STSL 18/19 H:27 | Galatasaray 3-0 Yeni Malatyaspor | MS | 6 Nisan - Sayfa 59 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Belhanda penaltı pozisyonunda bir şeyler saydı. Fils de pute der gibi umarım dememiştir

Envoyé de mon iPhone XR en utilisant Tapatalk

D3fWs5JW0AIEtE7.jpg

marcao kart gördü diye üzülüyorum adam nerelere getiriyor
heeee gizli fenevliyim forum şizofren dolmuş
Yo ben oyle bir sey soylemedim kusura bakma,sadece sasirdim bizde uzulduk tabi ki ama Malatya fenerden daha iyi takim cidden daha zor bir mac,fener macinin zorlugu asla takimlari degil taraftarlari yoksa bir bok oynadiklari yok,senin feneri tutmadigin da mesajlarından belli zaten,ki ondan sordum neden gocundun diye cidden merak etmistim,aciklamam yeterli mi bilmem ama once keş sonra sizofren yazan sensin

Yo ben oyle bir sey soylemedim kusura bakma,sadece sasirdim bizde uzulduk tabi ki ama Malatya fenerden daha iyi takim cidden daha zor bir mac,fener macinin zorlugu asla takimlari degil taraftarlari yoksa bir bok oynadiklari yok,senin feneri tutmadigin da mesajlarından belli zaten,ki ondan sordum neden gocundun diye cidden merak etmistim,aciklamam yeterli mi bilmem ama once keş sonra sizofren yazan sensin

özür dilerim renkdaşım kırdıysam affola

Üst Alt