STSL 18/19 H:21 | Kayserispor 1-0 Fenerbahçe | MS | 8 Şubat - Sayfa 42 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:21 | Kayserispor 1-0 Fenerbahçe | MS | 8 Şubat

bak ben diyorum bunlarla yapacagimiz mactan once futbol kasarliginin tum tekniklerini futbolculara asilamaliyiz.
Nasil ilk macta planli bir sekilde gelip bize ceza aldirdilarsa bu macta da aynisini biz yapmaliyiz. Galibiyeti aldigimiz an zaten o stat karisir ama bize yetmemeli o şerefsiz oyuncularindan birkacina ceza aldirmaliyiz. Mugdata bu görev verilebilir ödül olarakta bir sene daha sözleşme veririz.
Sonra izleriz sucsuz yere 4 oyuncusu+hocasinin ceza yemesi ile hala zirvede kalan Galatasarayin başarisini tekrarlayip ligde kalabilirler mi? Deneyip gorelim

bak ben diyorum bunlarla yapacagimiz mactan once futbol kasarliginin tum tekniklerini futbolculara asilamaliyiz.
Nasil ilk macta planli bir sekilde gelip bize ceza aldirdilarsa bu macta da aynisini biz yapmaliyiz. Galibiyeti aldigimiz an zaten o stat karisir ama bize yetmemeli o şerefsiz oyuncularindan birkacina ceza aldirmaliyiz. Mugdata bu görev verilebilir ödül olarakta bir sene daha sözleşme veririz.
Sonra izleriz sucsuz yere 4 oyuncusu+hocasinin ceza yemesi ile hala zirvede kalan Galatasarayin başarisini tekrarlayip ligde kalabilirler mi? Deneyip gorelim

Bu işin kompetanı Fenerbahçe'dir. Biz yapamayız. Elimize yüzümüze bulaştırırız ve cezalar bize gelir.

Bu işin kompetanı Fenerbahçe'dir. Biz yapamayız. Elimize yüzümüze bulaştırırız ve cezalar bize gelir.
Her türlü yaparız kimse müdehale etmeyecek bir oyuncu feda edeceğiz.
Soldado zaten canli bomba, tolgay kendini kanitlamak isteyecektir keza sadikta aynı. Serdar arada kalır sadece izler buna eminim ayirsa hain olur kavgaya girmeye kalksa 2 ay once arkadasım kankam dediği adamlara el kaldırmaz boklu değnek misali.
Ekici ve h.a.k. bunlarda işin içine girer.
Çok büyük zarar verebiliriz.

Meloyu sirf şunlarla yapacağımız maç için getirtip donku feda edecektik aslında.

Yinede ben luyindama'dan melo zekiliginde performans bekliyorum o maça kadar epey ısınır lige.

O macta eger fener zaten alttaki 4 takımdan biri olursa veya eğer biz zirvede olur bunlar kıçı kurtardim diye düşünürse kavgayi kendileri çıkaracaklar ve sampiyon olmayalim diye ilk maçtaki pisligin aynısını çıkaracaklar. Bizim oyuncular akılli davranıp kimseye müdehale etmeden sadece rol yapsalar yeter.

Günaydınlar...

Dy6DjeyX0AAXr-3

İki Ümraniye maçını baştan sona sırf Fener’e nasıl koyacaklar diye izleyen biri olarak,Kayseri maçında atılan oyuncular cezasını kupada çekerler diye taşağına bir masaj attım.
Herkes sazan gibi atlamış.Üstelik Hidayet Sarıdağ’ın benden alıntı yapıp”hangi kupa reis?Ümraniye koydu bunlara” mesajı onlarca beğeni almış.
Anladığım kadarı ile forumda espri anlayışı konusunda hatırı sayılır bir gerileme var.

Üst Alt