STSL 18/19 H:22 | Kasımpaşa 1-4 Galatasaray | MS | 17 Şubat - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:22 | Kasımpaşa 1-4 Galatasaray | MS | 17 Şubat

Artık yönetici Fury’ler ve üyeler bir konu hakkında dikkat etsin.Gol attığımızda ortada olmayan ancak gol yediğimiz an forumda bitip antu ağzıyla herkese saydıran tipler var.Bunları yollamak lazım.

Öncelikle sahada 11 kişi kalmak şart. Bu hakem aleni doğramaz, ince çalışır. Rakibin sert oynamasına izin verir. Olmadık yerlerde faul çalar, rakibe duran top imkanı sağlar. Defans oyuncularına erken bir sarı verip Kasımpaşalılar üzerindeki baskıyı azaltır vs. Bunlara dikkat edersek kadro kalitesi olarak zaten çok üstünüz. Silindir gibi geçmemiz lazım üstlerinden.

Öyle kolay bir maç olacağını düşünmüyorum. Kasımpaşa'nın son haftalarda ki düşününün bir tepkisi olacaktır sahada. Trezegeut'in uzaktan şutlarında Muslera'dan çekiniyorum doğrusu. 1-0 olsun bizim olsun, ama biraz da futbol görelim artık deplasmanda.

2.yarıda oynadığımız lig maçlarına bakıyorum Alanya maçı hariç iyi oynadık Alanya önde pres + fizik olarak diri oyuncularla zorladı bizi bizim sert rakip görünce pısan orta saha yüzünden etkili olamadık o maçla bu maçın pek benzer tarafı yok yok deplasman olunca berbatmışız her deplasmanda puan kaybı yaşıyormuşuz vs da yanlış geçen yılda öyle deniyordu 6 maçlık seri yakaladık 3 ü dep maçıydı bizi zorluyacak dep maçları belli Bursa, Konya, Kadıköy.

Haftaya Arena'da olmasına rağmen Akhisar bizi daha çok zorlar onu da söyliyim Traktör kovulmadan Paşa reaksiyon veremez.

2.yarıda oynadığımız lig maçlarına bakıyorum Alanya maçı hariç iyi oynadık Alanya önde pres + fizik olarak diri oyuncularla zorladı bizi bizim sert rakip görünce pısan orta saha yüzünden etkili olamadık o maçla bu maçın pek benzer tarafı yok yok deplasman olunca berbatmışız her deplasmanda puan kaybı yaşıyormuşuz vs da yanlış geçen yılda öyle deniyordu 6 maçlık seri yakaladık 3 ü dep maçıydı bizi zorluyacak dep maçları belli Bursa, Konya, Kadıköy.

Haftaya Arena'da olmasına rağmen Akhisar bizi daha çok zorlar onu da söyliyim Traktör kovulmadan Paşa reaksiyon veremez.

Mustafa Hoca'yı sevmemen beni üzmekte.

Bence Halil Umut Meler ligdeki en iyi hakemlerden biri, son Sivas macimizi cok iyi yonetmisti.

Bu maci baskili oynayip takir takir kazanmamiz lazim ancak benim apayri bir hayalim var

Fb deplasmaninda koyup liderligi almak ve o itleri de kume dusme hattinin en dibine itmek... dusunmesi bile keyif veriyor umarim gerceklesir

Deplasman bileti niye satisa cikmadi yav
Kasimpasa logolu kart cikarttim yinede bilet alamadim, Gs logolu kartim var diye onuda engellemisler

Onyekuru son maçlarda çok formsuz. Sürekli çalım atma derdinde.
Diagne bana hiç umit vermiyor.
Mariano olmadığı zaman Feguli etkisiz kalıyor.
İş Belhanda da bitiyor yine. Beyefendinin canı isterse oynuyor. Yoksa top kaybetmekten başka iş yapmıyor.
Umarım alırız.

Üst Alt