STSL 18/19 H:20 | Fenerbahçe 2-0 Göztepe | MS | 1 Şubat - Sayfa 32 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
İlk yarı güldük eğlendik dalgamızı geçtik.

Şimdi gelecek senenin hazırlıklarını yapalım. 2-3 maç daha kazansınlar. Ligi de ilk 5 te bitirsinler. Yeni sezon öncesi iyice gaza gelirler. Türkiye'nin Bayern Münih'i olucaz derler.

Malatya'yı yendiler, forvet almadılar. Hedefimiz şampiyonlukta büyük dedi Ersun yanal.

Bugün de 2.golden sonra bir şarkısın sen şarkısını söylüyo. Dudaklarından anlaşılsın diye de dudaklarını ayıra ayıra söylüyo.

Çakma Terim, kendisini fenere aşık olarak göstererek fenerin efsanesi olmak gibi bir hedef koymuş herhalde.

Düşme ihtimalleri vardı gerçekten ama bu 6 puan ile kurtardılar kendilerini.

Şimdi biraz daha üst sıralara yükselsinler seneye iyice gaza gelip bu kadroyla şampiyonlar şampiyonu hedefi koysunlar

Tolgay Arslan: “Beşiktaş armasını bugüne kadar hiç öpmedim, ilk kez yaptım bunu.”

Bu nasıl karaktersiz bi adam lan nasıl buluyor fener böyle karaktersizleri

Yav Tolgay ile Serdar'ın yaptıklarını niye bu kadar garipsiyorsunuz ki. İkisi de hocaları tarafından kapıya konuldu. Onlar da intikam almak için Fenerbahçe'ye gitti.

Serdar’ı garipsemiyorum ben, herkes gittigi takımın armasını oper o ayrı. Tolgay’ın açıklamaları karaktersizligini gösteriyor ama

İyi o zaman reis men ve transfer yasağı gelse çok fena dağılırlar. Bu sene şampiyon olursak bjk ve fener karşısında ciddi avantaj elde edeceğiz mali açıdan, çok kritik..
Valla Cengizin savunacak doneleri vardı.

-yeni geldik
-tarihin en büyük satışını yaptık
-şampiyon olduk

Bu adam gitti ikinci devre 50 m euroya yakın yükümlülüğe sebep oldu üstüne bir adama 3 ay için 3 m euro maaş veriyor, rüşvet vermezse savunacak malzemesi yok.

Sonuç olarak bu yıl zaten yok seneye de normal şartlarda Avrupa olmaz, 60-65 m euro bütçeler de böyle dönmez ciddi temizlik yapmaları lazım ee bu durumda yeni kadro kuracak paraları da yok.

Antudaki başlığa bakın.Koya koya geliyorlarmış.? Ulan sığırlar en iyi zamanlarında bile Alex,Emrr,Sow vs varken bittik biz bittik diye götünüzden soluyordunuz.

Üst Alt