STSL 18/19 H:28 | Beşiktaş 2-1 Başakşehir | MS | 13 Nisan - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Dogru

Diğer maçların sonuçlarından bağımsız olarak Kadıköy deplasmanı ile ilgili hissiyatın nedir?

Diger maclar olmasaydi beraberlik derdim.

Ama diger maclardan bagimsiz olarak degerlendirmek imkansiz bence.

Rize-Bjk ve Bjk-Basak maclari direkt etkileyecek.

Bjk Rize'de puan birakirsa Basak'a yatabilir.Burak'in da Terim'i sampiyon yapmak isteyecegini hic sanmiyorum.Yalniz Trabzon Bursa'yi yenerse bunlarin 3.luk de zora giriyor.Reaksiyonlari ne olur bilmiyorum ama sunu biliyorum Basak'in kazandigi bir durumda fark 9'a cikar direncimiz duser yenilir doneriz.

Eger Bjk Rize'yi yener Basak'la berabere kalirsa fark 7'ye cikar biz de berabere kalip 6 puanlik farkla devam ederiz.

Eger Basak'i yenerlerse iste o zaman ufak bir kazanma ihtimalimizin dogacagini dusunuyorum cunku o zaman 7'de 7 yaptigimiz anda sampiyon olacagimizi bilerek gideriz ama yine de cok zor orada galip gelmek.

Ozet olarak tahminin ne dersen Rize bugun Bjk'yi marizler,Cuma Trabzon Bursa'yi yener Bjk'nin 3.lugu de tehlikeye girer.Bjk ile Basak berabere kalir.Biz de berabere kaliriz.Fark ayni kalir. :(

Dogru

Diger maclar olmasaydi beraberlik derdim.

Ama diger maclardan bagimsiz olarak degerlendirmek imkansiz bence.

Rize-Bjk ve Bjk-Basak maclari direkt etkileyecek.

Bjk Rize'de puan birakirsa Basak'a yatabilir.Burak'in da Terim'i sampiyon yapmak isteyecegini hic sanmiyorum.Yalniz Trabzon Bursa'yi yenerse bunlarin 3.luk de zora giriyor.Reaksiyonlari ne olur bilmiyorum ama sunu biliyorum Basak'in kazandigi bir durumda fark 9'a cikar direncimiz duser yenilir doneriz.

Eger Bjk Rize'yi yener Basak'la berabere kalirsa fark 7'ye cikar biz de berabere kalip 6 puanlik farkla devam ederiz.

Eger Basak'i yenerlerse iste o zaman ufak bir kazanma ihtimalimizin dogacagini dusunuyorum cunku o zaman 7'de 7 yaptigimiz anda sampiyon olacagimizi bilerek gideriz ama yine de cok zor orada galip gelmek.

Ozet olarak tahminin ne dersen Rize bugun Bjk'yi marizler,Cuma Trabzon Bursa'yi yener Bjk'nin 3.lugu de tehlikeye girer.Bjk ile Basak berabere kalir.Biz de berabere kaliriz.Fark ayni kalir. :(

Bjk-Başak maçı berabere bitecek biz de feneri düdükleyeceğiz. Dayanak noktası da bunlara koyduğumuzda ortaya çıkacak hikayeler; taktiği, tekniği geçiyorum.

Kadıköy’de 0-0 biten maçla nasıl sahalarında kupa kaldırdıysak ve dünya döndüğü sürece anlatılacak bir hikaye olduysa bu maç için de aynısı olacak diye düşünüyorum.

1)Şampiyon olmamız için koymamız lazım. O kadar yıl bekledik ama koyup şampiyon olduk diyebileceğiz.

2)Adamların hayattaki tek beklentisi bizi yenmek. Aziz’e sövdüler Ali Koç diye ağladılar ağladılar yıllarca, adamın ilk sezonu rezalet geçti, küme düşme korkusu yaşadı herifler. Tek kaybedecekleri şey olarak Kadıköy serisi kaldı o da olacak, bu sefer Aziz diye ağlayacaklar. Küfür ettikleri Aziz’i arayacaklar.

3)Volkan ayısı sezon sonu futbolu bırakacakmış. Futbol kariyeri boyunca yaptığı pisliklere karşılık onu bir Kadıköy galibiyetiyle uğurlayacağız emekliliğe.

4)Hakemden dolayı kazamadığımız maçlar oldu orada. VAR’ın geldiği ilk sezon göz göre göre hakkımızı yiyemezler heralde artık, adaletin nispeten daha iyi sağlanacağı bir Kadıköy ortamında bunlara koyacağımızı göstereceğiz.

Aziz başgan giderken tılsımı bozdurup gitti zaten

Üst Alt