STSL 18/19 H:23 | Başakşehir 3-0 Bursaspor | MS | 24 Şubat - Sayfa 31 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:23 | Başakşehir 3-0 Bursaspor | MS | 24 Şubat

Biz zaten bu gidişle şampiyon olamayacağız gibi.2.liği korumalıyız en azından.Eğer fb akbil maçına kadar puan kaybedersek zaten kopuyoruz.Bunlarda fenere çakar o zaman yollarlar kümeye.

bursa golleri kaçırır,doukara yedek kalır,sonra oyuna girer.hep basaksehire denk geliyo maşallah.ilk gol ve 2.golde ofsayt var dediler.son golü de zaten son dakikalarda klasik kontrataktan atmışlar.yani yine geldikleri gol olmuş anlaşılan...

çekirge haddiden fazla sıçradı.kıça girecekler var.bunlardan birini de fenerbahce sağlayacak,sagolsun.

goller hakkaten ofsayt gibi duruyor ama muhtemelen var odasında karı falan silen acayıp bir görsel yazılım var ben topu zor görüyorum ayaktan çıkma anı vs bilemedim

Su visca her mac oynar mi abi? Hic mi cezali olmaz bi insan hic mi sakatlanmaz robot musun? Emre de eskiden iki ay olmazdi en az o da duzen tutturdu.

o degil de basaksehir yine dogru düzgün pozisyona girmeden almış maçı.2.gol ofsayt. 3.gol son dk kontraataktan,ilk golde kaleci hatası+şut mu pas mı belli degil mossoraya asist olmuş.ve mossoro da kaleye mi vurmuş pas mı atmış o de belli degil ama gol olmuş.

bursaspor 6-7 pozisyona girmiş net şekilde.bu basaksehir şampiyon olamaz.hücum yapan ve biraz önde basan her takım bunları yener.

Üst Alt