STSL 18/19 H:23 | Beşiktaş 3-3 Fenerbahçe | MS | 25 Şubat - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:23 | Beşiktaş 3-3 Fenerbahçe | MS | 25 Şubat

Oyuncuların saha içinde kendisini tanzim satış kuyruğunda gibi agrasif hissetmelerini,

Hasan Kaldırımla Gökhan Gönül’ün birbirlerini gırtlaklayacağı,

Ağlak Şenorun Şikerteli kırmızı kart gördükten sonra yanına çağırıp kulağını ısırdığı

Recep Bülbülsesin reklam panolarının arkasından çıkıp hakemin ayağına kapanarak beni meşhur edin dediği

Tinercilerin sahaya hucum ettiği, Fenerli oyuncuların ayakları götlerine vura vura soyunma odasına kaçıp soyunma odasında Beşiktaşlılar tarafından tokatlandığı

Bir maç ümid ediyorum

Beraberlik ya da Fener galibiyeti istiyorum ama Fenerbahçe bu maça zenit deplasmanından 3 gün sonra çıkacak. Ben bunlar Türkiye kupasından elenmesinler fikstürü kaldıramazlar demiştim bana karşı çıkanlar olmuştu. Fenerbahçe'nin de rotasyonu çok dar. Beşiktaş fark atarsa şaşırmam derbide.

Beşiktaş 'ın 3 maçı gerçekten çok iyi denk geldi.
Iceride bursa ile oynadılar ve bursa rezalet durumda kaleye gidecek mecali yok.

Antalya deplasmanında antalyanin 2 savunma oyuncusu diego ve celutska yoktu ve yeni transferler ailton ve freddy 2.yarı oyuna girdi çok eksikleri vardı.Buna rağmen 30 dk kaleye gidemediler ve antalya kalecisi auta giden g.gonul e penaltı yapıp maçı verdi.

Malatya maçında adamların hücumdaki en etkili 2 adamı biofuma ve kamara yoktu hücumda tek tehditleri bile kalmadı neredeyse.Ustune maç dengede giderken adem büyük kendini attırıp maci verdi..

Beşiktaş 'ın bu 3 haftası yanıltıcı bence fener maçı çok zor geçer...

Üst Alt