STSL 18/19 H:24 | Yeni Malatyaspor 0-2 Başakşehir | MS | 3 Mart - Sayfa 36 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:24 | Yeni Malatyaspor 0-2 Başakşehir | MS | 3 Mart

Dinle kandırmak.
En nefret ettiğim insan tipi.
En son araba alırken başıma geldi.
Bir de hacı babasına umre için yollayacakmış benden aldığı paraya bak sen.
İnsanı nereden vuracağını iyi biliyorlar.
Babasına selam söyledim kendisini de mahkemeye verdim.
Para benim için kağıt parçası ama benim paramı ben ezerim sen ezemezsin.

EML-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Bunların hepsinin anaları belirsiz...Belki dinimi dört dörtlük yaşamıyorum ama çok şükür yalanla dolanla milletin helal parasını elinden almıyorum.Götü boklu bir unom vardı.Arabanın başıma çıkarmadığı masraf kalmadı.Satmaya karar verdim.Hâlâ bir dünya masraf istiyordu.Ancak ben satarken çakmak panelinin kapağının dahi kırık olduğunu söylemiştim.Bu ülkede şerefli,onurlu,haysiyetli insanlar barınamıyor.Ancak elden bir şey gelmez.Ancak ne olursa olsun.Şerefsizlere inat,onurum ve gururum ile yaşamaya devam edeceğim.Çünkü ben ailemden böyle gördüm.

Erol bulut ,darbeden yatan futbolcularina kalk dedi,firat aydinus penalti verdi,beinspor rejisi pozisyonlari 10 dk sonra gösterdi.

Bu mac dunya tarihinin en rezil maci

Ah be, dün Rize' nin beyinsiz sağbeki atılmamış olsa senaryo çok değişek, haftaya FB ölüm-kalım maçı moduna girecekti ki büyük ihtimalle alırlardı da maçı. BŞ in bir şey oynadığı yok. Arda-Robinho-İrfan üçlüsünün toplam katkısı, iki sezon önceki Adebayor performansının yanına yaklaşamaz...

Fenerbahçe Başakşehir'e yatmaz. Hala küme düşme hattındalar. Ayrıca Avrupa Ligi potasına puan olarak yakınlar. 3 maç üst üste kazansa lig 5.si olacak takım. Maçı satmaları için hiçbir neden yok. Ligin son haftaları olur, takımın amacı olmaz, o zaman anlarım. Ama şu an maç satmayı gerektirecek hiçbir neden yok. Ha Fenerbahçe puan alabilir mi bana göre zor.

TRT-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Erol denilen kişi maçtan önce beraberlik iyi demiş mi?

Dediyse oyuncularına mesajı vermiş zaten. Bir futbolcu kendi hocası böyle konuştuğunu duyduğu vakit maçı pek takmaz. Yenilirse zaten über güçlü takıma karşı yenildğini savunur

Adamlar sezon başı direkt Avrupa kupalarından eleniyorlar, katıldıklarında da yedek kadro ile çıkıyorlar, Türkiye Kupası zaten hiç yok. Haftada bir maça çıkıyorlar, rakipler mücadele bile etmiyor, deplasmanın her takıma ecel terleri döktürdüğü ligde adamlar deplasmanda puan kaybetmiyor, baktılar zora giriyorsa hakemler devreye giriyor. Bu kadar rahat ortamda, kavga dövüş mücadelenin olmadığı ortamda kart cezası, sakatlıkvb. de olmuyor. Ulan bu ligde sen şampiyonluğa oynamayacaksın da kim oynayacak.

Fenerbahçe Başakşehir'e yatmaz. Hala küme düşme hattındalar. Ayrıca Avrupa Ligi potasına puan olarak yakınlar. 3 maç üst üste kazansa lig 5.si olacak takım. Maçı satmaları için hiçbir neden yok. Ligin son haftaları olur, takımın amacı olmaz, o zaman anlarım. Ama şu an maç satmayı gerektirecek hiçbir neden yok. Ha Fenerbahçe puan alabilir mi bana göre zor.

TRT-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Her durumda Galatasarayin onune tas koymaya calisan bir camia biz sampiyon olmayalim diye herseyi yapar

Üst Alt