STSL 18/19 H:30 | Beşiktaş 4-1 Ankaragücü | MS | 28 Nisan - Sayfa 31 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:30 | Beşiktaş 4-1 Ankaragücü | MS | 28 Nisan

Yav futbol bu hiçbir maçın kaybedilmeme ihtimali yok. Bizim rakiplerle ne işimiz var? 5 maç kalmış. Koyup geçmemiz lazım hepsine. 1 beraberlik hakkımız var. O maçı da 2 deplasmandan birine kullanacağız illa olursa.
Lakin sayfalardır okuyorum, maçlarını izlemesem diyeceğim ki hakikaten tehlikeliler.

Adamlar son 4 macta 15 gol atti rtas... Ne yapak yani

Yav futbol bu hiçbir maçın kaybedilmeme ihtimali yok. Bizim rakiplerle ne işimiz var? 5 maç kalmış. Koyup geçmemiz lazım hepsine. 1 beraberlik hakkımız var. O maçı da 2 deplasmandan birine kullanacağız illa olursa.
Lakin sayfalardır okuyorum, maçlarını izlemesem diyeceğim ki hakikaten tehlikeliler.
Orası öyle zaten ne olursa olsun her şey bizim elimizde 4 galibiyeti alıp bitirmemiz lazım ama diğer olasılıkları da düşünmekten zarar gelmez. Beşiktaş iyi oynadığından değil ki endişe duyulması..

geçen sene ki bjk bizi yenemedi bu sene ki hiç yenemez ağızların düşmüyo biz sizi 2 sene üst üste yendik o maçlara bir göz atarsan 1-0 kazanmışlar oda şansa bala hele 2017 de ki maçda o kadar kötü olmamıza rağmen tek kale oynamışıtık podoski bir sürü gol kaçırmıştı bala bir tane talisca ile frikikten çarpıp nasıl fb bize ters geliyor bizde bjk ye her zaman ters geliriz

Bunların hiç iddiaları yokken bile yazmıştım ligin açık ara en çok kollanan takımı diye. fb ile aynı kaderi paylaşıyor olmalıydılar.
Şu sıralar Burak fark yaratıyor, başka da bir numaraları yok.
İç sahada adil bir hakem yönetimi olsun yeter bize, tokatlarız her türlü.

geçen sene ki bjk bizi yenemedi bu sene ki hiç yenemez ağızların düşmüyo biz sizi 2 sene üst üste yendik o maçlara bir göz atarsan 1-0 kazanmışlar oda şansa bala hele 2017 de ki maçda o kadar kötü olmamıza rağmen tek kale oynamışıtık podoski bir sürü gol kaçırmıştı bala bir tane talisca ile frikikten çarpıp nasıl fb bize ters geliyor bizde bjk ye her zaman ters geliriz

Azicik tedirginlik iyidir rtas, hele GSC'de biraz tedirginlik sart

Çok şanslılar yaw. Bjk den değil de kaderden korkmaya başladım
Ne şansı be kardeş..

Akhisar deplasmanında adamlar sahaya 13 yabanci cıktı mac ilk yarı bitti..

Malatya deplasmanı dakika 40'ta yalandan adem büyük atıldı..

Antalya deplasmanında o ana kadar kaleye girmemişken auta giden topa çıkıp penaltı yaptı antalya kalecisi..

Kayseri deplasmanında kayseri 2-1 öndeyken kayseri'nin golü verilmedi top döndü gol oldu 2-2 bitti..

Rize deplasmanında rize 2.gölü bulup farkı bire indirmişken ofsayttan 2 gol attılar var bozulduya bağladılar...

Sivas deplasmanında burak frikik öncesi ofsayt..

2.yarı oynadıkları bir tane normal deplasman yok..

Yukarıda saydıklarım direk sonuca etki eden hatalar..

iç saha maçlarında

Konya maçında mac 2-2 iken konyaspor'un verilmeyen penaltisi son dakikada..

Bu maçta burak'a verilmeyen kart..

Öyle böyle kayrilmadilar 2.yarı..

Herkes başakşehir ile biz yarisiyo derken bunlara acaip kıyak yaptılar..

Ankaragücü TD Mustafa Kaplan: "Ante'nin burnunun çatladığını hakemlere söyledik. Hakem arkadaşımız maçı bir izlesin. Beşiktaş'a kart göstermiyorsun bize gösteriyorsun." [BeIN Sports]

İlahi adalet illa bu Dünyada tecelli etmez ama sarı kartı atlanarak bizim maçta oynaması sağlanan Burak' tan pek de çekinmiyorum açıkçası. Mental yönden kırılgan bir yapısı var, bizim stadın atmosferinde eli ayağına dolaşır bu hergelenin...

İş bizim takım takımda bitiyor. Mükemmel futbol beklemeyeli uzun zaman oldu. Sakin kalıp birazcık kıpırdansalar yetecek...

Hamza zorluyorsun ortamı boş yapma bu kadar çok hayransan git sekiztaşı tut.Milleti galeyana getirme burda.Ahım şahım bir top oynasalar anlarız bi b.k oynadıkları yok neye göre bizi yeneceklerini iddia ediyorsun?

Kardesim Yildirim Demiroren yillarca kiyak gecmedi mi

Attiklari goller, Qral falan da altyapi oldu

Ikinci devre olanlar ortada

Hakemlerin bizi dograyamayacagini, macin bunlara hediye edilemeyecegini kim iddia edebilir

Ben edemem

Üst Alt