STSL 18/19 H:30 | Başakşehir 0-2 Göztepe | MS | 26 Nisan - Sayfa 61 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:30 | Başakşehir 0-2 Göztepe | MS | 26 Nisan

Her mac attirilacak kadar bagiriyor ama hakemler atmiyor

Bir delikanliya denk gelirse direkt kirmiziyi yiyecektir
Öyle bir delikanlıya denk gelemeden kariyerini tamamlayacak gibi görünüyor maalesef!...

Bir FB-Karabük maçı vardı ki Türk Hakemliği adına utanç vesikasıdır, hakem kimdi hatırlamıyorum. FB mağlup durumdaydı ve maçı çevirmesi zor görünüyordu. Emre de bunu hissedip, taraftara yaranmak adına kırmızı kartla atılmak için gemi azıya almış, müstehak olduğu kartları görmedikçe daha da fazlasını yapmıştı. Saydım, 7 sarı kartlık, 2 direkt kırmızı kartlık aksiyonu olmasına rağmen, yanlış hatırlamıyorsam maçın sonlarına doğru gördüğü tek bir sarı kartla maçı tamamladı, bildiğim en skandal hakem yönetimlerinden biridir. Tabi ki FB kazanmıştı o maçı...

Bu maç için temennilerim, ''Emre çirkefi çıldırıp oyundan atılsın'' kısmı hariç gerçekleşti, işler bu denli kötü giderken bile nispeten sakin kaldı hırbo nedense?!...

Sadece hakemleri çocuk gibi azarlamasından her maç en az 1 sarılık hareketi var. Mahallenin delisidir bulaşmayayım, kraldan çok kralcıları üzerime çekmeyeyim diyen hakemler de afiyetle yiyor. Bunun yaptığının 10'da 1'ini bizden birisi yapsa sezonun yarısını kart cezasıyla kaçırır.

Böyle birşey olamaz sanırım başakşehirin 2.yarı tüm maçlarını izledim neredeyse puan kaybı yaşamadılar ne zaman izleyemesem unutsam puan kaybettiler.. Erzurum maçında teyzemdeydim izlemedim - bjk maçında hanımla arkadaşlarla dışarıdaydım - rize maçında arkadaşlarlaydım - bu maçın gününü bile bilmiyordum halı sahadaydım orada gördüm.. Acayip bir totem oldu ama kesinlikle bilinçli izlememezik yapmıyorum hep denk geliyor..

İki yıldır yazıp durduğum; Belhanda' ya da, Ndiaye' ye de net tercih edilecek bir futbolcu olduğu görüşüme katılırsın diye tahmin ediyorum reis. ''Çöp'' diyenler ölü numerosu yapıyor (Hatasını kabul eden Aydın Aslan' ı tenzih ederim)...

Ustat darilma ama cogu mesajinda "Soyle dedigim icin linc edilmistim" ifadesini goruyorum.Sen oneri yaptiginda birkac karsit gorus oldugu dogru ama abarttigin kadar yok.Biraz itici duruyor bu ifaden bence.

Castro ve Belhanda konusunda ayni fikirdeyiz bu arada

Ego degil herif bunalim icine girdi, kendisi biliyor bitti, ne yapacagini sasirdi
"8 puan farkla önemli bir avantaj yakaladık. Bir anlamda ligde bizim 8, onların 10 maçı var. Biz kazandıkça onların kimyası bozulacak. Nitekim, Erzurumspor maçının sonundaki görüntü bunu ispatlıyor."

Bunları demiş Faik Gürses’e ve şimdi de yalan haberlerden gönderme yapmayın diyor. Yarın Faik Gürses çıkıp bana yalancı mı diyorsun dese ne yapacak

Üst Alt