STSL 18/19 H:22 | Kasımpaşa 1-4 Galatasaray | MS | 17 Şubat - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:22 | Kasımpaşa 1-4 Galatasaray | MS | 17 Şubat

Hocanın onyekuruyu kesip ortasahayı kalabalık tutması gerekiyor artık. Beşiktaşta dorukhan her maç döktürüyor bizim de yunus celil gibi genç pres gücü ve mücadele katan oyuncuları oynatmamız lazım,bu maçta böyle bir hamle bekliyorum şahsen.

46733.jpg

Görmek istediğim ekip Emre tempo olarak yeterli değilse Yunus

olmasi gereken bu.

Belhanda da feghoulide orta sahaya geliyor ileride adam kalmiyor o halde bu ikisini wesley sneijder gibi kullanip birini sol orta digerini sag ortaya koyariz oyun kurup dursunlar.
Ileride ise 3lu forvetle skor kovalamak gerekir. Bize daha uygun bir sistem bu olur diye dusunuyorum.eleven_46735.jpeg

Ekli dosyalar

• eleven_46735.jpeg
    eleven_46735.jpeg
    61.1 KB · Görüntüleme: 130
Muslera
Mariano Luyindama Marcao Nagatomo
Donk Selçuk
Emre Belhanda
Diagne Onyekuru

Bence bu sistem denenebilir oynadığımız oyunu düşünürsek. Ayrıca orta saha ve bekler iyi top getirirse Diagne abimizin -13 yaş beyinsiz taraftarları susturacağını düşünüyorum.

olmasi gereken bu.

Belhanda da feghoulide orta sahaya geliyor ileride adam kalmiyor o halde bu ikisini wesley sneijder gibi kullanip birini sol orta digerini sag ortaya koyariz oyun kurup dursunlar.
Ileride ise 3lu forvetle skor kovalamak gerekir. Bize daha uygun bir sistem bu olur diye dusunuyorum.Ekli dosyayı görüntüle 41789

o orta üçlü ile bizi akhisar bile parçalar. malesef bu sene ortasaha sorununu çözemeyeceğiz. donk oynayabilir belli süre özellikle deplasmanlarda

doğru düzgün oyun planımız yok...bol bol yan pas geri pas vs, hücum organizasyonu sıfır, onyekurunun önüne top atıp sonuçlandırmasını bekliyoruz sadece...eğer bu maçı kaybedersek ilk 3 te de olamayız.

Üst Alt