STSL 18/19 H:25 | Başakşehir 2-1 Fenerbahçe | MS | 9 Mart - Sayfa 57 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:25 | Başakşehir 2-1 Fenerbahçe | MS | 9 Mart

Ben artık şampiyon olacağımıza inanmıyorum da 2. olmak bu sene için kötü değil. Her sene şampiyon olunacak diye bir durum yok. Kupayı alalım, ligi de 2.bitirelim bu sene için yeterli. Onların strese girecek bir durumu yok maalesef. Arada 3 maçlık puan farkı var.

TRT-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Merak etme şu önümüzde ki 2-3 haftada alacakları 2 beraberlik yusuf etmeye yeter.
Diyorum ya o son nefes sampiyonluk tecrübesi cok önemli son 5-6 hafta ayaklar titremeye baslar. Sen yeter ki kayıpsız devam et. He burda ki sözlerim de bizim kazanmamıza bağlı tabi ki. Kazanacaksın önüne bakmadan.

Maçı izlemedim lakin bu sonuç belli bir şeydi. Fb yenmek istedi mi bilmiyorum lakin istese de bunları yenebileceğini sanmıyordum. Öyle de olmuş. Biz şampiyonluğu Fb maçı en başta olmak üzere Konya, Rize, Alanya ve Erzurum maçlarında kaybettik. Ha Galatasaray'ın olduğu yerde her şey olabilir mi umut olabilir mi olabilir lakin şartlar eşit olsa olurdu. Ülkenin başındaki, kimsenin denetleyemediği, ağzını açıp tek laf edemediği, ülkenin sahibiymiş gibi her yerde istediği gibi at koşturan adam "Başakşehir benim takımımdır, ben kurdum" dedi. Bunu alenen söyledi. Yargıda dahi hiçbir hakim, savcı bu şahısın söylediğinin aksine bir karar veremiyor. Böyle bir ortamda hakemler karar verebilir mi? Kesinlikle hayır.

Sezon başından beri yapılanlar ortada zaten. Şampiyon yapmak istedikleri Başakşehir'in önündeki en büyük engel bizdik. Bunu herkes daha ilk haftalarda gördü. Fb maçında ise hakem + federasyon ipimizi çektiler. Ha hocanın, oyuncuların vs... hiç kabahati yok mu? Tabi ki var. Biz Galatasaray olabilsek şu saatten sonra hepsini üst üste koyar şampiyon oluruz. Lakin biz de gerçek Galatasaray kimliğine bürünemiyoruz. Sıradan bir takım haline geldik. Bunda yönetim, hoca ve oyuncuların kabahati vardır net. Kendi sahamızda lig sonuncusu Akhisar'ı dahi mucizevi bir golle yendik. Mucizevi demeyelim de büyük kaleci hatası ile diyelim. Yani bizim üzerimize özellikle ilk yarıda çok net bir oyun oynandı. Federasyon, hakemler hatta Kulüpler birliği dahil hepsi bu oyuna dahildi tamam da biz şu an oyun olarak şampiyonluğu hak ediyor muyuz bu da başka bir soru. Başakşehir ne oynuyor diyecekler olabilir doğrudur onların da bir şey oynadığı yok lakin en azından defans yapabiliyorlar. Biz ise ne defans ne de ofans yapabiliyoruz. Sıkıntı da burada zaten.

IBB sampiyon olursa insallah CL de Besiktas'in rekorunu kirarlar. O kadar nefret ediyorum bu ne idügü belirsiz pislik olusumdan.

Kolay kolay hic bir takima söylemem sunu ama gercekten insallah Avrupa da rezil rüsvan olurlar.

bu hıyartoların maddi sıkıntısı olmadığı için kadroyu güncelleyeceklerdir.

cl ne olur bilmem ama ligde yine rekabetçi olacakları kesin. bir süre daha devam eder bu rüzgar.

IBB sampiyon olursa insallah CL de Besiktas'in rekorunu kirarlar. O kadar nefret ediyorum bu ne idügü belirsiz pislik olusumdan.

Kolay kolay hic bir takima söylemem sunu ama gercekten insallah Avrupa da rezil rüsvan olurlar.
Ş.liginde bu akbilcileri karaköy f.....lerine çevirirler. Veteran takım tek kulvarda ittire ittire gidiyorlar.katarlılara satılırsa işler değişir tabi

Yazık oldu.
Bu maçın hakkı beraberlikti.

Fenerli oyuncular biraz inansaydi eğer çok rahat kazanirlardi.
Ancak golü attıktan sonra bile defans ve kaleci hattı arka arkaya hatalar yaptı ve 5 dk.sonra bekledikleri golü yiyerek rahatladilar.

___
Bizi daha fazla rezil etmeden hemen İSTİFA!

Başakşehir'in şampiyonluğu, Galatasaray'ın 2.liğine şöyle olumlu bakabiliriz:

3 büyükler harici 3 senedir şampiyonluğa oynayan bir takım var ligimizde. Ve birkaç yıllık yapılanmayla şampiyon olmuş bir takım olacak. Bu diğer takımları da umutlandıracak. Lige rekabet gelecek.

Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi'nde ön eleme oynaması sezonu erken açması anlamını taşıyor. Sezon erken açılıp yeni sezon yapılanması daha erken yapılacak. Şampiyonlar Ligi'ne direkt gidilmesi yöneticilerin işleri ağırdan alması demekti. Artık pastayı yemek için daha çok emek vermeleri gerek.

Sampiyonlugu Clye direk katilmak icin istemiyor muyuz reis
Clden niye vazgeciyoruz
Soktugum basaksehiri emrenin freekick i gol olsaydi cl gruplarina katiliyordu

On eleme zor ama imkansiz degil

Cl gelirlerinden vazgecemeyiz bu mali yapiyla kopek gibi muhtaciz o 40m euroya

Avrupa'da reziliz 3 eleme geçmemiz imkansız şu kıytırık züper lig takımlarını bile yenemiyoruz daha.

Üst Alt