STSL 18/19 H:23 | Galatasaray 1-0 Akhisarspor | MS | 24 Şubat - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Skor 4-0 lu rakamlara geldiginde su kadroyu izlemek isterim 30 dk

Muslera

Mariano luyi marcao nagatomo

Celil atalay

Akbaba
Yunus diagne onyekuru

--------------------------------

Fenando -celil
Selcuk -atalay
Belhanda akbaba

sacma inanmiyorum ben böyle hurafelere
mesela benfica ezer fark olur 4 olur
Dediklerinde kafamdan gecen asla oyle birsey olmayacagiydi.

Yada mesela kasimpasayi ,trabzonu rahat gecicez diyordum.

Gercekcilik bu .

Galatasaray özeli dışında bende inanmam. Ama nedense söz konusu Galatasaray olunca bir totem gibi yerleşmiş herhalde bana.

Genelde de fark beklenen maçlar da zorlu geçiyor ya da puan kaybı olabiliyor.

Galatasaray özeli dışında bende inanmam. Ama nedense söz konusu Galatasaray olunca bir totem gibi yerleşmiş herhalde bana.

Genelde de fark beklenen maçlar da zorlu geçiyor ya da puan kaybı olabiliyor.

o öyle değil bana göre ,havayi iyi koklamak lazim .
Öyle olunca fark bekleyenler husrana uğruyor.2 örnek

Süper ligden bir rakibe fark bekleyenler.
Benfica deplasmaninda hezimet bekleyenler.

Tamamen içgüdüsel ,sezisel birsey veya olaylari okuma .Bu da bir yetenektir bence.

Edit:mesela konyanin fbye celme takacagini biliyordum .
Yada zenitin fenere 3 atacagini .
Garip olaylar olmassa bjk nin de 3 salliyacagini biliyorum.
Ama bilemedigim yerler elbet var ,öngöremediğim diyim.
Fb-rize maci nolur bilemiyorum çunku derbi.

Son düzenleme:
o öyle değil bana göre ,havayi iyi koklamak lazim .
Öyle olunca fark bekleyenler husrana uğruyor.2 örnek

Süper ligden bir rakibe fark bekleyenler.
Benfica deplasmaninda hezimet bekleyenler.

Tamamen içgüdüsel ,sezisel birsey ve bu da bir yetenektir bence.

Ya sıkıntı şurada bence. Hemen her maça 5-0 yok içinden geçeriz tarzı yazılıyor rakip kolay olunca.

Tam tersi olup biz de biraz formsuz isek bu sefer fark yeriz içerikli onlarca mesaj.

Ben açıkçası uyuz oluyorum. Her maç ayrı bir hikaye. Ben tuttuğum takımın Real Madrid’i deplasmanda yenebilme ihtimalini seviyorum. Keza dönüşünde de Çemişgezek ile oynayıp puan da kaybedebilirsin.

Oynanmadan maç ile ilgili havalı havalı veya tam tersi psikoloji ile skor tahmini mantıklı değil. Arada akıma uyup biz de yapmışızdır belki ama hoşuma gitmiyor genel olarak.

Hurafe totem falan çok doğru değil aslında bu şekilde düşününce.

Ya sıkıntı şurada bence. Hemen her maça 5-0 yok içinden geçeriz tarzı yazılıyor rakip kolay olunca.

Tam tersi olup biz de biraz formsuz isek bu sefer fark yeriz içerikli onlarca mesaj.

Ben açıkçası uyuz oluyorum. Her maç ayrı bir hikaye. Ben tuttuğum takımın Real Madrid’i deplasmanda yenebilme ihtimalini seviyorum. Keza dönüşünde de Çemişgezek ile oynayıp puan da kaybedebilirsin.

Oynanmadan maç ile ilgili havalı havalı veya tam tersi psikoloji ile skor tahmini mantıklı değil. Arada akıma uyup biz de yapmışızdır belki ama hoşuma gitmiyor genel olarak.

Hurafe totem falan çok doğru değil aslında bu şekilde düşününce.

edit yaptim bir oncekine ,

Akhisari izledim ben bro,oyun planlari sadece josue ,serginho ,lopez uzerine birde guray .

Eee bunlarda yok macta.

Bu tamamen gercekciliktir fark beklemek.

Anladin umarim olayi.

rahat bir galibiyet beklintisi her tarafdan esiyor. dikkatli olmak lazim. Benfica macindaki performans sergilenirse rakip pozisyon bile bulamaz. Kalite farki rahatlikla 2-3 gol buluruz.

-----------------Muslera-----------------

Mariano---L.Dama---Marcao---Emre--

Feghouli---Selçuk---Belhanda---Badou

---------Mitroglou--Mbaye D.---------

4-3-3 fantazisinden vazgeçmeyeceğimizi düşünsem de şunu da denemek için çok uygun maç. Badou'dan da harika kenar orta saha olur.

Üst Alt