STSL 18/19 H:30 | Fenerbahçe 1-1 Trabzonspor | MS | 27 Nisan - Sayfa 51 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
3 galibiyet nedir yav,ben o kadar az olduğunu da bilmiyordum. :D 3 galibiyetin biri 3-0'dan 3-4 kazandıkları meşhur maç,diğeri de 1-1 devam ederken Aykut Erçetin'in kapadığı köşeden Alex'in frikiğini yediği için kaybettiğimiz 2-1'lik maç.Diğer 3. galibiyetleri hangisi bak merak ettim şimdi. :asd: Şaka bir yana o 3 galibiyetin 2'si olmayabilirmiş de yani.

3 galibiyet nedir yav,ben o kadar az olduğunu da bilmiyordum. :D 3 galibiyetin biri 3-0'dan 3-4 kazandıkları meşhur maç,diğeri de 1-1 devam ederken Aykut Erçetin'in kapadığı köşeden Alex'in frikiğini yediği için kaybettiğimiz 2-1'lik maç.Diğer 3. galibiyetleri hangisi bak merak ettim şimdi. :asd: Şaka bir yana o 3 galibiyetin 2'si olmayabilirmiş de yani.

1974'te 3-0 yenmisler yari finalde

Unal'in soktugu adamlar dogruydu da cikardigi adamlar yanlisti.Ortadan Parmak ve Yusuf'u alip orta sahayi bosaltti.Wakayeme ve Rodallega yuruduler.Onlari cikarmaliydi bence.

İşte bunlar görmek istediğimiz hareketler. Helal lan Ağaoğlu

2d725c08fc8280f8356e81485bd97567.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Unal'in soktugu adamlar dogruydu da cikardigi adamlar yanlisti.Ortadan Parmak ve Yusuf'u alip orta sahayi bosaltti.Wakayeme ve Rodallega yuruduler.Onlari cikarmaliydi bence.
Yusuf-Wakaeme-Rodallega üclüsü cikmaliydi. Abdülkadirleri cikarmasi yanlis. Ikisi de iyidi. Kanatlari ve merkezi kapatip top tutacagina ayni pozisyonu oynayacak oyuncullari sahaya sürdü. Yürüyen Rodallega'nin yanina bir de Ekuban'i almak 10 kisilik takima bile islemedi. Olcay ve Toure'nin yerine yapacagi hamlelerle 4-5-1'e dönmesi gerekirdi. Abdülkadir ve Vahid beklere cok yakin oynayacakti. Pereira kücük enisteye karsi zayif kaldi. Antalya'ya gol atmis Trabzonlu genco Murat'i orta sahaya almasi lazimdi. Wakaeme hücumda etkisiz kaldi.

Üst Alt