STSL 18/19 H:22 | Yeni Malatyaspor 1-2 Beşiktaş | MS | 15 Şubat - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:22 | Yeni Malatyaspor 1-2 Beşiktaş | MS | 15 Şubat

Bjk - Fb / Berabere
Antalya - Basak / Berabere
Basak - Fb / Berabere

Bu skorlar çok işimize yarar, Daha bu Basak ve Beşiktaşı evimizde ipten geçireceğiz onun dışında Bjk'nin Ts deplasmanı da var.

zimbarator size 2 sampiyonluk arti cl de başarı getirmedi mi? size bilic müstehak

fft64_mf1623695.Jpeg

Başka taraftar forumları sanki daha uygun olabilir efendi bjk lıya.

Millet buraya kendi renktaşları takılmak tartışmak için giriyor. Bunun gibi sabah akşam tinerci yorumladı okumak zorunda mıyız yani gerçekten?

Söylediğin doğru ama gizli saklı ortalığı karıştırmasındasa bu daha iyi bence . Sinan Bilgin denen dallamayı hatırla herif sabrımızı taşırıyordu ben böylesini tercih ederim

Fener-Konya / Konya
Beşiktaş-Fener/ Beraberlik
Antalya-Başakşehir / Antalya

en iyi senaryo. Tabi bunların hepsinden değerlisi bizim alacağımız galibiyetler bu hafta ve gelecek hafta.

Söylediğin doğru ama gizli saklı ortalığı karıştırmasındasa bu daha iyi bence . Sinan Bilgin denen dallamayı hatırla herif sabrımızı taşırıyordu ben böylesini tercih ederim
Sinan zor kişilik ve zengin şımarık ortamda büyümenin desavantajlarını yaşayan birisiydi ama bizden di yinede :)

Ama ikilinin arasında seçim konusunda bende şimdi kararsız kaldım .

Aynı potaya atamıyormuyuz. Sinan nereye bu arkadaşıda oraya yolayalım :)

Sinan zor kişilik ve zengin şımarık ortamda büyümenin desavantajlarını yaşayan birisiydi ama bizden di yinede :)

Ama ikilinin arasında seçim konusunda bende şimdi kararsız kaldım .

Aynı potaya atamıyormuyuz. Sinan nereye bu arkadaş daha oraya yapalım :)

Tertemiz bir Beşiktaşlı kardeşinizi gözyaşlarıyla forumdan uzaklaştırıp ahını alırsanız 5 yıl şamp yüzü göremeyeceğinizi bilmiyor musun heis

Üst Alt