STSL 18/19 H:23 | Galatasaray 1-0 Akhisarspor | MS | 24 Şubat - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu arada ufak bir bilgi kale filelerinde avrupa da oynadığımız için boya yasaktı.sadece Ligde olduğumuz için artık tekrar sarı kırmızıya boyanmış sanırım. Resmi twitter hesabımız da paylaşmış ama resim eski resim. Ona mı dikkat çektiler acaba

Akşam puan kaybedersek imparator 3 günde bir maç yapıyoruz portekize uçtuk sonra italya üzerinden yunanistan oradan istanbul yaptık falan güzel bir bağlama çeker tabi öyle olmaz ve biz umarım kazanırız.Akhisar bize ters geliyor

Ekli dosyayı görüntüle 42265

Ne ters gelmesi 10 macta 9 kez yenmisiz icerde,30 mactir yenilmiyor icerde sacma sapan laflar konusuyosun be adam.

Sen puan durumuna hiç bakmıyorsun heralde son atımlık kurşunlarını oynuyor akhisar ve oynadığımız takım bizi ligin ilk yarısın da 3-0 yendi ve lig başlamadan süper kupa da bizi yenip kupayı kazandılar şimdi saçma sapan kim konuşuyor balık hafızalı olmayalım inş teknik heyet bu mantıkla çalıştırmıyordur takımı yoksa olası puan kaybı kaçınılmaz aşırı rehavetten

5 ten fazla gol atacagimiz aşikar.
Akhisarin gol atamayacagi asikar.

Ankara
Goztepe
Alanya
Trabzon
Kasimpasa

15 gol atip 3 gol yemisiz.2 golü musleraya yazdigimiz zaman 1 golü defansimizin hatasindan yemisiz.

Rakipler ne kadar guclu olmasada defans hatasindan 5 macta 1 gol yemek muazzam.
İddia ediyorum,serdar-maicon-ozan tandemi bize bu 5 macta 5 gol yedirirdi.

son maçları eklediysek benficayı da yazalım oraya

2 gol yedik 1 gol attık. penaltı penaltı değil, diğerini hakkını vererek yedik ama ona laf yok. fakat fenerin zenite attığı gibi çok ekstra bir gol oldu

diğer maçta ise atamadık ama yemedik de

Sen puan durumuna hiç bakmıyorsun heralde son atımlık kurşunlarını oynuyor akhisar ve oynadığımız takım bizi ligin ilk yarısın da 3-0 yendi ve lig başlamadan süper kupa da bizi yenip kupayı kazandılar şimdi saçma sapan kim konuşuyor balık hafızalı olmayalım inş teknik heyet bu mantıkla çalıştırmıyordur takımı yoksa olası puan kaybı kaçınılmaz aşırı rehavetten

bakiyorum ,puanlari calinan galatasaray 2.
Ayriyeten josue,lopez,serginho,güray yok maçta
50000 taraftar olacak maçta

Ha fbde 15. Tabloda. Onu unuttum.

Lig maclarini aldim farkettiysen o listeye. Lig maçı oynuyoruz ya ondan.

farkettim, ben de dedim ki en son oy adığımız maçların hepsini koyalım ki karnemizi daha rahat görebilelim. maç maçtır lig avrupa farketmez. zaten bir istikrar sağlayamadık, cezalılar sakatlar yüzünden takım oturmadı tam otururken de transferler geldi gitti, o yüzden son oynanan maçların karnesi daha önemli

farkettim, ben de dedim ki en son oy adığımız maçların hepsini koyalım ki karnemizi daha rahat görebilelim. maç maçtır lig avrupa farketmez. zaten bir istikrar sağlayamadık, cezalılar sakatlar yüzünden takım oturmadı tam otururken de transferler geldi gitti, o yüzden son oynanan maçların karnesi daha önemli

benficayla diger ligdeki rakipler bir mi nasil farketmez .

Ona ragmen defansin hatasiyla 1 gol yedik 2 macta.

Üst Alt