STSL 18/19 H:23 | Başakşehir 3-0 Bursaspor | MS | 24 Şubat - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:23 | Başakşehir 3-0 Bursaspor | MS | 24 Şubat

Erzurum maçında da bayağı umutsuzdum berabere bitmişti. Bu maçta da pek umudum yok ama içten içe "Acaba mı?" demeyen de kimse yoktur bence Erzurum maçını gördükten sonra. Bu hafta puan farkı eğer azcık erirse biz de Akhisar'ı rahat bir oyunla geçersek biraz keyifler yerine gelir.

Erzurum maçında da bayağı umutsuzdum berabere bitmişti. Bu maçta da pek umudum yok ama içten içe "Acaba mı?" demeyen de kimse yoktur bence Erzurum maçını gördükten sonra. Bu hafta puan farkı eğer azcık erirse biz de Akhisar'ı rahat bir oyunla geçersek biraz keyifler yerine gelir.

Erzurna'yla Bursa'nın pek benzer tarafları yok o maçta puan kaybı bas bas bağırıyordu hatta bu maçta pek öyle değil.

Ya hocam yapma etme Allah rızası için. Kimse inanmıyordu Erzurum'un puan alabileceğine.

Gir bak konuya alla alla

@Keramettin TANRIVERDİ
@Sarper Yıldırım
@Serkan Şafak
@Uğur İz

Uğur Erzurna kazanamaz ama 1 puan alır demiş diğer 3 lü kesin puan alır Erzurna demiş ben yazmıştım Erzurna karakter koyar puan alır diye kimse inanmıyor derken forumun hepsini diyorsun sanırım.

Gir bak konuya alla alla

@Keramettin TANRIVERDİ
@Sarper Yıldırım
@Serkan Şafak
@Uğur İz

Uğur Erzurna kazanamaz ama 1 puan alır demiş diğer 3 lü kesin puan alır Erzurna demiş ben yazmıştım Erzurna karakter koyar puan alır diye kimse inanmıyor derken forumun hepsini diyorsun sanırım.

Genel olarak inanan yok denecek kadar azdı forum içinde. İnan bana. 4 kişi 5 kişi diyebilir ama ayrıca forum dışında futbol izleyen insanların %95'i beklemiyordu Başakşehir'in Erzurum gibi küme düşmeye oynayan bir takıma puan kaybetmesini. Yüzde 5 tabii binlerce kişi demek yine de. Onların arasında sen ve saydığın üye dostlarımız, abilerimiz, kardeşlerimiz de var tabii.

Genel olarak inanan yok denecek kadar azdı forum içinde. İnan bana. 4 kişi 5 kişi diyebilir ama ayrıca forum dışında futbol izleyen insanların %95'i beklemiyordu Başakşehir'in Erzurum gibi küme düşmeye oynayan bir takıma puan kaybetmesini. Yüzde 5 tabii binlerce kişi demek yine de. Onların arasında sen ve saydığın üye dostlarımız, abilerimiz, kardeşlerimiz de var tabii.

Ya iyide forumun hepsi yorum mu atıyor 20 25 kişi atıyor maçla ilgili 5 6 kişi Erzurna'ya şans vermiş işte neyine yetmiyor aradaki kalite farkı, form durumu, topçuların durumu vs vs varken forumun hepsi Erzurna puan alır diyemez zaten.

Zaten şu gerçek başakşehir biz hariç herkesi yenebilir forumun çoğunluğu da her maçda bunları favori görür kaybetti mi sürpriz olur o yüzden forumun havasına pek bakma bence.

Başakşehir eğer bu maçta puan kaybederse ligten çekilsin şampiyonluk kupası direkt bize verilsin. Öyle bir maç. Hiç umudum yok.

Üst Alt