursa maçları yüzünden fark 8 puan

o üç beraberliğin telafisini 2 tane extra deplasman galibiyeti ile gidermek lazım
basaksehirin trabzn galibiyetide hesapta yoktu
onlar ıcın extra oldu

İyi bir bize Kagawa tarzı Visca tarzı bir oyuncu lazımdı ortaya dedim.Leştaş ın kiralaya bildiği bir oyuncuyu biz hayli hayli kiralardık dedim, sende Kagawa maça çıkıncaya kadar Lig biterdi dedin adam da seni ilk maçında rezil etti. Nedense karşınızdaki haklı çıkarsa ya kuş oluyor yada leştaşlı oluyor. Şükür ikisi de değilim de senin gibi boş bir taraftar da değilim, doğruyu yanlışı söyleyebiliyorum, gözüm kör değil.Şimdi düşün bakalım Stoperler Marcao ve Luyindama, Sağ bek Mariano (Linnes) Sol bek Nakatomo, Ön libero Fernando Belhanda, 10 Numara Kadawa, Solda Onyekeru Sağda Feghouli, önde Diagne, karşımızda hiç bir Takım duramazdı

Olayın kagawa ile ne alakası var belhanda ile kıyaslamam bile 1 ay yok sakat dediler onu yüzden yazdım çarptırma konuşmaları her mesajında hocaya sallıyorsun sen ve senin gibi troller ancan kendin gibi ergenleri trollersin boş yapma daha fazla az ötede oyna benden de alıntı yapma.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Haydar kendi takım arkadaşına çelme takıp düşürdü o esnada kale boştu. Onyekuru gol atabilirdi ama bu beyinsiz hakem onyekuru faul yaptı zannetti arada bir metre olmasına rağmen. Nasıl yanmayayim giden iki puana?

Üst Alt