STSL 18/19 H:22 | Kasımpaşa 1-4 Galatasaray | MS | 17 Şubat - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:22 | Kasımpaşa 1-4 Galatasaray | MS | 17 Şubat

Ali Palabiyik sikintili bir atama, bizimle son donemki maclarina bakarsak:
  • Galatasaray 3 - 0 Sivasspor (25.08.17), aleyhimize cok faul uydurup cok sari kart cikartmisti
  • Akhisarspor 1 - 2 Galatasaray (06.05.18), aleyhimize skandal bir penalti karari cikmisti
  • Galatasaray 1 - 0 Goztepe (19.08.18), 12 dakika icinde takimimiza 4 sari kart gostermisti, ucu yanlisti
  • Galatasaray 1 - 1 Bursaspor (19.10.18), Bursalilar bize hayvan gibi faul yapmis, sakatliklar yuzunden uc degisiklik hakkimizi da kullanmak zorunda kalmistik ama bir kirmizi bile yememislerdi, faullerin cogu zaten calinmamisti, golu de penaltidan yemistik
  • Galatasaray 2 - 2 Rizespor (08.12.18), vermedigi Linnes penaltisi ile 3 puanimizi gasp etmisti

Maçın 17 Şubat günü olduğunu yeni idrak ettim, o gün benim doğum günüm, hediyeleri sevmem ama Galatasaraydan gelecek 3 puana yok demem. :sarıkalp::kırmızıkalp:
Deplasmandaki hiçbir maç üzerine sağlıklı düşünemiyorum, bu maçı alırız herhalde.​

Üst Alt