STSL 18/19 H:29 | Galatasaray 3-1 Kayserispor | MS | 20 Nisan - Sayfa 50 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Iyi oyun bu dönemde beklemek hayal

Gecen sezon da son 6 Mac seri yaptigimizda mükemmel bir futbol oynamiyorduk,hatta bu takim mi 6 da 6 yapacak diyenler vardi

Yaptik ve sampiyon olduk,yine olacagiz

İyi oyun beklemek hayal fakat iyi oyun olmadan da rakiplerini yenemessin. bjk ve başak maçından tek ümidim içeride olması

Oyun berbattı Fb maçında hiç sövmemiştim ama burada 3-1 galipken bile çok sövdüm çok lakayit ve garip işler yapıyoruz sahada. Mesela maç 3-1 ve Donk ceza sahasında adamı anlamsız şekilde itiyor hakem cart diye penaltı çalıp 3-2 olsa kimse 3. yü yemeyeceğiz diyemez hiç güven vermiyoruz ama belkide anlamsız şekilde başarılıyız 2. yarıda. 12 maçta 9 galibiyet 3 beraberlik almışız fakat hiç şampiyonluk beklentim yok. Tabi içten içe kopmadığımız için mutlu oluyorum belki son dakika golü atarız diye

Akbaba'nın hareketi %100 kırmızı. Tiago'nun pozisyonunu adam akıllı göstermediler bile, herif yüzünü mü koruyor, topu mu kesiyor onu bile anlamadık. Penaltı bile olsa hiçbir büyük takım oyuncusuna orada kırmızıdan attıracak ikinci sarı çıkmaz. Zaten biz o an 10 kişi olmalıydık. Ki 11'e 10'da bile yer yer ne kadar aciz olduğumuzu düşünülürse sayı dezavantajıyla hacamat ederdi Kayseri bizi. Geçen hafta Fener maçında gol iptal olsa bugün Akbaba kırmızı görür 60 dakika 10 kişi debelenirdik. Sırf kazanıyoruz diye bazı şeylere kör bakmaya gerek yok, sonra bizim aleyhimize olunca konuşmaya yüzümüz olsun.

peki rakibin ayağıda tehlikeli şekilde kalkıyor hangisinee faul verirsin.
liyundamanın hareketiyle alakası yok.Liyundama gerizekalı gibi ayağını çekmemiş ve resmen vurmuşdur.
Daha ilk pozisyonda anlaşılıyor zaten kırmızı olmadığı..

tiagonun pozisyonunu tartışıyırsan hala o pozisyonda laf ebeliği yapıyorsan ya sen Galatasaraylı değilsin yada Fatih terim düşmanlığı gözlerini kör etmiş.
Utanmadan hiç tartışmasız sarı ve penaltı olan pozisyonu tartışmalı hale getiriyorsun.

benim yorumlarıma bak beceriksiz başkan , çok ciddi hatalar yapan Fatih terim ve yetersiz oyuncuları nasıl eleştiriyorum.Gerektiğinde çok güzel objektif olurum.Ama sırf bu klüp içinde birilerini sevmiyorum diye abuk subuk Galatasaray alehine olacak yorumlar yapmam.

ama bizde böyle taraftar olduğu sürece bizden hiçbir halt olmaz.

Ama aynı siz müthiş bir kadromuz olduğunu söylersiniz..beceriksiz başkanı öve öve bitiremezsiniz..

dün akşamki maçta kayserinin orta sahada oynayan yabancı oyuncusu yüz defa atılmalıydı.
evet emrenin değil ama yetersiz ruhsuz donkun yaptığı harekete penaltı çalsa kimse birşey diyemezdi..Ama o pozisyonlarada anlamsız bir şekilde hiç çalınmıyor.

sizin burda amacınız objektif olmak falan değil..

yahu sezon başından beri hakemler ağzımıza sçmış kalkmış bu konuda hala objektiflik dersi veriyorsunuz.

Üst Alt