STSL 18/19 H:27 | Başakşehir 2-0 Konyaspor | MS | 7 Nisan - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:27 | Başakşehir 2-0 Konyaspor | MS | 7 Nisan

Senin ayakların daha kaliteli
Senin ayakların sampiyonluga oynuyo
Senin ayakların tecrübeli
Senin teknik adamın en tecrübelisi

Fenerbahce sampiyonluga oynarken biz asagı sıralardayken nasıl gelip bizi TT arena'da 2-1 yenip gectiyse, biz 50 bin kisi doldurup onları yenemediysek aynı seyin olması gerekiyor. Bu isler ritim işi, bu işler hedef işi. Sen sampiyon olacaksın sen kadıköyde yeneceksin.

Yayabare show..
Konya şu kadrosuyla düşmeyi hakeden takım..

Erzurumun falan çok gerisinde..

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Orda Erzurum'un bir hedefi vardı. Şimdi iç sahada oynayacağı takımlardan sadece Göztepe'nin bir amacı olacak. Rize, Alanya ve Ankaragücü hedefsiz çıkacak maçlara. Ben şu fikstürde puan kaybedebileceği bir maç görmüyorum.

TRT-LX1 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

3m a yakın para alınıyor galibiyette bunun yanında bir de onur şeref gibi şeyler var
haysiyetlilerse çıkarlar oynarlar topunu hedef fln hikaye
gecen sene goztepenın hedefi yoktu ama tabiri caizse "hayvan" gibi oynamıstı bize 34.haftada

Haftaya bjk bunlara koysa bile biz kazanamayız yine bırakırız şampiyonluğu geçmiş olsun gelecek seneye bakalım şimdiden, moral bozmaya gerek yok çünkü herşey seferber edilmiş adamlar içşn yapacak bir şey yok. Uğraştık olmadı, keşke ilk devredeki rize bursa konya maçlarında o kayıplar olmasaydı

Gecen sene Sivas'in hedefi neydi
Geçen sene ipler hep bizim elimizdeydi. Sivas maçını kazansa da şampiyon olamıyordu Başakşehir. Geçen sene bana o leş Fenerbahçe'nin 10 da 9'unu nasıl açıklayacaksınız. Ben açıklayayım. Puan kaybettiği tek maç hedefi olan Galatasaray maçıydı. Kalan 9 maçın hepsinde rakiplerin bir amacı kalmamıştı. Benim görüşüm ligin son haftalarında kaybedilen puan sayısı ligin başına göre çok çok nadir olduğu ve bu da istatistiklerle kanıtlanmış durumda.

Geçen sene ipler hep bizim elimizdeydi. Sivas maçını kazansa da şampiyon olamıyordu Başakşehir. Geçen sene bana o leş Fenerbahçe'nin 10 da 9'unu nasıl açıklayacaksınız. Ben açıklayayım. Puan kaybettiği tek maç hedefi olan Galatasaray maçıydı. Kalan 9 maçın hepsinde rakiplerin bir amacı kalmamıştı. Benim görüşüm ligin son haftalarında kaybedilen puan sayısı ligin başına göre çok çok nadir olduğu ve bu da istatistiklerle kanıtlanmış durumda.

Oyle bir konusuyorsun ki sanki sampiyonluga oynayan takim iceride iddiasiz takima puan kaybedemiyor

Ornek veriyorum iste gecen sene Medipol - Sivas edebiliyor bal gibi

Tabii ki genelde etmiyor isin istatistigine Fener'in serisine falan girmeye gerek yok

Ama mumkun mu mumkun, lig bitti mi bitmedi

Seni Medipol'un puan kaybettigi haftalarda da forumda gormek isterim

Ha bir de biz her macimizi kazanirsak son haftaya sampiyonluk yarisinda giriyoruz

Ama bazilari farkli bir tablo resmediyor

Üst Alt