STSL 18/19 H:23 | Başakşehir 3-0 Bursaspor | MS | 24 Şubat - Sayfa 32 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:23 | Başakşehir 3-0 Bursaspor | MS | 24 Şubat

ya bunlarin tek olayi topu at finke baska bir olay yok. Bizim kuluplerde o kadar mal ki bile bile bos birakiyorlar. Kardesim onlem alacaksin oradaki bek oyuncun viscaya yapisacak bu kadar

ya bunlarin tek olayi topu at finke baska bir olay yok. Bizim kuluplerde o kadar mal ki bile bile bos birakiyorlar. Kardesim onlem alacaksin oradaki bek oyuncun viscaya yapisacak bu kadar
malatya mina yerine stopere idare eder birilerini koysa bile,guillerme,bifouma ve kamarayla bunları haşat edebilir.yeterki hücum yapsınlar.kamara yüksek ihtimal oynayacakmış.

2. gol ofsayt değilmiş

başağın önümüzdeki 6 maçı kol gibi buradan da >=14 puan alırlarsa zaten işi götürürler yapacak bir şey yok

2. gol ofsayt değilmiş

başağın önümüzdeki 6 maçı kol gibi buradan da >=14 puan alırlarsa zaten işi götürürler yapacak bir şey yok
sen nasıl anladın onu,ilk gole bak bi de.. herkes ofsayt diyo.çizgi bile yok

2018-2019 Medipol Başakşehir 3-0 Bursaspor maç özeti tr.beinsports.com ayrıca özeti izle,bursa 6 tane net kaçırmış.ilk gol zaten abuk subuk,2. gol klasik visca-ofsayt,3.gol son dk kontraatak....

bursa sırf filkyarı kacırdıklarını atsa 2-1 3-1 önde girerdi 2.yarıya.basaksehirin risk alacagını da düşünürsek..bunlar şampiyon falan olamaz

2018-2019 Medipol Başakşehir 3-0 Bursaspor maç özeti tr.beinsports.com ayrıca özeti izle,bursa 6 tane net kaçırmış.ilk gol zaten abuk subuk,2. gol klasik visca-ofsayt,3.gol son dk kontraatak....

bursa sırf filkyarı kacırdıklarını atsa 2-1 3-1 önde girerdi 2.yarıya.basaksehirin risk alacagını da düşünürsek..bunlar şampiyon falan olamaz
Gollerde hiçbir şey yok sergen boşu boşuna bok atma

Gollerde hiçbir şey yok sergen boşu boşuna bok atma
bok atan ben degilim,twitterdakiler.ayrıca basaksehiri savunacak kadar ne yasadınız?bi soru soruyorum nasıl anladın diye?anlatın ben de okuyayım.daha gecen antalya macını hakemle aldılar.iyce kafayı bozmussunuz ya.adam gibi soru soruyoruz,basaksehire bok atttın diyosun...Allahım yarabbim

ne celalleniyorsun oğlum 2. gol ofsayt değilmiş gözümle anladım

42438

bok atan ben degilim,twitterdakiler.ayrıca basaksehiri savunacak kadar ne yasadınız?bi soru soruyorum nasıl anladın diye?anlatın ben de okuyayım.daha gecen antalya macını hakemle aldılar.iyce kafayı bozmussunuz ya.adam gibi soru soruyoruz,basaksehire bok atttın diyosun...Allahım yarabbim
Akbillileri savunduğum falan yok ama şu maçta hakeme bok bulucak hiçbir şey yok adamlrın golleri temiz. Bursa bok gibiydi şöyle golleri yiyen takım düşmeyi hakediyor

Akbillileri savunduğum falan yok ama şu maçta hakeme bok bulucak hiçbir şey yok adamlrın golleri temiz. Bursa bok gibiydi şöyle golleri yiyen takım düşmeyi hakediyor
bursa bok gibiydi diyosun,savunma anlamında belki evet.ama bursa 6-7 tane net kacırmıs.basaksehirin pozisyonu yok dogru düzgün öyle, bursadan daha bok gibi,üstelik savunma anlamında...bu maç ciddi alarm vermişler.

ben videoyu 0.25 hızda izleterek durdurdum top görünmüyo da ardanın hareketinden topa vurduğu an %99 oranında bu

ilk gole de baktım bi şey yok ama merak etme bu başak malatyayı da konyayı da feneri de yenemeyecek canıms biz kazanalım
ilk gol zaten buragın attıgı gol gibi biraz ya ,muhammet yine izlemiş.mossoro pas vermiş sanki daha çok.ben sakhodan ümitliydim,net 2-3 gol kaçırmış.2.yarıda kafayla gol kaçıran biri var bursada,bomboş atamamış.

çekirge fazla sıçradı bu sefer.ben de bunların ard arda puan kayıpları yaşayacagını düşünüyorum.

bursa bok gibiydi diyosun,savunma anlamında belki evet.ama bursa 6-7 tane net kacırmıs.basaksehirin pozisyonu yok dogru düzgün öyle, bursadan daha bok gibi,üstelik savunma anlamında...bu maç ciddi alarm vermişler.
Dün akhisarın bize karşı yaptığı savunmayı yapsaydı belki puan alabilirdi ama bursa hep böyle inş bu sene düşerler. Ama dediğin gibi başak hiç top oynamıyor ve bu ara şanslarına da hiç iyi takım gelmedi karşılarına. Başağı şimdi göreveğiz önünde hiç kolay maç yok hep sert rakipler. Ben konya fb rize ve malatyadan puanlar bekliyorum. Bjk zaten yener bunları

Dün akhisarın bize karşı yaptığı savunmayı yapsaydı belki puan alabilirdi ama bursa hep böyle inş bu sene düşerler. Ama dediğin gibi başak hiç top oynamıyor ve bu ara şanslarına da hiç iyi takım gelmedi karşılarına. Başağı şimdi göreveğiz önünde hiç kolay maç yok hep sert rakipler. Ben konya fb rize ve malatyadan puanlar bekliyorum. Bjk zaten yener bunları
malatyada mina yok diyolar da murat akçanın yanına savunma yapmasını biraz bilen genç bi stoper bile iş görür.malatya hücum hattı iyi.kamara yüksek ihtimal oynayacakmış.guiilherme-bifouma-perreira-kamara atletik,güçlü ve iyi bi hücum hattı.bunlar önde iş görürse savunmaya pek iş düşmez.

Anadolu takımlarının başşaklara karşı çok kastığını düşünmüyorum sanki rakip başka bir Anadolu takımı gibiymiş gibi oynuyorlar bunun rahatlığı var başakşehir'de öyle olunca rahat alıyorlar maçları.

1-0'dan sonrasını en iyi oynayan takım Başak. O kadar ağır tempo oynuyorlar ki rakibin bir momentum yakalayıp gol bulması imkansız oluyor. Başak'a karşı ilk golü yiyorsanız ya ilk pozisyonu gol yapacaksınız ya da kimliği değiştirmeyip bir karambol golü bekleyeceksiniz. Bursa da felaket takım, şu ana kadar aldıkları puan bile inanılmaz. Eren'i boşta oturtana kadar maaşının yarısını karşılayıp Bursa'ya yarım sezonluğuna iteleseydik iki taraf için de hayırlı olurdu.

Üst Alt